Pilatus PC-21

Başlatan nokta, Kas 29, 2019, 03:24 ÖS

« önceki - sonraki »

nokta

İspanya 24 adet PC-21 Tedarik Ediyor

Pilatus Aircraft, İspanya'nın 1980'den beri kullanılan Casa C-101 Aviojets'in yerine 24 adet Pilatus PC-21 tek motorlu turboprop eğitim uçağı sipariş ettiğini açıkladı. Sözleşme 204.75 milyon Avro değerinde ve ilk altı uçağın Mart ayına kadar teslim edilmesi bekleniyor.

İspanyol Hava Kuvvetleri Ejército del Aire, İsviçre yapımı Yeni Nesil Eğitim uçağı PC-21'i tercih eden üçüncü Avrupa hava kuvveti oldu.

https://c4defence.com/Gundem/ispanya-24-adet-pc21-tedarik-ediyor/9284/1 Mesajı Paylaş

murattekin

HvKK yüzünden kimbilir kaç potansiyel müşteri kaybettik ve kaybedeceğiz.  Mesajı Paylaş
...

HeleBiDinle

Eğer arada offset benzeri bir durum yoksa, herhangi bir Avrupa ülkesinin, Avrupa'lı muadili dururken bizden sofistike bir silah sistemi alacağını zannetmiyorum. En azından güncel konjoktürde... Mesajı Paylaş

murattekin

Evet Avrupalı almayabilir de başlık bunu aklıma getirdi. Genelleme yaptım yani. Mesajı Paylaş
...

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter