29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Başlatan Yönetim, Eki 28, 2017, 09:33 ÖS

« önceki - sonraki »

Yönetim

Tüm üyelerimizin ve ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımızla kutlarız.
Nice bayramları hep birlikte kutlamak umudu ile.

Saygılarımızla.

SADFOR-Savtera Düşünce Forumu Mesajı Paylaş

farabi

Coğrafyamız tam anlamıyla çökmüş devletler mezarlığı haline gelmekteyken, ülkemiz özellikle son dönemde birliğine ve düzenine yönelik çok ciddi saldırıları göğüslemekteyken; bu gün bir kez daha Erzurum ve Sivas kongrelerinin birlik ruhunu, milli mücadelenin çelikten iradesini ve nihayetinde cumhuriyetimizin varoluşunu daha yürekten ve daha yüksek sesle selamlama günüdür. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere , Türk ordusunun büyük paşalarını ve Kuva-yi Milliye önderlerini, onların ardında ulusça ayağa kalkmış milletimin her bir asil ferdini rahmet ve minnet ile anıyorum.

Cumhuriyetimizin ilanının 96. yıl dönümü kutlu olsun. Türk devleti var olsun. Mesajı Paylaş

Yönetim

Türkiye Cumhuriyeti sonsuzluktan 1 yaş daha aldı. Tüm ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu ve mutlu olsun.

Bizimle birlikte gelecek kuşaklarımızın da ilelebet kutlayacağı bayram heyecanımız hiç eksilmesin.

SADFOR-Savtera Düşünce Forumu Mesajı Paylaş

Moon&Star

Tüm forum üyelerinin ve ülkemizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu olsun. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter