Tarafsız Bir Savunma Forumu Olmak

Başlatan Yönetim, Eyl 20, 2020, 12:35 ÖS

« önceki - sonraki »

Yönetim

Değerli üyelerimiz;

Bildiğiniz ve kullanıcı koşullarında da okuduğunuz üzere, bir savunma forumunda yazmaktasınız. Bu forumda her görüşten kişi bulunmakta. Tarafsız, sağlıklı, sürekli bir plarform arzu ediyorsak, eleştiri ve iddialarda kantarın topuzunu kaçırmamaya ve saygıyı hiç kaybetmemeye dikkat etmemiz lazım. Birbirimize ve karşı görüşlere karşı hoşgörülü olmamız lazım.

Kendinizi ifade etmek ve bunu yaparken hiçbir süzgece takılmamak istiyor iseniz, lütfen kişisel sosyal medya hesaplarınızı kullanarak bu isteğinizi gerçekleştirin. Geleceğe miras bırakmak istediğimiz, savunma alanındaki gelişmeleri dünü, bugünü ve yarınıyla, neden-sonuç ilişkisi içinde kaydeden, bu forumu kullanarak değil.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla... Mesajı Paylaş

Göçebe

Sayın Yönetim,

14 Temmuz'da Harzemşah'a yönelttiğim, aşağıya* da bırakacağım sade bir eleştiriden dolayı tabiri caizse Sakfor'dan uçuruldum, Sadfor'da da bir hafta öncesine kadar fonksiyonları kullanmaktan men edildim.  İki kere mail, bir kere de forumdan mesaj attım, cevap alamadım. Madem konu, tarafsızlık ve sair, buradan cevaplarsınız sanırım.

* "Yok noktasından tatminsizlik noktasına gelmek de bir aşamadır. Demek ki kısa bir sürede ilerleme gösterebiliyorsunuz." Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter