IDEF'21

Başlatan Topgun, Nis 16, 2021, 05:07 ÖS

« önceki - sonraki »

Topgun

IDEF'21 ziyaretçi ön talebiniz onaylanmistir.

Fuari 26 Mayis 2021 tarihinde ziyaret edebilirsiniz.

Fuar alanina geldiginizde asagidaki kod ile fuar girisinde yer alan online yaka karti alanindan adiniza düzenlenmis yaka kartinizi alabilirsiniz.

Arkadaşlar, bu sene pandemi nedeniyle sadece tek gün ziyaret hakkı tanınmış halde, bana 26MAY için davetiye geldi. Aynı gün ziyarete gidecek olanınız var ise sabah açılış saatinde buluşup beraber gezmekten mutluluk duyarım. Mesajı Paylaş

commandos

Ben de fuar davetiyesi almak istedim ama sektör harici kimseye vermiyorlar anlaşılan. Şirket bilgisi vs. istiyor...  :( Mesajı Paylaş
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel-

trakya_forever

Nis 17, 2021, 08:28 ÖÖ Last Edit: Nis 17, 2021, 08:33 ÖÖ by trakya_forever
Özellikle Sage ve Roketsan standlarindan güzel haberler bekliyoruz hocam. Bizleri habersiz, fotoğrafsız bırakmayıniz lütfen.

Sosyal medyadakilerin eline kalırsak yandik. Forumlardan katılım çok önemli. Mesajı Paylaş

Topgun

Murat KÜÇÜK / DÜNYA HABER MERKEZİ

Türk savunma sanayiini dünya ile buluşturan ve bu yıl 25-28 Mayıs tarihlerinde düzenlenmesi beklenen Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı - IDEF 21, ileri bir tarihe ertelendi. Fuar, 17-20 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek. Mesajı Paylaş

TolgaHM

Davetiye günümüz ne olacak .  Bir daha başvuracak mıyız acaba. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter