ATESCI

Başlatan OPTIMUS, Ara 19, 2020, 09:24 ÖS

« önceki - sonraki »

OPTIMUS

Ara 19, 2020, 09:24 ÖS Last Edit: Ara 19, 2020, 09:57 ÖS by OPTIMUS

putty

Ermeni vatandaşlarımızdan olma ihtimalleri bence çok yüksek. Makinelerin rengi bende o hissiyatı uyandırdı Mesajı Paylaş

HDS

Sanıyorum henüz 5,56 ve 7,62 kaliteli mühimmat üretim makinelerinde eksikleri var. Mesajı Paylaş

OPTIMUS

Değil putty,

Turuncu marka renkleri.
Firmaların ürettikleri ürünler için sabit renk seçimi marka değeri ve ürün kimliği için önemli. Alman Telekom'un pembesi, STIHL'in turuncusu, Vodafone'un Kırmızı rengi marka rengidir.
ATEŞÇİ'nin marka rengi de turuncudur. Ermenistan bayraği ile ilintisi yok.

Mesajı Paylaş

onkomd

Helal olsun Mesajı Paylaş

onkomd

Bir de diyelim Ermeni vatandaşımızın bir şirketi. Nolacak yani putty? Mesajı Paylaş

putty

Ermeni olması bir şey olmaz tabi ki sadece öyledir diyorum. Firma adında ateş kor alev filan varsa birde turuncu renk de varsa orada ben anlıyorum onu demek istedim.  Mesajı Paylaş

putty

Makina değil o prograsif kalıp bi numarası yok herkes yapıyor Mesajı Paylaş

onkomd

Haklı olabilirsin. Diğer taraftan Yurt dışından getirebilirlerdi herhalde. Kendilerinin yapmış olması hoşuma gitti. Tabii bu da bir karar. Belki presi satın almak ticari olarak daha mantıklıdır. Bilemiyorum. Yine de birilerinin bir şeyler tasarlaması hoşuma gidiyor. Sonuç olarak bir proje yönetimi gerekiyor en azından Mesajı Paylaş

HDS

@puttu, progresif kalıp dediğin sadece tek bir parçası. Bunlar bir ucundan pirinç pellet, kurşun, barut akıp diğer taraftan paketli mermilerin çıktığı tam otomatik üretim hatları. Oldukça kompleks "sistem"ler bunlar. Tek bir makine değil elbette Mesajı Paylaş

OPTIMUS

Her ne olursa olsun , bu tür firmalara olanak va alan yaratilmasi ve islerinin devamliliginin saglanmasi gerekmekte. Bu firmalari kücük, dar sehir icinde kalmis alanlardan kurtarip, pastadan daha fazla pay almasini saglamak elzem. Kaldi ki ATESCI onlarca ülkeye ihrac yapan bir firma. MKE'nün elindeki bazi imkanlarin bu tür firmalara aktarilmasi düsünülmeli. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter