Eurasia Air Show

Başlatan Merkator, Tem 26, 2020, 10:28 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Merkator

Eurasia Air Show da Uçuş Gösterileri Ülkelerin Kendi Hava Sahalarında Yapılması Planlanıyor

Bu yıl 2-6 Aralık 2020 tarihinde Antalya'da yapılması planlanan Eurasia Airshow, tüm dünya çapında hız kesmeden yayılmaya devam eden COVID-19 salgını nedeniyle bu kez farklı bir formatta hayat bulacak.

Bugün Ankara'da gerçekleşen basın toplantısında fuar CEO'su Hakan KURT, alınan önlemler ve yeni format hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Bu yıl ki fuar, fiziksel ortam yerine dijital ortamda kendi özel video konferans programını kullanarak gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Sınırlı Sayıda yetkilinin katılımıyla, gerekli tedbirlerin alınmasıyla, resmi olarak fiziksel yapılacak bir  açılış sonrasında, 29 ülkeden katılımcılar, G2B (kapalı oturum- yuvarlak masa) ve B2B tüm görüşmeleri webinar üzerinden gerçekleştirecekler. Paylaşılan bilgiler ışığında Eurasia Air Show'da iki farklı B2B programın uygulanması planlanıyor. Buna göre ilk programda Eurasia Airshow online platformu üzerinden katılımcı firmalar birbirlerinden toplantı talep edebilecek ve görüşebilecekler. İkinci programda ise "Meet the Buyer" programı ile firmalar B2B görüşmeler gerçekleştirebilecekler.

Tabi Airshow'ların olmazsa olmazı uçuş gösterilerinin ise ilk kez farklı bir formatta yapılması planlanıyor. Açılış günü, Antalya semalarında yapılacak temsili uçuşla başlayacak uçuş gösterileri, katılımcı ülkelerin kendi hava sahalarında yapacağı uçuş gösterileri ile farklı bir formatta izleyicilere ulaştırılması bekleniyor. Yapılacak bu uçuşlar, dijital ortamda (TV kanalları vs.) canlı olarak takip edilecek, Bu altyapının oluşturulması için çalışmalar hızla devam ederken, ilgili ülkelerle de uçuş gösterileri ile ilgili temaslar devam ediyor. Diğer yandan statik alandaki sergilemelerin ise sanal ortamda yapılması içinde teknik altyapının oluşturulması planlanıyor.

https://www.defenceturkey.com/tr/icerik/eurasia-air-show-da-ucus-gosterileri-ulkelerin-kendi-hava-sahalarinda-yapilmasi-planlaniyor-4120 Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter