Duanıza İhtiyacım Var Dostlar

Başlatan ayibarishi, Tem 11, 2019, 01:52 ÖÖ

« önceki - sonraki »

ayibarishi

Tem 11, 2019, 01:52 ÖÖ Last Edit: Tem 11, 2019, 05:07 ÖÖ by Yönetim
Ciddi bir sağlık problemim var. Bir hafta kadar önce biçimsiz şekilde düştüm ve omurumda çatlak ve pozisyon bozukluğu oluştu. L1 ve L2 sıkıntılı. Bunun kalıcı hasara neden olmasından endişe ediyorum. Tam da kiraz alıcılarının birinin yanında geçici bir işe başlamış ve bilgisayar işlerine bakıyorken, kötü bir gelişme oldu. Dualarınıza ve iyi niyetlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla... Mesajı Paylaş

fuat

Tem 11, 2019, 02:43 ÖÖ Last Edit: Tem 11, 2019, 05:07 ÖÖ by Yönetim
Rabbim şifalar versin inşaallah Mesajı Paylaş

piratus

Tem 11, 2019, 03:16 ÖÖ Last Edit: Tem 11, 2019, 05:08 ÖÖ by Yönetim
Geçmiş olsun. Inşallah hızlı bir şekilde sağlığınıza kavuşursunuz. Mesajı Paylaş

FeÇe

Vardır hikmeti deyip sabredin hocam.İnşallah sağlığınıza kavuşursunuz.Hayırlısı olsun. Mesajı Paylaş

comanchee

Allah acil şifalar versin Ya şafi Mesajı Paylaş

ayibarishi

Hepinize çok teşekkür ederim. Hayır ve Şer Allah'tan CC gelir elbette. Bunda da vardır bir hayır. Elden dua etmek geliyor sadece. Saygılarımla... Mesajı Paylaş

alekoaler

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Allah yardımcınız olsun. Mesajı Paylaş

muhendus

Çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Mesajı Paylaş

catfish

Geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. Mesajı Paylaş

Tigerfish

@ ayibarishi

Üstadim ilk önce sana cok cok gecmis olsun ve cenabi Allah´dan sana acil sifalar dilerim. Senin neler cektigin inaniyorum ki bir Allah bir de sen bilirsin. Annem ve babam bunu yasadigi icin artik uzaktan ve yakindan tecrübe sahibi olduk. Annemin omurgasi Osteporoz sonucuyla omurgasi tam üc kere catlamadi kirildi. Babamin ise trafik kaza sonucu L1 omurgasi catladi.

Buna ameliyat fayda etmez. Bir müddet günlük hayatini degistirmen lazim. Üzülerek söymemem lazim elinden geldigi kadar oturmamaya calis. Ayakta hareketinden muhtazam bicimde taviz verme. Mesleginden dolayi bu biraz zor görünebilinir bir ortopediye göründükten sonra en az alti ay omurga destegini saglayan yelek veya korse giymen sart. Bunu paramedical evi ölcüne göre özel tasarlamasi gerekiyor.

Agirilarina karsi Novasulminden( Novaljin) baska ilac kullanmamaya özen göster. Ibuprofen ve Paracetamol agri kesici olarak etkilidir ama uzun müddet kullanirsan böbrek ve kara ciger fonksyonlarini etkiliye bilir.

Annem bu kadar omurga kirigina ragmen gezi ve sosyal hayatindan bir gram taviz vermiyor. Babam ise agaclari yine kökünden sökmeye basladi.

Diyecegim bizimkiler bunu atlatabilirlerse sen hayli hayli bu basina gelenin üstesinden gelirsin.

Kendini birakma ve gereken egsersizlerini takip et. Mesajı Paylaş

BETONBEY

Geçmiş olsun üstadım, inşallah tekrar sağlığınıza kavuşursunuz... Mesajı Paylaş

Havuc99

Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. Mesajı Paylaş

augustine

Geçmiş olsun üstadim. Tez zamanda sagliginiza kavuşursunuz inşallah. Mesajı Paylaş

HeleBiDinle

Çok geçmiş olsun üstadım. Allah acil şifalar versin. Allah görünür, görünmez her türlü kazadan korusun. Mesajı Paylaş

Southwater

Geçmiş olsun kardeşim. Tez zamanda %100 sahalarda görelim inşallah. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter