Çevrenizde 25 yaşından büyük hiç mutlu insan var mı?

Başlatan anafor2016, Eyl 08, 2019, 10:01 ÖS

« önceki - sonraki »

anafor2016

Ben arıyorum ama pek bulamıyorum. Mesajı Paylaş

HDS

Abi n'aptın?..  :D Mesajı Paylaş

Çıspıntır

Ben varım :D Mesajı Paylaş

anafor2016

Çok mutsuz veya stresli insanlar görüyorum. Sanırım algıda seçicilik durumu. Genelde gerginlik var sanki toplumda Mesajı Paylaş

fuat

Dün 45 doldu. Genel olarak mutluyum. 40 'tan sonra dahada pozitif olmaya başladım. Artık olayları ve kişileri vede kendimi fazla önemsemiyorum. Sanırım ihtiyarlıyorum  ;D Mesajı Paylaş

Teknisyen

Mutlu hayat yoktur..Mutlu anlar vardır..

Dolayısı ile bir insanın 7/24 mutluluk hormonu salgılayıp öyle gezmesini beklemek mümkün değil.En mutlu insanın hayatında bile bazı anlar hiç hoş olmayabilir yada tam tersi.

Bu anlamda bakınca hayatımdan gayet memnunum  ve mümkün olduğunca keyif almaya çalışıyorum. Mesajı Paylaş

petibor

Didimde zıpkınla balık avlıyorum Mesajı Paylaş

HDS

Balık bırakmadınız, ahtapot bırakmadınız allahsızlar.. Mesajı Paylaş

petibor

Hayatımı yaşıyorum deniz kum BIM Mesajı Paylaş

HDS

Eşkina gördün mü eşkina? Zamanı tam.

Ben Datça'da bile gördüm ne işleri varsa..  ;) Mesajı Paylaş

petibor

Eyl 10, 2019, 02:22 ÖS Last Edit: Eyl 10, 2019, 02:25 ÖS by petibor
İsimlerini bilmiyorum daha ama şöhretli bir balık hiç görmediğime eminim. Üzerinde sıkı çalışıyorum kurşun ağırlık aldım Mesajı Paylaş

BETONBEY

O kadar balık varken Eşkina'yı ne yapacaksın üstadım  :)

Gerçi Akya, Orfoz falan derken birçok balığı vurmak yasaklandı. Putty dikkat et, yanlış balığa SG basar cezayı... Mesajı Paylaş

erdem

Yillar once scuba yaparken hocalardan birisi demisti - Aksaz civarinda orfozlari SAT'lar gelip tupsuz daliyorlar, vuruyorlar diye. Ben onlarin yalancisiyim. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter