İŞİD

Başlatan dalamper, Eyl 30, 2015, 09:42 ÖÖ

« önceki - sonraki »
Aşağı git

Bozok

İŞİD lideri Bağdadi öldürülmüş. Pentagon saat 16H00 da açıklama yapacakmış. Mesajı Paylaş

anafor2016

İdli de öldürülmüş diyorlar Mesajı Paylaş

KunteperCanavarı

Bizim için çok sıkıntılı durum. Söylenene göre Türkiye sınırına 5km uzaklıkta Barişa da öldürülmüş. Operasyon öncesi Türkiyeye haber verilmemiş. Şimdi Türkiye hakkında kara propagandalara başlar malum kesimler, Türkiye korumasındaydı diye. Gerçekten o muydu? Öldü mü ölmedi mi? O bile belli değil. Etraflıca bir plan çerçevesinde uluslararası kamuoyu nezdinde canavarlaştırılıyoruz gibi geliyor bana. Mesajı Paylaş

Memocan

Adamlar El Kaide'yi yarattılar, sonra Bin Ladin'i "sözde" öldürüldü, kimseye göstermeden denize attılar. Şimdi de bu IŞİD'i yarattılar, Bağdadi yine kendileri öldürdüler. Ölüsünü görmeden ben asla öldüğüne inanmam. Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

ABD, Bağdadi'nin cesedini denize attığını açıkladı. Acaba hangi denize? Haritalara  bakıyorum, bakıyorum bölgede herhangi bir deniz yok.

ABD bölgeye gelirken beraberinde bir de deniz mi getirmiş acaba? :) Mesajı Paylaş

murattekin

Homeland dizisinden sonra bunlar beni şaşırtmıyor (bkz. Haqqani olayı). Mesajı Paylaş
...

Moon&Star

Bağdadi'nin cesedi kendini patlamasından ötürü paramparça olmamismiydi?  :) Mesajı Paylaş

Memocan

Bin Ladin gibi bunu da denize attılar demek. Belki de adam ölmedi, belki de adamın morgda falan herhangi bir dokusunun alınıp muhtemel gerçek olan Batılı, İsrailli bir akrabası ile gen karşılaştırması yapılmasını engellemek.

Belki de bu adam görevini tamamladı ve Karayipler de tatile çıkardılar.

Belki de Amerika nın gelecekteki büyük operasyonlarında görev alacak olan ajanlara "bak görevini bitireni kurtarıp ona yeni hayat veriyoruz" mesajı dır bu.

Belki de....

Her neyse netice de ölümü şüpheli, denize atılması daha da şüpheli. Mesajı Paylaş

doğu

Eki 29, 2019, 05:40 ÖS Last Edit: Eki 29, 2019, 05:52 ÖS by doğu
 Bir kurguyla dünyayı yönetiyorlar, yaptık soyledik ve oldu, bitti gitti, ister inan ister inanma. Zaten takip edilen küresel basın kontrolde, kim soracak da takip edip irdeleyecek. He biri didiklemeye çalışırsa da adamı kendi elçiliğinde doğratırız onun da hesabını vermeyiz.
  Dünya gerçekten en çirkin ve ikiyüzlü yüzyılını yaşıyor, insanların birbirini çiğ çiğ yedigi, kazıklara oturtup diri diri yaktığı dönemler bile şu yüzyıla göre daha netti. Hiç değilse kim nedir ne değildir belliydi... Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter