FNSS 11. Model Araç Yarışması

Başlatan nokta, Eyl 09, 2018, 11:37 ÖÖ

« önceki - sonraki »

nokta

FNSS 11. Model Araç Yarışması Sonuçlandı

FNSS Askeri Kara Araçları "11. Plastic Battle" sonuçlandı. FNSS Gölbaşı tesislerinde 8-9 Eylül tarihlerinde düzenlenen yarışmada on kategoride amatör ve ustalar yaraştı. Yurt dışından yabancı katılımcıların yarıştığı yarışmada ödül töreninden sonra FNSS üretimi zırhlı araçlar yarışmacılara özel gösteri gerçekleştirdi.

http://www.c4defence.com/Gundem/fnss-11-model-arac-yarismasi-sonuclandi/6993/1 Mesajı Paylaş

Terra

FNSS modelcileri 12'inci kez buluşturacak

FNSS Askeri Kara Araçları Model Yarışması 31 Ağustos - 1 Eylül tarihlerinde FNSS Ankara tesislerinde 12'inci kez düzenleniyor.

FNSS Askeri Kara Araçları Model Yarışması, 12 yılında, FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. Ankara tesislerinde düzenleniyor. Bir savunma şirketinin sponsorluğunda düzenlenen tek model yarışması olması ile öne çıkan etkinlik 2 gün sürecek.

31 Ağustos - 1 Eylül tarihlerinde modelcilik tutkunlarını bir araya getirecek etkinlik, model sergisi ve atölye çalışmalarına ev sahipliği yaparak, zırhlı araç gösterisi ile de katılanlara keyifli anlar yaşatacak.

12'inci Plastic Battle yarışması için detaylı bilgi ve yarışma şartnamesine; fnss.com.tr web adresinden ulaşabilir, yarışmayla ilgili güncel duyuru ve paylaşımları ise, Plastic Battle Armor Modeling Show Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

http://defenceandtechnology.com/2019/07/08/fnss-modelcileri-12inci-kez-bulusturacak/ Mesajı Paylaş

nokta

FNSS Geleneği Sürdürüyor

FNSS'in geleneksel hale getirdiği, "Plastic Battle Askeri Kara Araçları Model yarışması"nın 12'ncisi 31 Ağustos- 1 Eylül tarihlerinde düzenlendi. FNSS'in Ankara Gölbaşı tesislerinde yürütülen yarışmaya , Sırbistan Büyükelçisi Zoran Markovic de katılım gösterdi. Yarışma kapsamında belirlenen kategorilerde ödüller, Ankara ve Ankara dışından katılan modelcilere takdim edildi. Ödül töreninden sonra, Korkut, Kaplan STA ve Pars 3 8x8 zırhlı araçları test alanında hünerlerini  katılımcılara sergiledi.

http://www.c4defence.com/Gundem/fnss-gelenegi-surduruyor/8610/1 Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter