Küresel Savaşçı YouTube Kanalı Hakkında

Başlatan Yönetim, Eyl 12, 2020, 02:40 ÖS

« önceki - sonraki »

Yönetim

Maalesef söz konusu kişi hakkında, somut delillere dayanmayan bir iddia sitemizde yer bulmuş ve dikkatimizden kaçmıştır. Bu durumda yönetim olarak bizim de ihmalimiz vardır. Evet, bu açık forumda yazılanlar hukuki olarak sadece yazan kişileri bağlar. Bununla birlikte bir platform olarak daha dikkatli olmalıydık ve bundan sonra da olacağız.

Eleştiri yapmak ve kişisel görüş belirtmek elbette her üyemizin hakkıdır. Fakat bunun çerçevesi forum kurallarında açıkça çizilmiştir. Kriz yönetiminde başarılı olamayan arkadaşımız ise kendi insiyatifiyle çok emek sarf ettiği ve değer kattığı bu platformdan ayrılmayı tercih etmiştir. Kararını saygıyla karşılıyor ve her zaman kalbimizdeki değerini koruyacağını tekrar ediyorum. Dönmek isterse de kapılar sonuna kadar açıktır.

Konunun taraflarından biri olan sailordream adlı üyemiz bir süre cezalı kalacak ve ileti yazamayacaktır. Ayrıca bosphorus başlığındaki moderatörlük yetkisi de iptal edilmiştir.

Buy vesile ile "Küresel Savaşçı Türkiye" adlı YouTuber ve sosyal medya kullanıcısına "Hak ettiği özürü sunmayı bir borç biliyorum." Maalesef sosyal medya ve internet alanındaki birçok mecrada olduğu gibi, benzeri sıkıntılar, ithamlar, karşılıklı ve karşılıksız atışmalar, sataşmalar burada da cereyan edebilmektedir. Bu hususlarda bundan sonra daha dikkatli ve hassas olacağız.

Forumda içerik  yönetimi ile ilgili zaman ayırıp görev almak isteyen arkadaşlarımız olur ise, lütfen özel mesajla ulaşsınlar. Zira katkılarınızla ancak güçlü, sağlam, sağlıklı ve tarafsız bir sosyal platform olma imkanına sahip olabiliriz. Bu gibi hataların tekrarını önleyebiliriz. Saygılarımızla... Mesajı Paylaş

BETONBEY

Peki yapılan suçlamalar doğru çıkarsa kimden özür dileyeceksiniz ? Mesajı Paylaş

ayibarishi

Üstadım yargıdaki bir mesel hakkında, yargı ne karar verirse, ona uygun bir özürü dilemekte sıkıntı görmemek doğal değil mi? Lakin yargı bir karar verene kadar saygıyla beklemek ve süreci etkilememek gerekmez mi?

Hepimiz insanız. Yanlış yapabiliriz. Duygularımıza yenik de düşebiliriz. Saygı göstermek, kanun ve kurallara uymak, sabretmek erdemdir bence. Gerektiğinde özür dilemek de... Mesajı Paylaş

sahin1

Yönetim tarafından yapılan açıklamada yer alan "Kriz yönetiminde başarılı olamayan arkadaşımız ise kendi insiyatifiyle çok emek sarf ettiği ve değer kattığı bu platformdan ayrılmayı tercih etmiştir." sözünün Harzemşah üstadı kırmadığını ümit ederim. Ama bu açıklama aklıma siteye yansımamış bazı tartışmaların da olduğunu getiriyor.
Tekraren, Harzemşah üstadın kararını gözden geçirmesini dilerim. Ondan daha çok öğreneceklerimiz var. Mesajı Paylaş

BETONBEY

Sayın Ayibarishi, konuya ilişkin görüş kapalı forum da var. Mesajı Paylaş

ayibarishi

Haklısınız üstadım... Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter