SAR Nerede?

Başlatan HDS, Şub 04, 2020, 02:49 ÖS

« önceki - sonraki »

orko_8

Sn commandos,

Bunun iki sebebi var: 1. Bazen gerçekten çok yoğun mesaj trafiği oluyor ve arada bazı mesajları kaçırıyorum. Zaman zaman geriye yönelik tarıyorum denk geldgeldikçe yazıyorum ama yine de kacirdiklarim oluyor.

2. Bazen bilgisayar başına geçince, sakin bir kafayla yanit yazayım dedigim mesajları  unuttuğum veya o sakin kafayı uzun süre bulamadığım oluyor. Dokunmatik ekranla yazi yazmakta çok zorlaniyorum çünkü  :/ Mesajı Paylaş

putty

Şub 02, 2021, 11:58 ÖÖ Last Edit: Şub 02, 2021, 12:02 ÖS by putty
İnternet ile sınıfsız toplum ütopyası gerçeğe dönüştü. Burada profesörler generaller liselilerle muhatap oluyor. Hatta sınıfsız toplumunda ötesinde yaş ve cinsiyet farkı belki milliyet fakı bile ortadan kalktı. Alışamayan interneti kaçırmıştır küsmemeli bari. Mesajı Paylaş

bring of storm

Biraz alakasız bir soru olacak ama, ben de hep aramızda kadın üye var mı çok merak ediyorum. Şayet var ise kendisini selamlıyorum :) Mesajı Paylaş

Mermi

Neye göre sınıflı toplum putty ? Bu ülkede 150 general aklını kiraya vermiş Fetö'cü çıktı. Vatan partili Rusçu generallerden geçilmiyor. Her dakka F-35 uçan teneke, sabah akşam Rus güzellemeleri. Idlib saldırısında dahi bu ülkenin yanında yer alamadılar. 34 şehit vermemize rağmen bunlar halen Rusya'yı aklama derdindelerdi. Profesör örneğini verdim. Beni bırak Sn Arda Mevlütoğlunu da engellemiş neye göre üst sınıf ? Üst sınıftan 100 kişi içinde 1 tane ehil çıkıyor. Ben sadfor için söylemiyorum. Senin üst sınıf diye nitelendirdiklerin içinde ehil olanı nasıl bulucaz ben onun için alçakgönüllü örneğini verdim. En azından ben öyle olanlara saygı duyuyorum. Mesajı Paylaş

Baltica

Yanlis konu basligina post ! Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter