HBStrateji Yayında

Başlatan nokta, Ara 04, 2017, 09:11 ÖÖ

« önceki - sonraki »

nokta

Savunma sektörünün önde gelen isimlerinden FNSS Genel Müdür Danışmanı, TOBB Savunma Sanayii Meclisi, SASAD Strateji Kurulu üyesi, "Senin canın sağ olsun !" kitabının yazarı Haluk Bulucu'nun kurucusu olduğu hbstrateji.com yayın hayatına resmen başladı. Sitenin varoluş amacı giriş sayfasında şu şekilde yer alıyor;

Vatan savunması bütüncüldür. Savunmanın yanı sıra enerji güvenliğimiz, bilgi güvenliğimiz, ulaşım, gıda ve sağlık alanlarımız da milli savunmamızın birer parçasıdır. Bu site bu konuda bilincin yaygınlaşmasına, ilgili yerli sanayilerin kurulmasına, mevzuatın bu amaca uygun hale getirilmesi için çalışır.

Bilgi ve tecrübeye dayalı görüşlerin ilgilenene aktarılabilmesini amaçlar. Bir düşüncesi olanın, site değer ve politikalarına uymak şartıyla, bu ortamda görüşünü paylaşabileceğini; arzu ederse kimliğinin saklı kalmasını arzu eder.

Uluslararası bir niteliğe kavuşmak ister.

Site bu amaçlara yönelik olarak ihtiyacı olanlara araştırma, analiz, danışmanlık, yazılı tercüme ve açılış konuşma hizmeti sunuyor. 

Site bu hizmetleri sunarken sektöre yönelik olarak cevap bekleyen stratejik değeri olan soruları gündeme getiriyor, muhataplarının görüşlerine yer veriyor. 

http://c4defence.com/Gundem/haluk-bulucu-ile-strateji-yayinda/5226/1 Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter