Defence Exhibition Athens (DEFEA) Atina Savunma Fuarı

Başlatan nokta, Oca 22, 2020, 01:09 ÖS

« önceki - sonraki »

nokta

Yunanistan'dan Türkiye'ye Atina Daveti

10 yıldan uzun bir süre aradan sonra Yunanistan Savunma Fuarına dönüyor. C4Defence, Defence Exhibition Athens (DEFEA) adını taşıyan uluslararası fuara katılım için resmi davet için Yunanistan Savunma Bakanlığının temasa geçtiğini öğrendi.

DEFEA, 22 - 24 Haziran 2020 tarihleri arasında Metropolitan Expo'da Atina'da gerçekleşecek. ROTA SA ve Yunan Savunma Malzemesi Üreticileri Birliği'nin  (SEKPY) organize ettiği ve Savunma Bakanlığı / Savunma Yatırımları ve Silahlanma Genel Müdürlüğü ve Denizcilik Bakanlığı himayesindeki fuar Yunan ve uluslararası pazarlardan savunma endüstrisinin şirketlerini ağırlamayı hedefliyor.

Uluslararası şirketlerin katılımları arasında ABD, Fransa, Almanya, İtalya, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi, Sırbistan, Slovenya, Slovakya, Mısır, Ukrayna, Birleşik Krallık, Çin, İsviçre ve yer alıyor.

C4Defence'in edindiği bilgiye göre Yunan Savunma bakanlığı Türkiye'ye resmi davetiye gönderdi. Öte yandan Firmanın Türkiye'deki ofisi ROTA Exhibitions Türkiye Fuarcılık Türk firmalarla temasa geçmeye başladı.

https://c4defence.com/Gundem/yunanistandan-turkiye-ye-atina-daveti/9229/1 Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter