Falcon BMS Simulator Programı

Başlatan putty, May 19, 2020, 12:07 ÖS

« önceki - sonraki »

putty

May 19, 2020, 12:07 ÖS Last Edit: May 19, 2020, 12:10 ÖS by putty
Falcon 4.0, MicroProse tarafından geliştirilen ve 1998 yılında Hasbro Interactive tarafından yayınlanan bir savaş uçuş simülatörü video oyunudur. Oyun, tam ölçekli modern bir savaş setinde Blok 50/52 F-16 Fighting Falcon jet avcı uçağının gerçekçi bir simülasyonuna dayanmaktadır.

Bu sitede yeni heves edenler için kurulumu, ayarları, eğitimini, eğitim dokümanlarını, merak ettikleri her şeyini öğrenebilirler, danışacak kişilere ulaşabilirler.

https://www.turkishairforce.org/

Mesajı Paylaş

putty

May 19, 2020, 12:20 ÖS Last Edit: May 19, 2020, 12:27 ÖS by putty
Falcon u çalışıyorum çok aşk yaşamaya başladık iki gün olmasına rağmen bu program ile. Buna oyun demiyor muşuz sizde ilgilenirseniz sakın bilen birisine Falcon oyunu demeyin çok kızıyorlar bu oyun değil simülatör müş. Ben bir ara yine bir heveslendim ama Microsoft Flight Simulator kurdum delta kanat pırpır uçak yada yolcu uçağı filan tam bir hayal kırıklığıydı orada asıl ilgilenmem gereken in Falcon olduğunu bilemedim yanlış yaptım program seçerken.

Falcon u kurdum dün ayarları ile sorunlar yaşadım ama hallettim bugün her şey çok güzel oldu ufak ufak oyalanıyorum düğmeleri göstergeleri öğreniyorum. Bir tanede joystik ayarladım çalışıyorum. Eski sürümü yüklemişim yenisini sonra yükleyeceğim ekran kartımdan endişeliyim eskiler hep daha iyi çalışır

Tavsiye ediyorum yüklemesi kolay başlaması kolay bir oyun hiç bilmeyen bile havada uçakla baş başa kalıyor sağa sola uçuruyor benzini bitene kadar o arada sırayla öğren uçağın tuşlarını ekranlarını. Yani acemi adamı bunaltan bir başlangıcı yok hiç bir şey bilmedende başlanıyor en dip noktadan yine uçakla havada baş başa kalıyorsun sağa sola aşağı yukarı uçuyor basınca topu füzesi ateş ediyor java oyunları gibi yani ilk tanışma anındaki zorluğu. Ama sonra bildiğin F16 kullanmayı öğrenene kadar çalışmak gerek. Zaten çoğunuz biliyordur galiba en son ben öğrendim Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter