SAKFOR-Savtera Akademik Forum

Başlatan Yönetim, Ara 28, 2015, 05:51 ÖS

« önceki - sonraki »
Aşağı git

Yönetim

Sayın Alone,

SAKFOR üyeliğiniz onaylanmıştır.

Saygılarımızla.  Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın Ayhan Tarakçı,

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

MrExelance

Başvuruyu yaptık bekliyoruz :) Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın MrExelence,

27.06.2019 tarihinde yaptığınız başvuruya binaen, SAKFOR Forum Yönetimi tarafından size gönderilen, SAKFOR'un üye yapılanması ile güvenlik ve başvuru protokollerine ilişkin mail, 28.06.2019 tarihinden bu yana yanıtlanmayı beklemektedir. Üyelik başvurusu sırasında sahte ve geçersiz bir E-Posta adresi vermemişseniz öncelikle o E-Postaya yanıt veriniz. Eğer verdiğiniz E-Posta adresi geçersiz ve sahte ise, zaten SAKFOR'a uygun bir üye adayı olmadığınız düşüncesi ile başvurunuz kabul edilmeyecektir. SAKFOR'da yazılanların içeriği ve üyelerinin kimlikleri nedeni ile güvenlik temel unsurdur.

Yönetim

Sayın Han,

Han

Teşekkürler, memnun oldum Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Bildiğiniz gibi SAKFOR-Savtera Akademik Forum kamuya kapalı bir paylaşım ve tartışma platformudur. Asli kural üyelerinin güvenliğidir. Bu nedenle kimliği bilinmeyen hiç bir üyelik başvurusu onaylanmamaktadır.

Bazı üyelerimiz SAKFOR'a üyelik başvuruları sırasında geçerli olmayan ya da sahte e-posta adresleri vermektedir. Güven unsurunu daha başta zedeleyen ve SAKFOR tarafından gönderilen üyelik e-postasını alamayan kişilerin üyelik başvuruları gerçekleşememektedir.

SAKFOR'a üyelik başvurusu yapacak üyelerimize duyurulur.

Yönetim

Sayın Teknisyen,

Teknisyen

Teşekkürler. Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın Tomcat,

Yönetim

Sayın Search and Rescue,

Yönetim

Sayın DenizKurdu,

Yönetim

Sayın Uyanıyor,

Saygılarımızla. 

Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter