Cumhurbaşkanına Telefon Şakası İddiası

Başlatan saladin, Şub 13, 2016, 08:38 ÖÖ

« önceki - sonraki »

saladin

Şub 13, 2016, 08:38 ÖÖ Last Edit: Şub 13, 2016, 09:12 ÖÖ by Yönetim
Bu olay ne kadar dogrudur arkadaslar? Rus radyo spikeleri Ukrayna cumhurbaskani gibi arayip Erdogan'la konusmus deniyor. Ses kayidinin gercek veya sahte oldugu iddialari mantikla ispatlanmaya calisiliyor.  Eger sahte olsaydi Erdogan Turkiye'nin zararina seyler soylerdi seklinde. Su anda ise, Ukrayna'ya "Putin'den ozur dilemem", "Sinirda olaylar kontrolumuz altinda" gibi halka soyledigine benzer seyler soyluyor. Mesajı Paylaş

turkdefence

adam her gün ekranda; her gün binlerce kelime ve söz kullanıyor... Bunları basit bir ses işleme aleti ile bile birleştirip, kendi sesinizi de konuya uyumlu hale getirip ses kaydı üretebilirsiniz...

Her söze inanmamak lazım, duysanız bile :) Mesajı Paylaş

Postulat

Böyle bir ses işleme teknolojisine sahip olsaydım, Erdoğan'ın konuşmalarını daha farklı yansıtırdım. Ses kayıtları gayet olumlu ve olumsuz bir tarafı yok. Herkesi şüpheye düşüren kısım da burası. Mesajı Paylaş

turkdefence

Kayıt nerde? Link olarak da paylaşır mısınız. Ben de merak ettim doğrusu. Mesajı Paylaş

kara mehmet

İnanmak için fazla saçma değil mi? >:( Mesajı Paylaş
SAVAŞMA SEVİŞ

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter