SADFOR'da Kilometre Taşları

Başlatan Yönetim, Eki 04, 2015, 09:38 ÖS

« önceki - sonraki »

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Dün SADFOR'da paylaşılan mesaj sayısı 60.000'i aştı. Konu başlığı ise kısa süre içinde 3.500'e ulaşacak.

Türk kamuoyunu ve savunma konularına ilgi duyan çevrelere nitelikli yorumlar sunmak ve bilgi aktarmak için lütfen üye olunuz, aramıza katılınız ve ülkemizin en nitelikli savunma ve strateji platformu haline gelen SADFOR'a katkı koyunuz.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

SADFOR'da, konu başlıkları 3.500 sayısını aştı. 3.500 farklı başlıkta, zengin ve nitelikli bilgi yer alıyor. Bunun yanı sıra mesaj sayısı da 63.000'e yaklaşıyor. Halen 942 üyemiz ile, daha nice başarılara imza atabilmek umuduyla tüm üyelerimize nitelikli paylaşımlar dileriz.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Hayata geçtiği 26 Eylül 2015 tarihinden bu yana. siyasetten, kısır tartışmalardan ve içi boş mesajlardan uzak, yalnızca kamuoyunu savunma ve strateji konularında aydınlatma ve fikir paylaşımı esası ile faaliyetini sürdüren SADFOR-Savtera Düşünce Forumu, 2020 yılına girmeye 3 gün kala bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Bugün itibari ile üye sayımız bine ulaştı.

Halen yaklaşık 69.000 mesaj ve 3.700 civarında konu başlığı ile her gün amatör ya da profesyonel binlerce savunma ve strateji meraklısına yeni haberler, zengin bilgiler ve farklı bakış açıları sunan SADFOR'un nice yeni başarıları konuşmak üzere.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter