Forumda Yaşanılan Giriş Sorunu

Başlatan Yönetim, Haz 06, 2019, 08:23 ÖS

« önceki - sonraki »

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Bildiğiniz gibi SADFOR ve SAKFOR tamamen güvenli sitelerdir. Sitelerin SSL sertifikaları bayram öncesi yenilenmiştir. Ancak henüz bilmediğimiz bir nedenle yenileme işlemi henüz güncellenmemiştir. Bunun bayram tatili nedeni ile hizmet aldığımız hosting şirketinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Bu nedenle forumlarda yaşanılan güvenlik sertifikası sorununun yarın çözüleceğini umuyoruz. Yaşanılan geçici aksaklık nedeni ile özür dileriz.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

sahin1

Halihazırda sakfor giriş problemi devam ediyor. Mesajı Paylaş

murattekin

Haz 07, 2019, 05:09 ÖS Last Edit: Haz 07, 2019, 05:54 ÖS by murattekin
404 hatası veriyor. VPN ile girdim. Mesajı Paylaş
...

warrior

Normal giriş yaptım ben. Mesajı Paylaş

DelKu

403 hatası alıyorum , bir tek ben mi bu hatayı alıyorum? Mesajı Paylaş

Tigerfish

Cepten Sadfora giris yapamiyorum. Sakforun sitesini hic acilmiyor. Cookies´leri aktive/ deaktive ettim site takibini soldim yinede fayda yok. Mesajı Paylaş

Alkyone

Çerezleri temizleyin. Belki düzelir. Mesajı Paylaş
Çoklar diye korkma
Azız diye çekinme...
Tonyukuk

DelKu

Zannedersem reklam engeliyici programlar soruna yol açıyor Mesajı Paylaş

Tigerfish

Cerezleride temizledim. Durum ayni. Delkunun dedigi gibi bir sey engelliyor ama ne? Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Güvenlik sertifikasının bayram tatili nedeni ile hosting şirketi tarafından geç güncellenmesi yüzünden oluşan giriş sorunu Cuma günü çözümlenmiştir.

Sorun yaşayan üyelerimizin, kendi ön bellek ve çerez ayarlarını silmelerini veya temizlemelerini öneriyoruz.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter