SMS engelleme sitesi

Başlatan anafor2016, Oca 11, 2021, 07:03 ÖS

« önceki - sonraki »

anafor2016

Oca 11, 2021, 07:03 ÖS Last Edit: Oca 11, 2021, 09:06 ÖS by anafor2016
https://twitter.com/RefikDayi/status/1348578054780690432?s=09

Size SMS atan ve arayan firmaları engellemek için devlet tarafından tasarlanmış bir site.
Mesajı Paylaş

putty

Ben kullandım siteyi bir kaç tane belalım firma vardı biri kombici öbürü yıllar öncesinin hosting firması birde konya pidecisi hiç laf anlatamıyordum bunlara meğerse kanuna uygun sms atıyorlarmış izin vermişim görünüyordu onların iznini kaldırdım sms ler kesildi anında. E-devlet portalı burası devlet hizmeti ciddi yani herkes mutlaka gerekli tanımlamalarını yapmalı orada izin verdiğiniz her firma listelenmiş bulacaksını true false işaretliyorsunuz öyle yani işe yarıyor Mesajı Paylaş

anafor2016

Kesinlikle önemli bir site, abuk sabuk zamanlarda SMS atıp arayıp, taciz edenlerden kurtulmak için çok önemli. Mesajı Paylaş

Moon&Star

Aramaları da engelliyor mu? Bu aralar bana katılımevim diye birşey taktı. İlgilenmiyorum dememe rağmen farklı sivil hatlardan arayıp duruyorlar. Mesajı Paylaş

putty

Arama ve SMS olarak iki seçenek var Mesajı Paylaş

AKINCI

Al kara listeye otomatik engellesin. Sonra istediği kadar SMS atabilirler siteye gerek yok bence. Mesajı Paylaş

murattekin

En önemli ve rahatsız edici sitelerden biri olan Digiturk sayfada yok henüz.
Ayrıca ATV denen çamur deryasına izin verdiğimi de hatırlamıyorum. Mesajı Paylaş
...

HAL-9000

Uzantı gov tr değil de org tr. Güvenli midir başka bir siteye e devlet şifresiyle girmek? Mesajı Paylaş

murattekin

Ticaret bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ni görevlendirdiği için gov. uzantısı yerine org. kullanılmış. Mesajı Paylaş
...

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter