Teröristle Mücadele Harekatı

Başlatan Observer, Tem 13, 2017, 08:04 ÖS

« önceki - sonraki »
Aşağı git

matmat26

Bu hafta 99 it gebertilmis.

Haftalık ortalama 45, 60 arası idi. Ekstra bonus operasyon da yapılmadı. Teslimler oldu ama , ufak bi sayı.

Süleyman Soylu bahsettiği Kasım 20 kadar uygulanacak yeni konseptten bahsetmiş. Acaba onun etkileri mi ?

Itlerin kipirdayacak mecali kalmadı, sansasyonel eylemde yapamiyorlar. Istihbaratimiz bu yıl iyi çalışıyor. Devlet tam saha press. 

Mesajı Paylaş
Vatanımın üzerine çöreklenmiş olan kara bulutlar arasında hala parlamakta olan yıldızları seçmekteyim..

Karabasan

Çoklar diye korkma
Azız diye çekinme...
Tonyukuk

Observer

09 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Tunceli/Nazımiye'de, güvenlik güçleri tarafından icra edilen operasyonda çıkan çatışmada bölücü terör örgütü mensubu bir terörist; bir adet Kalaşnikof piyade tüfeği, iki adet el bombası ile birlikte ölü olarak ele geçirilmiş, arazi aramasında bir sığınak içerisinde 250 kg un ve yedi adet büyük tüp ele geçirilmiştir.

09 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkari/Merkez'de, üs bölgelerine silahlı saldırı için hareket hâlinde oldukları keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen, silahlı bölücü terör örgütü mensubu dört terörist Silahlı İHA ile gerçekleştirilen atış sonucu etkisiz hâle getirilmiştir.

09 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkari/Çukurca'da, üs bölgesine silahlı saldırı sonrası bölgeden kaçmaya çalışan silahlı bölücü terör örgütü mensubu üç terörist, top ve havan atışları ile etkisiz hâle getirilmiştir.

09 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Şemdinli'de, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında bir adet top mühimmatı, bir adet boru şeklinde el yapımı ateşleme düzeneği ve bir adet el yapımı patlayıcı başlatıcı düzenek ele geçirilmiştir.

09 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Muş/Merkez'de, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında tespit edilen altı sığınak içerisinde 120 adet Kalaşnikof piyade tüfeği fişeği, el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan malzemeler, 1.050 kg gıda maddesi ve çok miktarda giyim ve muhtelif malzeme ele geçirilmiştir.

09 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Ağrı/Diyadin'de, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan muhtelif malzeme ile çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

09 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Şırnak/Silopi'de, Irak kuzeyi barınma alanlarından kaçan bölücü terör örgütü mensubu dört terörist güvenlik güçlerine teslim olmuştur. Mesajı Paylaş

Observer

11 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Diyarbakır/Kulp'ta, icra edilen hava destekli operasyonda;
-   Üs bölgelerine silahlı saldırı için hareket halinde oldukları keşif ve gözetleme vasıtaları ile tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait silah mevzi, mağara ve sığınaklar düzenlenen hava harekâtı ile imha edilmiş,
-   bölücü terör örgütü mensubu bir terörist ölü olarak; iki adet Kalaşnikof piyade tüfeği, bir adet Biksi makinalı tüfek, 200 adet Biksi makinalı tüfek fişeği ve çok sayıda örgütsel doküman ele geçirilmiştir.

11 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Şırnak/Uludere'de, güvenlik güçleri tarafından icra edilen yol aramasında bir adet el yapımı patlayıcı tespit edilerek imha edilmiştir. Mesajı Paylaş

Observer

12 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Yüksekova'da, devam eden operasyonda iki el yapımı patlayıcı, 10 adet el bombası, iki jeneratör, 14 tüp, dört akü, 300 m kablo, 425 kg gıda maddesi ile muhtelif malzeme ele geçirilmiştir.

12 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Siirt/Eruh'ta, devam eden operasyonda, tespit edilen bir sığınak içerisinde çok miktarda gıda maddesi ve muhtelif malzeme ele geçirilmiştir.

12 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Sivas/İmranlı'da, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında, tespit edilen bir sığınak içerisinde 47 adet muhtelif fişek, dört adet fünye, bir adet el telsizi, 518 kg gıda maddesi ve muhtelif malzeme ele geçirilmiştir.

12 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Iğdır/Aralık'ta, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında, tespit edilen bir mağara içerisinde 30 adet M-16 piyade tüfeği fişeği ve altı adet tüp ele geçirilmiştir.

12 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Şırnak/Silopi'de, Irak kuzeyi bölücü terör örgütü barınma alanlarından kaçan beş terörist güvenlik güçlerine teslim olmuştur.

12 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Muş/Merkez'de, bölücü terör örgütünden kaçan bir terörist güvenlik güçlerine teslim olmuştur. Mesajı Paylaş

Observer

13 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Merkez'de, devam eden operasyonda 21 adet el yapımı patlayıcı, üç adet jeneratör, üç adet hilti, 300 litre benzin , 140 adet gaz maskesi, 800 m kablo, 50 adet elektrikli fünye, 300 adet tahrip kapsülü ve çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

12 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Şırnak/Uzungeçit'te, bölücü terör örgütünden kaçan bir terörist, güvenlik güçlerine teslim olmuştur.

13 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Diyarbakır/Lice'de devam eden operasyonda; 3.000 kök kenevir ele geçirilmiştir.

13 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Ağrı/Diyadin'de, keşif/gözetleme vasıtaları ile üs bölgelerine saldırı hazırlığında bulunan silahlı bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik icra edilen hava harekâtında beş terörist etkisiz hâle getirilmiştir. Mesajı Paylaş

Observer

14 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Yüksekova'da icra edilen hava destekli operasyonda, tespit edilen beş mağara ve bir sığınak içerisinde bir adet 81 mm'lik havan ile beş adet mühimmatı, 1.650 adet Kalaşnikof piyade tüfeği fişeği, 1.550 adet Biksi makineli tüfek fişeği, 69 adet el bombası, 23 adet roketatar mühimmatı, 21 adet tüp, 600 kg gıda maddesi, 400 litre mazot ve çok miktarda muhtelif malzeme ele geçirilmiştir.

14 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Şırnak/Silopi'de, devam eden operasyonda; tespit edilen beş adet el yapımı patlayıcı ve bir adet mayın imha edilmiştir.

14 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Diyarbakır/Lice'de devam eden operasyonda, tespit edilen üç adet el yapımı patlayıcı imha edilmiş ve çok miktarda muhtelif yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

14 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi ve yol aramalarında, Hakkari/Merkez'de bir, Şemdinli'de bir ve Çukurca'da bir olmak üzere toplam üç adet el yapımı patlayıcı tespit edilerek imha edilmiştir. Mesajı Paylaş

Observer

15 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkari/Yüksekova'da icra edilen hava destekli operasyonda, tespit edilen dört ayrı mağarada beş adet roketatar mühimmatı, bir adet doçka namlusu, 1.270 adet fişek ve çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

15 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Şırnak/Silopi'de, devam eden operasyonda; bölücü terör örgütü mensubu iki terörist etkisiz hale getirilmiş, iki kalaşnikof piyade tüfeği ele geçirilmiş, tespit edilen beş el yapımı patlayıcı imha edilmiştir.

15 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Mardin/Ömerli'de, devam eden operasyonda tespit edilen sığınakta bir adet adet el bombası,105 adet fişek ile muhtelif malzeme ele geçirilmiştir.

15 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Tunceli/Nazımiye'de, devam eden operasyonda biri altı katlı olmak üzere yedi adet sığınak içerisinde bir ton erzak, tıbbi malzeme ve yaşam malzemeleri ele geçirilmiştir. Mesajı Paylaş

Observer

16 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Yüksekova'da, devam eden operasyonda, tespit edilen bir sığınak içerisinde çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirilmiş ve bir el yapımı patlayıcı imha edilmiştir.

16 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Şırnak/Silopi'de, icra edilen operasyonda tespit edilen iki el yapımı patlayıcı imha edilmiştir.

16 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Çukurca'da, üs bölgelerine silahlı saldırı için hareket halinde oldukları keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu silahlı üç terörist düzenlenen hava harekatı ile etkisiz hale getirilmiştir.

16 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Şırnak/Silopi'de, Irak kuzeyi bölücü terör örgütü barınma alanlarından kaçan dört terörist güvenlik güçlerine teslim olmuştur. Mesajı Paylaş

Observer

17 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Siirt/Eruh'ta, üs bölgelerine silahlı saldırı için hareket halinde oldukları keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu silahlı 10 terörist hava harekâtı ile, iki terörist güvenlik güçleriyle girdikleri çatışma sonucu (toplam 12 terörist) etkisiz hâle getirilmiştir. Bu teröristler ile birlikte iki adet M-16 piyade tüfeği, iki adet Kalaşnikof piyade tüfeği, bir adet Dragunov keskin nişancı tüfeği, bir adet RPG-7 roketatar ve çok sayıda mühimmat ele geçirilmiştir.

17 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Yüksekova'da icra edilen hava destekli operasyonda; birliklerimize saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen bölücü terör mensubu teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada bölücü terör örgütü mensubu bir terörist ölü olarak, bir adet Kalaşnikof piyade tüfeği ile birlikte ele geçirilmiştir.

17 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Mardin/Derik'te, güvenlik güçleri tarafından icra edilen yol kontrolünde bölücü terör örgütü mensubu bir terörist yakalanmıştır. Mesajı Paylaş

Observer

18 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Mardin/Nusaybin'de, devam eden operasyonda üç adet av tüfeği, bir çift mekap ayakkabı, bir adet sırt çantası, çok sayıda muhtelif malzeme ve gıda maddesi ele geçirilmiştir.

18 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Yüksekova'da, devam eden operasyonda iki adet RPG-7 roketatar, iki adet Biksi makineli tüfek, dört adet RPG-7 roketatar mühimmatı, 1.251 adet muhtelif fişek, 11 adet el bombası, bir adet gece görüş gözlüğü, bir adet dürbün, dört adet tüp, 500 m kablo, 1.230 kg gıda maddesi ele geçirilmiş ve iki adet el yapımı patlayıcı tespit edilerek imha edilmiştir. (Bilgilendirme yapılmıştır.)

18 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Siirt/Eruh'ta, devam eden operasyonda üç adet Kalaşnikof piyade tüfeği, bir adet Biksi makineli tüfek, bir adet RPG-7 roketatar, iki adet tabanca, 35 adet el bombası, yedi adet RPG-7 roketatar mühimmatı, 25 adet uçaksavar fişeği, altı adet telsiz, iki adet gece görüş dürbünü, bir adet silah dürbünü, bir adet termal kamera, bir adet güneş paneli, bir adet mesafe ölçer, üç adet muhtelif kamera, 100 m kablo, çok sayıda el yapımı patlayıcı düzeneği ve örgütsel doküman ele geçirilmiştir.

18 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Yüksekova'da, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında, tespit edilen bir sığınak içerisinde bir adet Doçka makineli tüfek, 45 adet Doçka makineli tüfek fişeği, altı adet tüp, 250 m kablo, 15 adet elektrikli fünye, bir adet bilgisayar ve çok sayıda örgütsel doküman ele geçirilmiştir.

18 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Irak kuzeyi/Avaşin Basyan bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla hudut hattındaki karakol ve üs bölgelerine silahlı saldırı için hareket hâlinde oldukları tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu silahlı dört terörist düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hâle getirilmiştir. (Bilgilendirme yapılmıştır.)

18 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Irak kuzeyi/Hakurk ve Kandil bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait silah mevzii, sığınak ve barınaklar düzenlenen hava harekâtıyla imha edilmiştir. (Bilgilendirme yapılmıştır.) Mesajı Paylaş

Observer

19 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Siirt/Eruh'ta, devam eden operasyonda tespit edilen üç el yapımı patlayıcı imha edilmiştir.

19 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Diyarbakır/Kocaköy'de, güvenlik güçleri tarafından icra edilen yol kontrolünde bölücü terör örgütü mensubu bir terörist yakalanmıştır.

19 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Mardin/Nusaybin'de, PYD/PKK bölücü terör örgütünden kaçan bir terörist güvenlik güçlerine teslim olmuştur.

19 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Şırnak/Silopi'de, Irak kuzeyi bölücü terör örgütü barınma alanlarından kaçan yedi terörist güvenlik güçlerine teslim olmuştur.

19 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Irak kuzeyi/Avaşin Basyan ve Zap bölgelerinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla hudut hattındaki karakol ve üs bölgelerine saldırı için hareket halinde oldukları tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu silahlı yedi terörist düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hâle getirilmiş, teröristlere ait silah mevzii, sığınak ve barınaklar imha edilmiştir. (Bilgilendirme yapılmıştır.) Mesajı Paylaş

Observer

22 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Elazığ/Karakoçan'da, güvenlik güçleriyle girdikleri çatışmadan kaçan bölücü terör örgütü mensubu üç terörist, silahlı İHA ile gerçekleştirilen atış sonucu etkisiz hâle getirilmiş, bir terörist yaralı olarak ele geçirimliştir.

22 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Şemdinli'de, güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada bölücü terör örgütü mensubu bir terörist etkisiz hâle getirilmiş, bir Kalaşnikof piyade tüfeği ve iki el bombası ele geçirilmiştir.

22 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Mardin/Kızıltepe'de keşif ve gözetleme vasıtalarıyla üs bölgelerine ve karakollara saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu silahlı teröristlere yönelik, 21 Eylül 2017 tarihinde düzenlenen hava harekâtı sonrası bölgede icra edilen temas aramasında, bölücü terör örgütü mensubu iki terörist cesedi, bir Kalaşnikof piyade tüfeği ve bir RPG-7 roketatar ile birlikte ele geçirilmiştir.

22 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Batman/Hasankeyf'te, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında, tespit edilen bir mağara içerisinde bir adet Biksi makineli tüfek, bir adet Dragunov keskin nişancı tüfeği, bir adet tabanca, 24 adet el bombası, 12 adet el yapımı patlayıcı, dört adet roketatar mühimmatı, 775 adet muhtelif cins ve miktarda hafif silah fişeği, bir adet mini termal silah dürbünü, 30 kg amonyum nitrat, 320 m kablo ile bir miktar yaşam malzemesi ve örgütsel doküman ele geçirilmiştir.

22 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Yüksekova'da, devam eden hava destekli operasyonda, keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait barınak ve sığınaklar düzenlenen hava harekâtı ile imha edilmiştir.

22 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Diyarbakır/Lice'de, devam eden operasyonda, 565 kg esrar, 250 kg gıda maddesi, çok miktarda yaşam malzemesi, 17 adet Dragunov keskin nişancı tüfek fişeği ile el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan beş adet tüp, üç adet el yapımı patlayıcı devresi, üç adet küçük telsiz ve bir akım ölçer ele geçirilmiştir.

22 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Merkez'de, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında, 21 adet antitank roketatar mühimmatı, bir adet akım ölçer, 4.000 m kablo ele geçirilmiştir.

22 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Batman/Kozluk'ta, bölücü terör örgütünden kaçan bir terörist güvenlik güçlerine teslim olmuştur.

22 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Van/Gürpınar'da, üs bölgelerine saldırı için hareket halinde oldukları keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu silahlı iki terörist, düzenlenen hava harekâtı ile etkisiz hâle getirilmiştir. (Bilgilendirme yapılmıştır.)

22 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Irak kuzeyi/Avaşin Basyan ve Hakurk bölgelerinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen, bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait silah mevzii, mağara ve sığınaklar düzenlenen hava harekâtı ile imha edilmiştir. (Bilgilendirme yapılmıştır.) Mesajı Paylaş

Observer

23 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Elazığ/Karakoçan'da, 22 Eylül 2017'de icra edilen silahlı İHA ile gerçekleştirilen atış sonrası bölgede icra edilen arazi aramasında, bölücü terör örgütü mensubu altı terörist cesedi, iki adet M-16 piyade tüfeği, dört adet Kalaşnikof piyade tüfeği, bir adet keskin nişancı tüfeği, 1.270 adet fişek, dokuz adet el bombası, iki adet mayın, üç adet gece görüş dürbünü, dört adet telsiz ve muhtelif yaşam malzemesi ile birlikte ele geçirilmiştir.

23 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Van/Gürpınar'da, 22 Eylül 2017'de icra edilen hava harekatı sonrası bölgede icra edilen arazi aramasında, tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu silahlı bir terörist, silahlı İHA ile gerçekleştirilen atış sonucu etkisiz hâle getirilmiş, bölücü terör örgütü mensubu üç terörist cesedi, iki adet M-16 piyade tüfeği, bir adet Kalaşnikof piyade tüfeği, iki adet tabanca, 10 kg TNT, yedi adet el bombası, 18 adet el yapımı patlayıcı düzeneği, 100 adet fünye ve muhtelif yaşam malzemesi ile birlikte ele geçirilmiştir.

23 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Yüksekova'da, devam eden operasyonda tespit edilen bir mağara içerisinde 1.600 kg gıda maddesi ve muhtelif malzeme ele geçirilmiş, bir adet el yapımı patlayıcı tespit edilerek imha edilmiştir.

23 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Diyarbakır/Lice'de, devam eden operasyonda, tespit edilen bir sığınak içerisinde çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

23 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Muş/Merkez'de, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında tespit edilen 12 sığınak içerisinde bir adet el yapımı patlayıcı, beş adet tüp, 1.200 kg gıda maddesi ve çok miktarda muhtelif malzeme ele geçirilmiştir.

23 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Siirt/Baykan'da, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında tespit edilen bir sığınak içerisinde çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

23 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Mardin/Midyat'ta, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında tespit edilen bir mağara içerisinde içerisinde iki adet el bombası, dört adet Kalaşnikof piyade tüfeği fişeği, bir adet tüp ve muhtelif yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

23 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Şırnak/Silopi'de, Irak kuzeyi barınma alanlarından kaçan bölücü terör örgütü mensubu beş terörist güvenlik güçlerine teslim olmuştur.

23 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Irak kuzeyi/Gara bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla hudut hattındaki karakol ve üs bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait silah mevzii, mağara ve sığınaklar düzenlenen hava harekâtı ile imha edilmiştir. (Bilgilendirme yapılmıştır.) Mesajı Paylaş

Observer

24 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Hakkâri/Yüksekova'da, devam eden operasyonda, tespit edilen üç sığınak ve iki mağara içerisinde bir adet Kalaşnikof piyade tüfeği, bir adet Biksi makineli tüfek, bir adet RPG-7 roketatar, bir adet keskin nişancı tüfeği, 10.250 adet muhtelif fişek, altı adet roketatar mühimmatı, dokuz adet el bombası, el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan muhtelif malzeme, bir adet telsiz, iki adet akü, üç adet jeneratör, iki adet şemsiye ve çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

23 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Erzurum/Şenkaya'da, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında, tespit edilen bir sığınakta 103 adet Biksi makineli tüfek fişeği ve muhtelif yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

24 Eylül 2017

Cereyan Tarzı

Irak kuzeyi/Avaşin-Basyan ve Zap bölgelerinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla hudut hattındaki karakol ve üs bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait silah mevzii, mağara ve sığınaklar düzenlenen hava harekâtı ile imha edilmiştir. (Bilgilendirme yapılmıştır.) Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter