EURO 2020

Başlatan putty, Haz 11, 2021, 06:08 ÖS

« önceki - sonraki »

putty

Haz 11, 2021, 06:08 ÖS Last Edit: Haz 11, 2021, 06:14 ÖS by putty
Spor başlığımız olduğu için bu konuyu açmakta sakınca görmedim
Bir saat sonra İtalya ile maçımız var. Ben takımdan çok umutluyum İtalya muhteşem bir seri yakaladı ama bugün Türkün gücünü görecek herkes.

İTALYA - TÜRKİYE maçı 22:00 TRT1

Mesajı Paylaş

KARACI

Yalniz milli takiminda kura sansi yillardir masallah... Mesajı Paylaş
"At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan inip onu yönetmektir."
- Cengiz Han

putty

Takım iyi ben beğendim önümüze bakıcaz kupayı alırız basit bir motive olamama sorunu oldu takım iyi Mesajı Paylaş

bnb

Takım süper puti. Tek sorun çok gl yiyip gol atamaması. Gerisi mükemmel. Mesajı Paylaş

HDS

putty

Galler e 2-0 yenildik. Bu futbol kadar ülke cıvıltısı ile paralel bir spor yok. Cıvıltısız ülkeden çok iyi cimlastik çıkabiliyor ama dünyaları seferber et istersen futbol çıkmıyor. Fakir değil cıvıltı diyorum bak aynı değil enerji yani Mesajı Paylaş

BETONBEY

Futbola aktarılan kaynak 10 ayrı spor dalına aktarılsa hepsinde birden futboldan daha fazla başarı elde edilir.

Altyapı babında heba edilen kaynaklar ayrı bir hikaye :( Mesajı Paylaş

putty

Haz 16, 2021, 09:41 ÖS Last Edit: Haz 16, 2021, 09:45 ÖS by putty
Antik Yunan şehirlerinde arenalar vardı tiyatrolar anfiler vardı halk toplanıp bir şeyler izliyordu. Aradan bin yıl geçti Türkler geldi hiç birisi bir toplu atraksiyon için tesis kurmadı şehir bir araya medeni şekilde gelip bir şey dinlesin izlesin yarışsın demedi. Düşününce ne büyük sığlık yani koskoca imparatorluk İstanbul unda bir tane oturup bir şey izlenecek yer yoktu. Bugün futbol stadları işte bu Roma nın antik Yunan ın tiyatroları arenaları gibi bir şey. Bize fuzuli gelmesi onlara gelmemesi normal yani. Bir araya toplanmayı futbol sporu ile basitleştirmemek gerek biz Türkler bunu zor anlarız belli yani anlasak bizde İstanbul'a bir tane tribünleri olan bir şey yapardık. Yıl olmuş 21 yy hala daha opera binası dejenerelik gibi görüyoruz kaç tane şehrin konser dinleyecek toplanıp kongre yapabileceği şehrin göbeğinde anıtsal ihtişamda binası var Ankara İstanbul filan. O sarı tozlu kavruk bozkır ruhumuza sinmiş kurtulamıyoruz bir türlü Mesajı Paylaş

commandos

Milli takım çok kötü. Mesajı Paylaş
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel-

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter