Yunanistan Sahil Güvenlik Teşkilatı

Başlatan nokta, May 05, 2020, 12:16 ÖS

« önceki - sonraki »

nokta

Yunanistan'dan Sahil Güvenlik Yatırımı

Yunanistan Deniz ve Ada Politikası Bakanlığı, sahil gözetleme maksatlı üç adet Reims-406  uçağı ve altı adet AS365 N3 Dauphin helikopterden üçünün modernize edilmesi için uluslararası bir ihale açtığını duyurdu.

Yunanistan Sahil Güvenlik Hava Kuvvetleri Gözetim Yetenekleri Programının bütçesi 12 milyon Euro ve program Avrupa Denizcilik ve Balıkçılık Fonu tarafından ortaklaşa finanse ediliyor.

İhale şartları, sözleşmenin imzalanmasından itibaren 24 ay içinde tüm sistemlerin temini ve kurulumunun tamamlanmasını şarta bağlıyor.

Bakanlık daha önce elektronik ve elektro-optik ekipmanların (radar, kamera, sensör, kayıt cihazları) genel olarak modernize edilmesini ve başka bir helikopterin kısmi yükseltmesini (kablolama altyapısının kurulumu, görüntü iletme ekranları) içeren bir ihale açtı.

Yükseltilmiş ekipmanların kullanılması, gece devriyelerinin gerçekleşmesine ve olayları kaydetmelerine izin verecek, böylece kanıt olarak kullanım imkanı olacak.

https://c4defence.com/Gundem/yunanistan-dan-sahil-guvenlik-yatirimi/9851/1 Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter