Herkese Merhabalar

Başlatan Ayhan Tarakcı, Haz 09, 2019, 08:43 ÖS

« önceki - sonraki »

Ayhan Tarakcı

Herkese merhabalar.

Ben Ayhan Tarakcı. Youtube'da Bilim ve teknoloji temalı yayınlar yaptığım bir kanalım var. Bazen askeri teknoloji videoları da yapıyorum.

Merak edenler için https://www.youtube.com/c/donanimcibaba

Askeri forumları yıllardan beri takip ederim. Td ve savunmavestrateji'de Xentus adıyla yıllarca yer aldım belki hatırlayan çıkar :)

Eski ustaların burada takıldığını görür görmez geldim. Umarım eskimizle günleri burada yeniden yaşarız:)

Askeri teknoloji videolarında buradan çok fazla yararlanabileceğimi biliyorum. Şimdiden herkese  teşekkürlerimi sunuyorum :)

Herkese mavi ekransız  günler dilerim :) Mesajı Paylaş

petibor

Hoş geldin forumumuza. Mesajı Paylaş

Havuc99

Hoşgeldiniz Mesajı Paylaş

dum

Hoşgeldiniz..

oğlanla beraber, bu starlink de ne ola ki? Diye internette bakınırken videolarınıza denk gelmiştim.  Elinize sağlık , güzel iş çıkartıyorsunuz. Mesajı Paylaş

BETONBEY

Hosgeldiniz... Mesajı Paylaş

Eray

Hoş geldiniz Mesajı Paylaş

Moon&Star

Hoşgeldiniz. Mesajı Paylaş

petibor

Bir iki bir şeyler yazmaya başla artık bir hafta olacak tık yok Mesajı Paylaş

alekoaler

Hoşgeldiniz. Son bir aydır epeyce videonuzu izledim. Acaba bizim foruma üye misiniz diye düşünüyordum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Takipteyim  ;) Mesajı Paylaş

Ayhan Tarakcı

@petibmr merak etmeyin. Burada aktif olacağım :) Mesajı Paylaş

tomcat

Hoşgeldiniz. Mesajı Paylaş

OPTIMUS

Merhabalar,

Öncelikle; beni foruma kabul etme inceliginde bulundugunuz icin tesekkür ederim.

Ben yurtdisinda ikamet eden, calisan bir vatandasim. Gazi Üniversitesi Uluslararasi iliskiler bölümünden mezunuyum. Master derecemi Köln Üniversitesi Politik Bilimler, Felsefe, Tarih ve Öntarih  bölümlerimde tamamladim. Evli, üc cocuk babasi ve 47 yasindayim.

Degerli foruminuza, ben de nacizane katkilarda bulunmak istedim. Bu firsati veren sayin Forum yöneticilerine de tekrar tesekkür ederim.

Forumun nasil kullanildigi bilgisine haiz olduktan sonra, ilk iletimi KINALIADA korvetimiz hakkinda yapacagim.

Saygilarimla. Mesajı Paylaş

ayibarishi

Hoşgeldiniz efendim. Yazılarınızı merakla bekliyor olacağız. Saygılarımla... Mesajı Paylaş

sahin1

Sevgili arkadaşım, forumumuza hoş geldiniz. Yazılarınızı merakla bekliyoruz.
Bu arada ben de Gazi Ün. Uluslararası İlişkiler 1990 yılı mezunuyum. Aynı Fakülte ve bölüm mezunu bir arkadaşımızı aramızda görmek güzel olacak. Mesajı Paylaş

Southwater

Sizde Melih hoca mı vardı eski şeyci olan?
Frankofon? Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter