ÖNEMLİ - PsyOps Afrin

Başlatan ayibarishi, Oca 19, 2018, 09:16 ÖÖ

« önceki - sonraki »

ayibarishi

Değerli arkadaşlar;

Birkaç gündür birkaç arkadaş birlikte terör örgütü ve gelecek operasyonlara karşı bir harekat yürütüyoruz twitter ortamında. Hazırladığımız Türkçe, Kürtçe, Arapça, İngilizce ve İsveççe metinler ile PKK'nın işgal ettiği tüm hashtag'lara sızmayı ve oralarda ilk sıralarda görünmeyi başardık. Bunu halk olarak kendimiz başardık. Grafikleri aşağıda görebilirsiniz.Fakat daha yeni başlıyoruz. Asıl propoganda ve sosyal medya savaşı harekat başlayınca verilecek. Bu nedenle harekat anında açılacak tüm hastag'lara halk olarak hakim olmayı planlıyoruz. Kürt haber kanalları ve popüler terörist hesaplarının altına sürüyle yorum bırakmayı ve insanları ordumuza teslim olmaya teşvik etmeyi planlıyoruz. Morallerini çökermeyi ve dışarıdan izleyen takipçilerini de moralmen bitirmeyi planlıyoruz. Sizin de desteğinize ihtiyacımız var!

Özellikle asker ve özel harekat ile ilgili üyelerimiz. Sizden rica ediyorum. Şu sostal medya işine önem verelim. Çünkü harekat esnasında çekilen, istihbari değer taşımayan amma velakin, aynı yukardaki misallerde olduğu gibi insani değerler taşıyan fotoğraflara ihtiyacımız olacak. Taze fotoğraflara...

Bu fotoğraflar ile ordumuzun insani değerlere saygısını, muhtaç halka yardımını, terörün kötülüğünü, teröristlerin yalanlarına kanılmaması gerektiğini, her hashtag'a ve her popüler terörist iti hesaplarının altına çakmak istiyoruz. Bunu başarabiliriz zira zaten deneme aşamasında gerçekten büyük başarılar elde ettik sizde twitter'a girip bizzat deneyip görebilirsiniz. Lütfen deneyiniz ve katılınız bu işe.

Oparasyon bölgesinde görev alacak alternatif personel tanıdıklarınız varsa, ihtiyacımız olan resimlerin kriterlerini biliyorsunuz. Arka plana ve istihbari değer taşımamasına aşırı dikkat ederek lütfen forum yada diğer linkler vasıtasıyla bize ulaştırmalarına gayret ediniz. Gençlerimizin internet başında geçirdiği atıl zamanı bu işe adayacaklarını biliyoruz. Milli bir işe va amaca dahil olmanın haklı gurunu taşıyacaklarını da. Şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılarımla... Mesajı Paylaş

ayibarishi

#1
Oca 19, 2018, 07:28 ÖS Last Edit: Oca 20, 2018, 04:04 ÖS by ayibarishi
Değerli arkadaşlar:

Tanıdığınız kişilere whatsapp ve mail vb. yollarla aşağıdaki mesajı yaymak isteyebilirsiniz. Saygılarımla...Sevgili kardeşlerimiz,

Hepinize öncelikle hayırlı bir cuma akşamı diliyoruz. Hepinizin bildiği gibi Türk Silahlı Kuvvetleri büyük bir olasılıkla bu akşam Allah'ın izniyle Afrin de ki terör yuvalarını vurmaya gidiyor.

Bazı kaynaklardan aldığımız haberler, askeri anlamda sahada yerin dibine gömüleceği kesin olan terör örgütleri ve destekçilerinin planlarının silahlı kuvvetlerin görevlerini yapmayı yavaşlatmak, çok sayıda sivil kaybına yol açmak ve bunun üzerinden yürütecekleri büyük çaplı algı operasyonları, yanlış bilgi, dezenformasyon ve psikolojik harp yöntemleriyle uluslararası kamuoyunda katil bir ordu ve katil bir devletmiş gibi göstermeye çalışacaklarını işaret etmekte! 10 gün önceden sosyal medya üzerinden organize olmaya başladıklarına işaret eden bilgiler elimize geçmiş bulunmakta! Bu noktada bu gün, hatta bu saatten sonra ülkesine bağlı ve vatanseverim diyebilen tüm kardeşlerimizi göreve davet etmeyi üstümeze vazife olarak görüyoruz!

Yapacağınız çok basit! Her gün dakika ve hatta saatlerinizi sosyal medyaya harcıyorsunuz. Facebook ve özellikle Twitter'de bir takım aşağıda sayacağımız hashtag'ler üzerinden yalan ve karalama propagandası yürütmeye başlamış olan terör destekçilerine gerekli cevabı olgun ve bize en yakışır şekilde vermek olacaktır!

Bu iş askerin işi değil bizlerin işidir!

Görev:

1.Bu mesaji kendi sosyal cevrenizle Whatsapp, Telegram ve benzeri platformlarda paylasmak
2.2. Aşağıdaki hashtag listelerini ekleyerek yada o hashtagleri kullanarak aleyhimize atılan tweetlere az sonra paylaşacağımız görsellerlecevap vermek. Bunu yaparken dost hashtag listesinden herhangi birini yada hepsini kopyalayıp eklemek suretiyle görselleri paylaşmanızı rica edeceğiz! Gorselleri herhangi bir siber saldiri olasiligiyla kendi telefon ve bilgisayarlariniza yuklemenizi tavsiye ederiz. Hedefimiz terör destekçilerini psikolojik çöküntüye uğratmak ve yıldırmak!

http://sadfor.savtera.org/index.php?topic=3060.0

Düşman hashtag listesi:‪

#AfrinUnderAttack #AfrinNotAlone #Efrin #YPG #SDF #PYD #TwitterKurds #Azaz #OpAfrin #EfrinNotAlone #Idlib #Afrin #turkey #EfrineGelecekleriVarsaGoreceklerideVar #Kurdistan #TurkeyHandsOffAfrin #freekurdistan #defendafrin #solidaritywithafrin #StandWithAfrin ‬#HandsOffAfrin #TerroristTurkey‪

Dost hashtag listesi:

#AfrineBüyükTaarruz #AfrineBueyuekTaarruz #AfrinOperasyonu #AfrinOperation #TopunuzGelin #Tepenizeİneceğiz

İki listeninde zaman içinde değişebileceğini bildirmek isteriz.

Allah ordumuzu Muzaffer eylesin, hainler ve fitneci münafıkların kirli planlarını bozmak için akıl ve kuvvet versin!

Dualarınızı eksik etmeyiniz! Mesajı Paylaş

ayibarishi

Diğer gönüllü arkadaşların katılım ve çalışmalarıyla süreç büyümekte. Lütfen sizler de desteğinizi esirgemeyiniz. Saygılarımla...

Twitter Linleri:


https://twitter.com/Vatan1121/status/954087085996208129

https://twitter.com/Vatan1121/status/954091951393042432

https://twitter.com/Vatan1121/status/954093657061289985 Mesajı Paylaş

ayibarishi

Teröristlerin çocuk askerleri zorla cepheye sürmeleri hakkında hazırlanmış bir video. İngilizce ve Türkçe dilince. İstediğiniz şekilde paylaşabilir, kullanabilirsiniz arkadaşlar. Ham dosyalar indirmeye açılmıştır...

https://t.co/5KEZ4Lx8g0 Mesajı Paylaş

ayibarishi

Operasyon bölgesinden elinize geçen tüm video resim ve dosyaları yüklemek için, açık olan şu Google Drive klasörünü kullanabilirsiniz arkadaşlar...

https://t.co/nuFI7hdl07 Mesajı Paylaş

Karabasan

pkk nın maskesini indiren ingilizce bir video paylaşarak görünürlüğünü artırırsak iyi olur arkadaşlar
https://twitter.com/trtworld/status/955228542131847168 Mesajı Paylaş
Çoklar diye korkma
Azız diye çekinme...
Tonyukuk

7Skies


Başından beri yapmamız gereken tek ve öz vidyo


https://twitter.com/trtworld/status/955368192758575104 Mesajı Paylaş
.

ayibarishi

AFRİN OPERASYONUMUZA KİMYASAL KUMPAS!

Çok önemli bir konuya dikkatinizi çekmek istiyoruz. Bildiğiniz üzere "Zeytin Dalı" operasyonu "Terör unsurlarına karşı" başarıyla devam etmektedir. Fakat gerek PKK ve türevi isimlerin, gerekse İŞİD'in arkasında olan güçler, hinliklerine kesintisiz devam etmektedir. Bu operasyondan bizi alıkoyacak argümanlardan yoksunlar. Henüz!

Kimyasal silahların kullanımını engelleyen uluslar arası anlaşmalar olmasına rağmen, geçmişte kullananlar oldu. Fakat kitle imha sınıfına giren bu silahları kullanmak artık çok daha zor, zira bilgi ve iletişim çağında yaşıyoruz. Büyük bir uluslar arası kamuoyu baskısı oluşmakta ve uluslar arası topluluktan muhakkak bir cevap alınmakta. Suriye'de buna istisna değil.

Suriye'de ki uzun, rezil ve ahlaksız savaş sırasında birçok kimyasal silah haberi duyduk. Etrafta ağlayan ana babalar, sıra sıra yatırılmış cenazeler, çırpınan çaresiz insanlar görmek her vicdanı sızlatır. Böyle bir manzara karşısında yüreği dağlanmayan zaten insan değildir. Fakat biz bu sahneleri ve fotoğrafları incelerken maalesef üzülemedik. Çünkü bu yürek sızlatan görüntüler aslında "sahte" idi. Acemice yapılmış bir müsamere seviyesinde olan, amacı duygu sömürüsü olan, planlı bir medya eylemiydi.

Şimdi Ordumuz bölgede ilerlemeye başlamıştır. Görülen odur ki bu ilerlemenin sonucunda bölgede tek bir terörist kalmayacaktır. Kararlılığımız diğer dünya devletleri tarafından da fark edilmiştir. Gidişat odur ki teröristlerin kaçacak yerleri kalmayacaktır. Silahla istediğimizi yaparız diyenlerin silahlarının bir işe yaramadığını görmeleri durumunda yapacakları şey bellidir: "Duygu sömürüsü" Bu nedenle sosyal medya üzerinden başarılı bir karşı psikolojik operasyon yürütüyoruz. Ve yine bu nedenle artık terörist ağababalarının başlatmayı planladığı "Küresel Çaptaki Duygu Sömürüsü ve Algı Operasyonuna" zamanında Dur! dememiz gerekmektedir.

Ortadoğu'nun duygu sömürü yöntemleri eskiden klasikti. Ya çocukları öne sürer taş attırırlar, ya da sivillerin arasından ateş ederlerdi. Fakat artık bunun işe yaramadığı durumları görmekteyiz. Yeni yöntem ise bunu yepyeni ve küresel bir seviyeye çıkaran: "Zalimler kimyasal silah attı, çoluk çocuk kıvrana kıvrana öldü!" lafları ve müsamereleridir. Bu batı için yeni bir trenddir ve çok güzel iş görmektedir. Ama gerçekte ne biri kimyasal silah atmıştır, ne de kimyasal silahtan ölen vardır. (Bakınız ……… hadisesi)

Şimdi terörist uçakları köşeye sıkışıp planları sekteye uğradı. Birden bire kimyasal silah lafları çıkmaya başladı. Dünyadaki halklara, kimyasal silahların nasıl kötü olduğunu anlatan toplantılar yapıldı, köşe yazıları yayınlanmaya başladı. BM ABD temsilcisinin bu husustaki suçlamalarını hatırlayınız, daha birkaç gün olmadı.

Afrin bölgesindeki teröristlerin silah zoruyla kurtulmaları mümkün değil. Bu nedenle uygulayacakları yöntem şimdiden kendini belli etmiştir. İdlib'in güneyinde yeni bir kimyasal tiyatro hazırlanmaktadır. Video ve resimlerle sosyal medyaya yürek yakan sahneler servis edilecektir. Bu yürek burkan ama sahte senaryodan sonra, sonra batılı ve sözde (!) insani yardım örgütleri derhal yardıma koşacak, onların güvenliğini sağlamak için kendi ülkelerinin askerleri de bölgeye doluşacak. Ve uluslar arası kamuoyu baskısıyla bizler ses çıkaramayacağız. Belki de sınırlarımızı gelen birliklere açmak zorunda bırakılacağız. Tabiatıyla bu kadar karışık bir ortamda bizim "Zeytin Dalı Operasyonuna" devam etmemiz imkansız hale getirilecek.

Fakat biz ikiyüzlü ve çıkarcı bir millet değiliz. Batılıların sözde kimyasal silah uzmanları gibi, gerçeği bilip sessiz kalmamız söz konusu bile olamaz. Yutmadık ve kimseye de yutturmayacağız. Bu nedenle açık bir uyarı metni kaleme aldık:

Bakınız bazı bilgiler artık evrenseldir. Mesela: Kimyasal silahı kullanmak için uygun hava koşulları çok önemlidir. Uygun olmayan hava koşullarında silahınız kimseyi öldüremez veya zarar veremez. Fakat uygun koşullarda aynı silahla binlerce insana zarar verebilirsiniz. Çünkü yağmur, sis, alçak hava basıncı, soğuk kimyasal etkiyi oldukça minimize eder. Rüzgar ise sürükler. Bu detayları konuya vakıf herkes bilmektedir. Kalkıp bölgede hüküm süren mevcut iklim şartlarında bu numarayı yapamazlar.

Fakat hafta sonu itibariyle bu durum değişecektir. Özellikle pazar günü bölgede güneşli ikinci gün olacaktır ve koşullar oldukça müsait hale gelecektir. Ayrıca böylesi bir tiyatroyu dünyaya rahat duyurmak için en uygun zaman hafta sonu olacaktır. Zira insanlar işlerinin dışında daha çok televizyon seyreder, sosyal medyaya girerler, bu sayede haberler çok daha hızlı yayılır. Haberin yayılma hızı ne kadar fazla olursa, gelen haberi sorgulamak o kadar zorlaşır. Bu nedenle lütfen 28 Ocak 2018 Pazar gününe dikkat edelim.

Bu duyuruyu kaleme almamızın çok önemli iki sebebi daha var. Çünkü uluslar arası medyayı sürekli izleyen gönüllü arkadaşlarımız, konu üzerinde gerek haber, gerek bağlı uzman yorumlarında, ayrıca diplomatik ataklarda kayda değer bir artış tespit etmiştir. Asıl ilginç olan ise sürekli sosyal medyada teröristlerin dezenformasyonlarına karşı psikolojik operasyon yürüten arkadaşlarımız, aynı hareketliliği birden fazla kanaldan tespit etmiştir. Yaptığımız kontra PsyOp'larla "hashtag" kullanımı ve iletişim yetenekleri oldukça azalan teröristler ve batılı destekçileri, "twitterstorm" yöntemine yönelmektedir. Bu grupların yaptığı denemeler, hashtagler ve sosyal medyada oluşturulan pikler de ulaştığımız kanaati destekler niteliktedir.

Bu nedenle şimdiden bilinçlenmemiz ve karşı koyarak bu planlarını sekteye uğratmamız şarttır. Konu ve konuya olan ilginiz desteğiniz son derece hayatidir. Dikkatinize arz ederiz.

Türkiye Kontra PsyOps Gönüllüleri

Çalışma Sn. Erhan Bey'in (Aktifkarbon) eseri olup, bizim elde ettiğimiz verilerle desteklenmiştir. Saygılarımızla... Mesajı Paylaş

aktifkarbon

Öyle bir sahte hesapla dezenformasyon yayıyorlar ki insan acaba o gün yakın mı diye soruyor
25 Ocak 2018 tarihinde kısa kollu bir gömlekle gösterilen insanlarla haber yapılmış ve Duma'da yine kimyasal silah kullanıldı diyor. Gereken cevap verildi, spam bildirildi, TRT'ye bildirildi.

Vatansever görünüp acilen kimyasal silah kullanalım diyen hesaplar da arttı

Bu nedenle haber alıntılarken bile çok dikkat edin.
Özellikle twitter'da i ve l (yani İzmir'in "i"si, Lüleburgaz'ın "l" harflerinin karışmasına neden olan büyük ı(i harfinin ingilizcedeki büyük yazılışı) ile küçük l(le) harfi ekranda ayırılamıyor
Mesajı Paylaş
_________________
Erhan DOĞUDAN
AC-GC Karbon Ürünleri ve Teknolojileri
İZMİR
edogudan@aktifkarbon.com
http://www.aktifkarbon.com

SosyalMedya:
http://twitter.com/aktifkarbon
http://www.facebook.com/aktifkarbon

Çıspıntır

RT beğeni yapıyorak destek olmaya çalışıyorum. Hesaplarınızı takibe aldım.
Yapabileceğimiz başka birşey varsa yapmaya hazırız. Mesajı Paylaş

Çıspıntır

Hocam yeni görseller, afişler varsa paylaşabiliriz. Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter