ROKETSAN

Başlatan 7Skies, Mar 11, 2016, 07:11 ÖS

« önceki - sonraki »

Alkyone

Ara 17, 2018, 09:08 ÖS Last Edit: Ara 17, 2018, 09:15 ÖS by Alkyone
Sayın HDS sizin bilgi seviyenize söz söyleyen yok.
Biz "beceremiyoruz biz yapamıyoruz" diye buralarda dönen algıyı kırmak için yazdım.
Siz niye üstünüze alındınız ki?
1. Ayrıca böyle pek çok proje muhtemelen gün yüzüne çıkmayacak. Gizli kalacak. Dolayısı ile bir yarış söz konusu değil
2. Bizim Amerika ile yarışmaktan öte böyle şeyler yapabiliyor olduğumuzu kendi içimizde görmemiz lazım.
3. Burada aşağı yukarı yazıp çizen herkes farkında biz şuanda ne kadar über süper seviye teknoloji geliştirirsek geliştirelim Amerika ile boy ölçüşecek durumda değiliz. Ki aynı Amerika 1000 km lik seyir füzesini (RATTLRS projesi) "bütçe" yetersizliği ile çöp etmiş bir ülke
Dolayısı ile bizim genel anlamda bazı teknolojileri "ilk defa" yapıyor olmamız taktiksel olarak öne geçmekten başka bir işe yaramayacak. 

Ki asıl mesele ARGE sürekliliği olan her yere yetemesede belli başlı konularda kendini öne çıkarabilen bir konumda olması
Ben sadece bunu NET bir biçimde teyit etmeye çalışıyorum. Durum bundan ibaret
Evet bence de alınmaca gücenmece olmasın Mesajı Paylaş
Çoklar diye korkma
Azız diye çekinme...
Tonyukuk

Yakın

Malezya'da düzenlenen Langkawi Uluslararası Deniz ve Hava 2019 Fuarı'nda Roketsan ve Pyrotechnical Ordnance Malaysia SDN.BHD arasında genel işbirliği konularını içeren "İşbirliği Anlaşması" imzalandı.

https://twitter.com/savunmasanayii Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter