19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Başlatan Yönetim, May 19, 2019, 07:41 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Bugün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı. 100 yıl önce başlayan dinamizm ve heyecanın sonsuza dek sürmesi dileği ile.

Bayramımız kutlu olsun. Mesajı Paylaş

petibor

May 19, 2019, 11:34 ÖÖ Last Edit: May 19, 2019, 11:55 ÖÖ by Yönetim
Atatürkçülük diye bir ideoloji yoktur aslında. Türklerin çağı yakalama becerilerindeki zayıflıklar üzerine ısrarcı bir şeyler dayatıldığı için ortaya Atatürkçülük gibi kimilerinin eleştirdiği şeyler ortaya çıkmıştır. Aslında Atatürkçülük bugün Yunanlıların, Almanların, Japonların da inandığı değerlerdir. Bu yüzden Atatürk düşmanı olmak kaybetmeye mahkum olmaktır. Döner dolanır hep Atatürk kazanır düşman olanların torunları bile Atatürkçü olur ve olacakta yani. Şili Arjantin bile Atatürkçü İran bile için için Atatürkçü olmaya evriliyor. Bir gün gelecek Suudi Arabistan da Atatürkçü olacak. Atatürk yaşama sırtını dayamıştır,  yaşamın karşısında kimse kazanamaz. Ben Atatürk'ün kadim bir derin mevzusu olduğunun farkındayım çok masum değil ama yinede ondan yanayım bence güzel Türkiye için doğru olanları yaptı. Atatürk'ü sevmeyenler bu ruh halları ile haklılar bende onlardan olabilirdim ama asıl sorunu oluşturan kendileri zamanla ıslah oldukça öfkelerinin anlamsız olduğunu görecekler ve Atatürkçü olacaklar. Kendileri yetişemezse çocukları yada torunları olacak ama illa olacaklar. Hayat nehri hep doğruya akar Atatürk doğruyu yapmış herkesin sürükleneceği kaçınılmaz yer orasıdır. Hatırasını kazıyacam deseniz binalarını yıksanız yine olacak olan budur.  Bütün dünya Atatürkçü olmaya gidiyor çoğu başardı kalanı içinde bu kaçınılmaz bir gelecektir.  Atatürk her zaman kazanır yan gelip yatsa keyfine baksa yine kazanır. Mesajı Paylaş

Yönetim

19 Mayıs...

Bu ulusun köleliği kabul etmeyip, üzerine yazılmış oyunu bozma kararı aldığı gün. Canını veren, kanını döken, gençliğini ve geleceğini feda eden atalarımıza minnetle. Saygıyla. Şükranla.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Milletimiz hep daim olsun. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter