Sivrihisar Model Uçak ve Helikopter Festivali

Başlatan canıtez, Haz 13, 2018, 08:02 ÖÖ

« önceki - sonraki »

canıtez

Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi, Necati Artan Tesislerinde,  30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihlerinde ikinci kez organize ediliyor...

"Model Uçak ve Helikopter Festivali - Model AC Challenge Fest 2018" uluslararası boyutta ve tüm modelcilere açık. Model Uçak ve Helikopter sevdalılarının bir araya gelerek keyifli zaman geçirmesini sağlayan bu etkinlik, çeşitli tarzdaki model helikopter ve uçaklarla tanışma imkânı sağlıyor. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birbirinden değerli katılımcıların olduğu etkinlikte bu sene Alman Kadın Pilot Simone Zunterer de yer alıyor.

Ayrıca TÜRK YILDIZLARI Tanıtım TIR'ı da organizasyonda hazır bulunacak.

Model AC Challenge Fest  2018 Günlük programları şu şekilde:

-29 Haziran 2018 Cuma günü

 Sabah 10.00'dan itibaren yerleşim ve antrenman uçuşları.

-30 Haziran 2018 Cumartesi günü

 "Seyircilere Ücretsiz Açık"

10.00 - 19.00 arası model uçak gösterileri vee "Semin Öztürk Akrobasi Uçuşu"

-1 Temmuz 2018 Pazar günü

 Serbest uçuşlar ve katılımcıların ayrılışı.

Stant kurmak isteyen model uçak kulüplerine etkinlik alanında ücretsiz stant temin ediliyor. Stant taleplerinin en kısa sürede info@acromach.com adresine iletilmesi gerekiyor.

Katılımcılar, S.U.S.H.M. ile anlaşmalı otellerde hava parkına özel indirimli ücretlerden istifade edebiliyor. Anlaşmalı otelde konaklayan katılımcılar için sabah ve akşamları belirlenen saatlerde ücretsiz servis düzenleniyor. Konaklama ve servis rezervasyonu isteyen modelciler, hava parkında Nergiz Erol ile temas kurarak bu isteklerini belirtebilirler.

Nergiz Erol Telefon : 0222 724 30 31 veya 0 222 724 30 32, e-mail: nergiz@acromach.com

Çadır kurarak kamp yapmak isteyenler için, hava parkında kamp alanı da bulunuyor.

http://www.kokpit.aero/model-ucak-helikopter-festivali Mesajı Paylaş

canıtez

Model AC Challenge Fest 2018 Sivrihisar'da başlıyor

Tüm modelcilere açık olacak Uluslararası nitelikteki Model Uçak ve Helikopter Festivali "Model AC Challenge Fest 2018" Sivrihisar'da start alıyor.

30 Haziran/1 Temmuz 2018 tarihlerinde S.U.S.H.M. de ikinci kez organize edilecek olan Model Uçak ve Helikopter Festivali / Model AC Challange Fest 2018 hava modelcilerini bir araya getirerek keyifli zaman geçirmelerine imkan sağlayacak.

Katılımcılar farklı tarzda uçak ve helikopter modellerini bir arada görme fırsatı yakalayacakları etkinlikte Alman kadın model helikopter pilotu Simone Zunterer de yer alacak.

Etkinliğin medya sponsoru olan Power FM'in Uçuş Simülatörü etkinlik boyunca katılımcıların hizmetinde olacak.

Model AC Challenge Fest 2018 etkinlik programı:

29 Haziran 2018 Cuma günü

Sabah 10.00 dan itibaren yerleşim ve antrenman uçuşları

30 Haziran 2018 Cumartesi günü

"Seyircilere Ücretsiz Açık"

10.00 - 19.00 arası model uçak gösterileri ve "Semin Öztürk Akrobasi Uçuşu"

Saat 19.00'dan sonra katılımcılar için "Hangar Parti !"

1 Temmuz 2018 Pazar günü

Serbest uçuşlar ve katılımcıların ayrılışı

http://www.kokpit.aero/sivrihisar-model-ucak-festivali Mesajı Paylaş

Merkator

Dünyada kalan son 3 Catalina uçağından biri Sivrihisar Air Show'a geliyor

İkinci Dünya Savaşı'nın efsane uçaklarından biri de PBY-5 Catalina'dır. Hem denize hem de karaya inebilen yani amfibik özelliğe sahip çift motorlu uçak, savaş sırasında binlerce hayat kurtardı. Denize düşen uçakların ekipleri, batan geminin denizcileri hep Catalina ile hayata tutundu.

Deniz karakol, silahlı keşif görevlerinde de kullanılan uçak, İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra da bir çok ülkede görevine devam etti. Havacılık tarihinin en ilginç tasarımlarından biri olan Catalina, aktif görevi bırakalı uzun yıllar oldu. Ama meraklıların ellerinde uçuşlarına devam ediyor.

Halen dünya üzerinde uçar durumda 3 adet Catalina uçağı bulunuyor. İşte onlardan biri önümüzdeki hafta sonu Sivrihisar'da yapılacak gösterilere satılacak.

15-16 Eylül'de Sivrihisar'da gerçekleştirilecek Air Show'a gelecek Catalina bir de gösteri uçuşu gerçekleştirecek.

CATALİNA İLE UÇMAK İSTER MİSİNİZ?

Bu tarihi uçak için özel bir organizasyon da Sivrihisar Air Show sırasında gerçekleştirilecek. Kura çekimi ile seyirciler PBY-5 Catalina ile uçma şansına sahip olacak.

KATILIM ÜCRETSİZ

Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow 2018 " Halka Açık ve Giriş Ücretsiz".

http://www.kokpit.aero/catalina-sivrihisar-air-show-2018 Mesajı Paylaş

canıtez

Sivrihisar 2019 hava gösterileri takvimi açıklandı

Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi, 2019 yılı organizasyon programını paylaştı.

Nisan ayında kağıt uçak yarışması ile start alan etkinlikler takviminde yine birbirinden ilginç gösteriler meraklılarını bekliyor olacak.

'Sivrihisar Hava Gösterileri' bu yıl 14-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Geçen yılki gösterilere Türk Hava Kuvvetleri'nin gösteri ekibi Solotürk, dünyada uçar durumda sadece 3 adet bulunan CATALINA ve P-51 MUSTANG gibi uçaklar sahne almış, gösteriler binlerce ziyaretçi çekmişti.

2019 GÖSTERİ TAKVİMİ ŞÖYLE:

1- 21 Nisan 2019 , KAĞIT UÇAK YARIŞMASI

2- 15/16 Haziran 2019, UÇMAYAN KÖY KALMASIN 6

3- 06/07 Temmuz 2019, SHY 2019 AIR RACE & FLY INN

4- 03/04 Ağustos 2019, MODEL AC & SKY DIVING FEST

5- 14/15 Eylül 2019, SHG AIRSHOW 2019

6- 27 Ekim 2019, CUMHURİYET FOTOĞRAFI

http://www.kokpit.aero/sivrihisar-hava-gosterileri-takvim Mesajı Paylaş

Merkator

Türk Yıldızları Sivrihisar Air Show 2019'da

Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi'nın (SUSHM) organizasyonu ile her yıl büyüyen Sivrihisar Air Show, bu yıl Türk Yıldızları'nı ağırlıyor. 14-15 Eylül'de gerçekleştirilecek gösterilere renk katacak Türk Yıldızları, havacılık meraklılarına müthiş bir uçuş yapacak.

DC3 GELİYOR

Bünyesinde kurulan M.S.Ö. Havacılık Müzesi'nde ise uçar durumdaki uçaklara, P-51, T-6 ve Stearman'dan sonra havacılık dünyasının efsanesi DC3 katılıyor.

İkinci Dünya Savaşı gazisi uçak, bu ay içinde Sivrihisar'a ulaşacak. DC3 hem gösteri uçuşu hem de statik alanda havacılarla buluşacak.

http://www.kokpit.aero/sivrihisarturk-yildizlari-2019 Mesajı Paylaş

canıtez

Gökyüzü tutkunları Sivrihisar'a akın etti

Eskişehir'de Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi'nce bu yıl 4'üncü düzenlenen ve 9 ülkeden akrobasi pilotlarının katıldığı Hava Gösterileri nefesleri kesti. Türkiye'nin ilk akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk ve kızı ilk kadın akrobasi pilotu Semin Öztürk Şener'in de yer aldığı gösterilerde pilotlar yaptığı dumanlı manevra hareketleriyle dikkatle izlendi . Pilot olan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli de havacılık gösterilerinde uçuş yaptı.

Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi, bu yıl 4'üncü kez hava gösterileri düzenledi. Açılış programına Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Ak Parti Eskişehir milletvekili Harun Karacan katılırken, aralarında Romanya, İngiltere ve Almanya'nın bulunduğu 9 ülkeden çok sayıda akrobasi pilotu gösterilerde yer aldı.

Pilot lisansı bulunan Bakan Pakdemirli, farkındalık oluşturmak ve havacılığı sevdirmek amacıyla katıldığı programda özel uçakla 15 dakika boyunca havada kaldı. Alanda kurulan stantları da gezen Pakdemirli, eski bakanlardan Kürşad Tüzmen ile karşılaştı. Bir süre sohbet eden ikili daha sonra 'Turkish Delight' isimli 1940 model DC-3 uçağı da ziyaret etti.

Sivrihisar Hava Gösterileri'nin açılışında konuşan Bakan Pakdemirli, pilot ihtiyacının ilerleyen yıllarda artacağını ifade ederek, "Ben de sivil havacılığa çok erken yaşta başlamış, önce model uçak uçurma ile başlayan sonra paraşütçülük ve pilotluk yapan bir kardeşinizim. Sivil havacılık Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk söylediği gibi 'İstikbal göklerdedir' bugün gelişmeye baktığınız zaman gelişmelerin havada ve uzayda olduğunu görüyoruz. Biz ne kadar çok sivili bu işin içerisinde katarsak o kadar çok bu işten fayda sağlayacağız. Yani şunu düşünelim. Önümüzdeki 20-25 yıl içinde dünyadaki pilot ihtiyacı 4 misli artacak. Ama şu an pilot okullarımızda yeterli derecede pilot mezun olmuyor. Pilotluk da dünyadaki en güzel mesleklerden bir tanesi. Benim 4 tane erkek evladım var. Eğer arzu ederlerse ben 4'ünü de pilot yapacağım. Mesleği yapıp yapmamaları kendilerinin bileceği iş ama altın bir bileziktir. Kolunuza takacağınız altın bir bileziktir. İşte pilotluğa giden yolda buradaki heyecanlardan geçiyor. İşte bu tarz air showlara gelmekle, bu tarz gösterilere gelmekle, uçakları görmekle, model uçak yapmakla, onları uçurmakla başlıyor. Bu sebeple her zaman sivil havacılığın gelişmesini, daha iyi yerlere gelmesini desteklememiz lazım" diye konuştu.

Bu konulara daha çok destek verilmesi gerektiğini kaydeden Bakan Pakdemirli, şunları söyledi:

"Aslında bu hobi pahalı bir hobi gibi gözükmekle beraber bir araba fiyatından ucuza bugün uçak almak temin etmek uçurmak da mümkündür. Sadece bu işleri ülkemizde biraz daha kolaylaştırmamız lazım. Sadece bu işlere biraz daha imkân vermemiz lazım. Yani Türkiye'de ben aşağı yukarı 35 yıldır sivil havacılığın içerisindeyim. Uçak sayısına bakıyorum, Amerika'nın kabaca 20'de 1'i bile değiliz. Yani Türkiye'de Amerika'yla eşit havacılık olsaydı şu an 5-6 bin tane sivil uçağın uçuyor olması lazımdı. Tahmin ediyorum hava yolları ve askeri uçaklar haricinde 5-6 yüz tane ancak uçan uçağımız var diye düşünüyorum. Bu uçan uçakların sayısını artırmamız lazım. Geleceğe daha güvenle bakmak için bu havacılık ekosistemini hep birlikte geliştiriyor olmamız lazım. Bugün uçağını yapan, insansız hava aracını yapan, silahlı insansız hava aracını yapan bir ülkeysek bunun ana sebebi işte burada görmüş olduğunuz model uçakla başlayan bir yolculuktur. 1991 yılında model uçak kulübünde uçan ve yere görüntü veren model uçak yaptık. Aslında bu da o günkü insansız hava araçlarının bir temelidir. Yani her şey amatör evresiyle başlıyor. Bundan sonra bir ekosisteme, bir teknolojiye, bir bilgi birikimine çevirmek mümkün. Ülkemizde de bu tarz inisiyatifleri sürekli desteklememiz lazım."

HELİKOPTERLE NEFES KESTİ

Açılış konuşmalarının ardından 9 ülkeden gelen akrobasi pilotları sırasıyla gösterilerini yaptı. İngiliz pilot Martin Lovell'ın helikopterle yaptığı gösteri ise büyük beğeni topladı. Pilot Lovell helikopterle zor dönüşler ve manevralarla müthiş bir gösteriye imza attı.

TÜRKİYE'NİN İLK AKROBASİ PİLOTLARI

Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi'nin Necati Artan tesislerindeki gösterilerde Türkiye'nin ilk akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk ile kızı ilk kadın akrobasi pilotu Semin Öztürk Şener de yer alarak gösteri yaptı. Baba, kızın gösterisi büyük ilgi görürken, Semin Öztürk Şener'in gösterisini sahneden babası anlattı.


GELİN-DAMAT GÖSTERİLERE KATILDI

'Sivrihisar Hava Gösterileri 2019'a Kocaeli'nden gelen gelin ve damat Kadir Gürkan ile Esra Peköz çifti akrobasi uçaklarının arasında mutluluk pozu verdi. Ekim ayında düğün yapacaklarını ifade eden Türk Hava Yolları personeli Kadir Gürkan, fotoğraf albümleri için akrobasi uçaklarını tercih ettiklerini belirterek, "İleride eşimle birlikte tekrar buraya geldiğimizde bize bir anı kalsın istedik. Hem farklı olsun istedik hem de heyecan katmak istedik. Sevdiğim bir etkinlik, sevdiğim kadın bugün bir arada. Çok mutluyum" dedi.

Gelin adayı Esra Peköz de çok heyecanlı olduğunu kaydederek, "Gelinlikle fotoğraflarımın böyle bir ortamda çekileceğini hiç hayal etmemiştim. Mükemmel bir ortam oldu, şu an çok mutluyum" ifadelerini kullandı. Çift açıklamalarının ardından akrobasi uçakları önünde bol bol fotoğraf çektirirken, çevredekiler de alkışlarıyla destek oldu. Çift fotoğraf çekiminin ardından akrobasi pilotlarının uçuş gösterilerini izledi.

İLK GÜN GÖSTERİLERİ 30 BİN KİŞİ İZLEDİ

Hava Gösterileri'ni ilk gün yaklaşık 30 bin kişi izledi. Organizasyonun komite başkanı ve Türkiye'nin ilk akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk, akrobasiye Türkiye'de büyük bir ilgi olduğunu ifade ederek, "Çok üzerinde çalışılarak bir noktaya gelinmiş, bir gündü bizim için. Bugünün arkasında yaklaşık 8 aylık bir çalışma var. Bir yıl öncesinden başlıyor aslında ve her yıl tekrar ediliyor. Fakat bu sene çok yoğun bir talep oldu. Şu an tam rakamlar ulaşmış değil ama zannediyorum ilk gün 30 bin kadar kişiye eriştik. Gösteriler çok güzeldi. Kazasız belasız, emniyet içinde ve havacılıkta emniyet çok önemli biliyorsunuz. Büyük bir emniyetle günün sonuna geldik. İnşallah yarın da tekrarı olur. Türk Yıldızlarımız Sivrihisar'da ilk defa uçtular. Yalnız burada değil, Sivrihisar'da da ilk kez gösteri yaptılar. Buna da vesile olmak bizleri de çok mutlu ettik. Hem askeri, hem de sivil kesimden çok yoğun katılım vardı. Seyircilerin huzurunda bunu en güzel şekilde icra etmek istedik, çok güzel bir gündü" dedi.


'İSTİKBAL GÖKLERDEDİR DİYORUZ, UÇMAMIZ LAZIM'

Türkiye'nin akrobasi anlamında henüz istenilen yerde olmadığını kaydeden Öztürk, 20 yıldır her gün uçuş yaptığını söyledi. Türk halkının havacılığa karşı büyük bir ilgisi olduğunu belirten Öztürk, "Benim bu sene uçuşta 35'nci senem. Bunun son 20 senesi her gün akrobasi uçarak geçti. Çok çalışmayı gerektiren bir motor sporu bu akrobasi. Fakat Türkiyemiz dünya havacılığı ile mukayese edildiğinde arzu ettiğimiz yerde olduğumuzu söylememiz şu an için mümkün değil ama pozitif bir ivme söz konusu. Bugün de burada zaten görüyorsunuz, Türk halkımızın, Türkiye insanının havacılığa karşı duymuş olduğu büyük alakayı. Bugün burada hep beraber yaşadık. On binlerce insan buradaydı, bunu çok iyi değerlendirmek lazım. Hem İstikbalin göklerde olduğunu söylüyoruz, hem de o istikbalden uzak duruyoruz, bu olmaz. Onun için uçmamız lazım" diye konuştu.

'YÜREKLERİNİN SESİNİ DİNLESİNLER'

Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu Semin Öztürk Şener ise gençlere yüreklerinin seslerini dinlemelerini tavsiye ederek şunları söyledi:

"Sivrihisar hava gösterilerinin bu sene 4'ncüsü düzenleniyor. Bende bu organizasyonun bir parçası olmaktan büyük gurur duyuyorum. Her sene bende bu organizasyonda yer alıyorum. Çok büyük bir kalabalık bizi bekliyordu aşağıda. O kalabalıkla buluşmak da gerçekten çok motive edici. Yarın daha da kalabalık olacağını düşünüyoruz ve sabırsızlıkla bekliyoruz. Gençlerin çoğunlukta olması aslında beni motive ediyor. Onlara da yüreklerinin sesini dinlemelerini tavsiye ediyorum. Aynı şekilde asuman aşkı ile yüreklerinin sesini dinlerler."

FİNALİ TÜRK YILDIZLARI YAPTI

Sivrihisar'da bugün başlayan 'Sivrihisar Hava Gösterileri 2019' ilk gün finalini Türk Hava Kuvvetleri'nin göz bebeği olan Türk Yıldızları akrobasi timi yaptı.

Dünyanın 8 süpersonik uçakla akrobasi gösterisi yapan tek timi olan Türk Yıldızları'nın Eskişehir semalarındaki müthiş gösterisi büyük beğeni topladı. Gösteriler yarın da devam edecek

http://www.kokpit.aero/sivrihisar-1-inci-gun Mesajı Paylaş

murattekin

Güzeldi. Gösteri sayısı bu sene daha fazlaydı. Ayrıca 40.000 ziyaretçiyle bütün zamanların rekorunu kırmış. Fotodaki F-5'lerden ikisinin çift kişilik olduğu görülüyor. Acaba uçak sıkıntısı mı başladı?


Mesajı Paylaş
...

orko_8

Gerçekten de çok güzel bir etkinlikti. Seyirci tribünü eklenmiş, geçen sene yoktu galiba. Otoparktaki un kıvamındaki kumların yarattığı çöl havası tek eksisiydi.

Türk Yıldızları benim de dikkatimi çekti. Zaten 6 uçakla yaptılar gösteriyi. Uçakların durumuna ilaveten pilot sayısında da sıkıntı olabilir. Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

9 Eylül'deki İzmir gösterisi de 6 uçakla yapılmış... Mesajı Paylaş

murattekin

#9
Eyl 16, 2019, 10:19 ÖÖ Last Edit: Eyl 17, 2019, 04:32 ÖÖ by murattekin
Türk Yıldızları'nı en son 1999'daki İDEF'te izlemiştim. O günden  bu yana ya Ankara'da denk gelmedi yada 2016 sonrası yasaklı olduğu için göremedik. Herneyse, 99 yılında sanki daha agresif bir gösteri izlemiştim. Oysa dünkü gösteri hem halktan uzak hemde daha yüksekte yapıldı. Dediğim gibi aradan 20 yıl geçmiş. Belki yanılıyorum ama öyle hissettim.
Acaba uçaklar eskidi, riskler arttı mi? Aynı uçaklarla (ki 60'lı yılların uçakları) 20 yıl az değil. Mesajı Paylaş
...

petibor

Ben öteden beri Türk Yıldızları'nın risk düzeyi düşük gösteriler yapmasını savunuyorum hatırlarsanız. Bu uçaklarla cambazlık yapılmaz eninde sonunda felaket olur bu araçlar doğru düzdün uçtuklarında gösteridir zaten abartmaya gerek yok. Seyircinin üstünde geç gazı kökle biraz bir iki risksiz şey oldu bitti. Yok kanatları yarım metre yakınmış yok negatif G şu kadarmış bunları zorlamanın hiç bir gereği yok. Risk artıyor ise yapmasınlar bence sicil en büyük kıymet bu gruplarla. Rusya ağzıyla kuş tutsa artık nafile mesela bunca felaketten sonra. Gösteri yaparken bu uçakların kaza yapmaması gerek bunu riske eden her şeyden vaz geçmek gerek. Mesajı Paylaş

DelKu

İsviçre'nin elinde hala 20-25 tane F-5e bulunuyor bunları bir iki yıl içinde hizmetten çıkaracaklar, bu uçaklardan 5-10 tanesine talip olabiliriz bizimkilerden daha yeni oldukları kesin. Hürjet gelince deTürk Yıldızları Hürjet ile devam eder Mesajı Paylaş

canıtez

SHG Airshow 2020 için geri sayım başladı

Geçen sene 56 bin seyircinin "yerinde" izlediği "Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow 2020" 13 Eylül Pazar günü Sivrihisar Havacılık Merkezi, Necati Artan Tesislerinde gerçekleşecek.

Geçen sene 56 bin seyircinin "yerinde" izlediği "Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow 2020" 13 Eylül Pazar günü Sivrihisar Havacılık Merkezi, Necati Artan Tesislerinde gerçekleşecek. Organizasyon bu yıl pandemi sebebiyle seyircisiz olarak yapılacak, 13.00- 17.00 saatleri arasında uydudan, TV ve sosyal medya kanallarından Türkiye ve dünyaya ulaşacak.

Türk Hava Kuvvetleri F-16 Solotürk Gösterisi SHG Airshow 2020 Canlı Yayınında

Türk Hava Kuvvetleri 201. Personel Kurtarma Filo Komutanlığı paraşüt atlayışları, Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanlığı'na bağlı helikopter gösteri ekipleri ve Jandarma Genel Komutanlığı Havacılık Başkanlığı "Jandarma Çelik Kanatlar Uçuş Gösteri Ekibi" SHG Airshow 2020'de gösterileri ile izleyenleri büyüleyecek.

Havacılık Tarihinin Efsane Uçaklarından Muhteşem Hava Gösterileri

M.S.Ö. Hava ve Uzay Müzesi envanterinde bulunan "tarihi" uçaklar; Türkiye'nin uçar durumdaki en eski tayyaresi DC-3 "Turkish Delight", efsane savaş uçağı Mustang P-51D "Ferocious Frankie", T-6 G Texan "Happy Hour" , Antonov AN-2 ve Boeing Stearman A-75" canlı yayında muhteşem hava gösterileri yapacak.

Dünyaca Ünlü Akrobasi Pilotları Gösterileri ile Nefesleri Kesecek

Dünyaca Ünlü Milli Akrobasi Pilotumuz Ali İsmet Öztürk, adrenalin dolu Mor Menekşe uçağı ile, İngiliz Akrobasi Pilotları Martin Lovell, Bob Pooler, Andrew James Goodall, Lee Proudfoot ile Alman Pilot Gabriel Orlando Rieser da heyecan veren gösteri uçuşları sırasında yerden 9, havadan 1 ve "Kokpit İçinden" bir çok kamera ile canlı görüntülenecek.

13 Eylül Pazar günü yayınlanacak "Sivrihisar Hava Gösterileri, SHG Airshow 2020" ile ilgili ayrıntılı bilgiler organizasyonun resmi internet sitesinde yer alıyor.

https://www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/sivrihisar-hava-gosterileri-2020-icin-geri-sayim-basladi.html Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter