SSTEK

Başlatan nokta, Haz 21, 2020, 09:08 ÖÖ

« önceki - sonraki »

nokta

SSTEK'in Başına Yeni İsim

Savunma Sanayii Başkanlığı'nın iştiraki olarak 2016 yılında kurulan Savunma Sanayi Teknolojileri'nin (SSTEK) genel müdür koltuğuna Ahmet Çağrı Özer atandı.

Özer Türk Hava Yolları'nın (THY) bakım, onarım ve modifikasyon merkezi THY Teknik'de proje müdürü olarak sonrasında ise THY, THY Teknik ve Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TUSAŞ) ortak girişimi ile kurulan TCI Kabin İçi Sistemleri'nde CEO konumunda çalıştı.

NG Sistem Teknoloji Havacılık Mühendislik ve Spectra Global Investment'da da CEO görevinde bulunmuş olan Özer, şu an Türkiye Hava Sporları Federasyonu'nun (THSF) başkanlığını da üstleniyor.

Firmalar ile diğer kurum ve kuruluşlar arasındaki tanıtım ve iş birliği faaliyetlerini yürüten SSTEK'in Özer'den önceki genel müdürü Mustafa Gürsoy'du.

https://c4defence.com/Gundem/sstekin-basina-yeni-isim/10159/1 Mesajı Paylaş

OPTIMUS

SSTEK firmalar ile diger kurum ve kuruluslar arasinda tanitim ve isbirligi faaliyetlerini yürütürken, gri bölgeler icerisinde de hareket edebilmekte. Bu yönden diger kurum ve kuruluslar ifadesini yapi ve örgütler ile tamamlamak yerinde olur. Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter