Military Medical Webex 2020 Fuarı

Başlatan Karabasan, Nis 15, 2020, 02:20 ÖS

« önceki - sonraki »

Karabasan

Dünya orduları, medikal tedariğini online fuarda yapacak


Military Medical Webex açıklamasına göre, tam teşekküllü online iş görüşmesi ile ürün sergileme ve uluslararası konferansı olan Military Medical Webex fuarı, 9-10 Haziran'da internet üzerinden yapılacak.

Online askeri tıp ürünleri fuarı Military Mediacal Webex'e katılım bin kişiyle sınırlı olacak.

Dünyanın bir çok ordusunun askeri tedarik ofisleri ,Military Medical Webex'te yeni nesil askeri medikal satın almalarının ilk kararını bu fuarda verecek.

Military Medical Webex ile; zırhlı medikal araçlar, hava sağlığı ve hizmetleri, temiz oda teknolojisi, sağlık bilgi ve yönetim sistemleri, analitik, biyoteknoloji cihazları ve hizmetleri, tıbbi cihazlar, medikal teknolojiler ve laboratuvar hizmetleri katılımcılara sunulacak.

Pazarlama hizmet sağlayıcısı, distribütör, dağıtıcı, lojistik çözümleri sunanlar, dünya ordularının askeri tedarik ofisleriyle katılımcı şirketler ürünlerini sergileme fırsatı elde edecek.

https://www.aa.com.tr/tr/dunya/dunya-ordulari-medikal-tedarigini-online-fuarda-yapacak/1806066
https://www.militarymedical.com.tr/ Mesajı Paylaş
Çoklar diye korkma
Azız diye çekinme...
Tonyukuk

nokta

Fuarlar Sanal Ortama Taşınıyor

Virüsle birlikte iş geliştirme yöntemleri de kendine yeni çözümler buluyor. Military Medical Webex de bu çözümlerden biri. Dünyanın ilk uluslararası online fuarı ve konferansı unvanını askeri tıp ürünleri fuarı Military Medical Webex alacak.
Askeri tıp sektörünün liderleri, küresel çaptaki askeri tedarik ofisleriyle 9-10 Haziran 2020'de internette bir araya gelecek. Military Medical Webex ile; zırhlı sıhhıye araçları, hava sağlığı ve hizmetleri, temiz oda teknolojisi, sağlık bilgi ve yönetim sistemleri, analitik, biyoteknoloji cihazları ve hizmetleri, tıbbi cihazlar, medikal teknolojiler ve laboratuvar hizmetleri tedarikçilerle buluşturulacak.
Etkinlik, askeri tıp zinciri altında çalışan ekosistemi uluslararası tedarik zinciriyle bütünleştirerek ve iş geliştirmeyi amaçlıyor. Beş farklı oturuma ev sahipliğinde bulunacak olan Military Medical Webex'de, bioterörizm ve güvenlik politikaları gibi konular konuşulacak.
İş geliştirmek için düzenlenecek toplantıların 15 dakika süreği fuarda, sadece Platin Web Katılımcı olarak kayıt olanlar 30 dakika boyunca toplantı odasında bulunabilecek.

https://c4defence.com/Gundem/fuarlar-sanal-ortama-tasiniyor/9929/1 Mesajı Paylaş

meraklı

Dünyanın Birçok Yerinden Üst Düzey Askeri Yetkililer Askeri Sağlık Konusunu Ele Almak Üzere Bir Araya Geliyor

"Dünyanın ilk tam teşekküllü çevrim içi iş görüşmesi ile ürün sergileme ve uluslararası konferansı" olarak nitelendirilen Military Medical Webex fuarı, 9-10 Haziran'da yapılacak. Birçok ordudan üst düzey askeri heyetlerin katılacağı etkinliğe, yeni katılımlar da devam ediyor. Bangladeş ve Kosova'dan da askeri sağlık alanında yetkili isimler etkinliğin katılımcıları arasına ismini yazdırdı.

Bangladeş Silahlı Kuvvetleri Genel Sağlık Servisi Direktörü Tümgeneral Md. Fashiur Rahman, ülke heyetinin başkanlığını yürütecek. Kosova'dan ise Savunma Bakanlığı Medikal Departmanı Direktörü Albay Dr. Xhevdet Tahiraj, Savunma Bakanlığı Uluslararası İlişkiler ve Avrupa-Atlantik Entegrasyonu Direktörü Albay Hasan Hoxha ve Yüzbaşı Getoar Rexhepi katılacak.

Koronovirüs nedeniyle dünya gündeminde olan askeri medikal sektörünün bir araya geleceği online fuarda pek çok yenilikçi ürün sergilenecek. Türkiye'nin COVID-19 süreç yönetiminde başarılı olmasının arkasındaki, yerli-milli medikal ve yan ürünler de fuarda yer bulacak.

Ürünlerini sergilemek isteyenler için farklı toplantı ve sergileme paket seçenekleri sunan Military Medical Webex, fuarın katılımcı sayısını da 1.000 kişi ile sınırlandırdı. Dünyanın birçok ordusunun askeri tedarik ofisleri Military Medical Webex'te yeni nesil askeri medikal satın almalarının ilk kararını bu fuarda verecek.

Military Medical Webex ile

Zırhlı medikal araçlar,
Hava sağlığı ve hizmetleri,
Temiz oda teknolojisi,
Sağlık bilgi ve yönetim sistemleri,
Laboratuvar, analitik, biyoteknoloji cihazları ve hizmetleri,
Tıbbi cihazlar,
Medikal teknolojiler,
Çok özel fütürist çözümler,
Laboratuvar hizmetleriyle,
Pazarlama Hizmet Sağlayıcısı, Distribütör, Dağıtıcı, Lojistik çözümleri sunan şirketler, dünya ordularının askeri tedarik ofisleriyle katılımcı şirketler ürünlerini sergileme fırsatı elde ediyor.

Detaylı bilgi için: https://www.militarymedical.com.tr/

https://www.savunmahaber.com/dunyanin-bircok-yerinden-ust-duzey-askeri-yetkililer-askeri-saglik-konusunu-ele-almak-uzere-bir-araya-geliyor/ Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter