Anime Tavsiyesi (Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri)

Başlatan ayibarishi, Eyl 30, 2015, 09:58 ÖS

« önceki - sonraki »

saladin

Naruta ve Attack on Titan konusunda bir guncelleme yapayim.

Naruta'nin ilk 4 sezonunu seyrettim, 5. netflix'den kaldirildigi icin seyretmedim.  Genel olarak bir kavga iki veya uc bolum suruyor, arada flashbackler falan oluyor ama cogu karakterlerin "ben simdi soyle yapayim, ama o zaman o boyle yapar ama sonra ben boyle yaparim" diye kavgayi planlamasiyla geciyor, bazen bolumde uyuya kalip bir sonraki bolumde gozumu acip cok bir sey kaybetmedigim oldu :)

Attak of Titan'in su anda ucuncu sezonu var. Ikinci sezon bayagi hareketli gecti, uc ise daha yavas ama olaylarin arkasindaki gercekler  yavas yavas ortaya cikiyor.

Bunun disinda bayagi bir anime seyrettim, genelde is yaparken arka planda gurultu olsun diye seyrettigim icin kacirdigim konular olabilir ama aklimda kalanlar "Death Note -> hikayenin yarisindan sonra biraz uzatma oldu gibi, ayrica milletin nefret ettigi Netflix filminide seyrettim, orjinalinden bagimsiz bakilirsa film fena degil", "Ajin" aklimda kalanlar. "Your Name" isimli film bayagi ismini duyurmustu, onu da seyretme firsatim oldu. Bence guzeldi. Mesajı Paylaş

onkomd

Attack on titan izleyenlere: Mangasi 110. bolumde. Mangayi okursaniz cogu soru cevaplaniyor. Ozeti fandom'da var Mesajı Paylaş

Albastı

Ginga Eiyuu Densetsu (Legend of Galactic Heroes) gerçekten tavsiye ettiğim bir animedir. özellikle bu forumun kitlesinin çok seveceğini düşünüyorum. Bu anime yönetimleri birbirinden farklı iki düşman devlette yaşayan iki insanın askeriyede yaşadığı maceralar yükselişleri ve girdiği savaşları konu alıyor ve bunun yanında demokrasi ve feodalitenin kötü ve yozlaşmış yönlerini vurguluyor. Mesajı Paylaş

kaptannn

One Punch Man 2.Sezon   başlamış sonunda Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter