Denizcilik Fuar ve Etkinlikleri

Başlatan Atılgan, Nis 22, 2017, 09:06 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Atılgan

CNR Avrasya Boat Show

VIP alıcılar "CNR Avrasya Boat Show Denizde" için gün sayıyor.  Sıfır ve ikinci el mega yat, tekne, bot ve yelkenlilerinin sergileneceği CNR Avrasya Boat Show Denizde, Ataköy Marina Mega Yat Limanı ile eş zamanlı olarak açılıyor. 2 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan VIP açılışında medya mensupları ve özel konuk ağırlanacak. Fuar, 3-7 Mayıs tarihleri arasında da tüm ziyaretçilerine açık olacak.

Türkiye'de amatör denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show başarısını ikinci kez denize taşıyor. Bu yıl 12.si düzenlenecek olan CNR Avrasya Boat Show Denizde'ye, geçen yıl Eylül ayındaki gibi ilginin büyük olması bekleniyor. Alanlarında en iyisi olan mega yat, tekne, bot, yelkenlilerin yanı sıra sektöre ilişkin tüm aksesuar ve ekipmanların da vitrine çıkarılacağı fuar, 150'nin üzerinde sıfır ve ikinci el teknenin katılımı ile gerçekleştirilecek.

Ataköy Mega Yat Limanı açılışı ile eş zamanlı olarak organize edilen CNR Avrasya Boat Show Denizde 03-07 Mayıs tarihleri arasında dünya denizcilik sektörünü bir araya getirecek.

Sıfır ve ikinci el mega yat, tekne ve yelkenliler görücüye çıkarılacak

CNR Avrasya Boat Show, Şubat'ta karada, Mayıs ve Eylül aylarında denizde olmak üzere yılda üç kez düzenleniyor. Mega yattan yelkenliye kadar her türlü teknenin sergileneceği fuarda amatör denizciler içinde daha az bütçeyle sahip olunabilecek tekneler ve deniz araçları da yer alacak.

CNR Avrasya Boat Show Denizde'de; Deniz Yatçılık, Princess, Vos Marin, Safter, Monarch, Yuka, Jeanneau, R.Dizayn, AG Marin, Karina, Apomare, Bora, MMP, Cranchi, Mercury ve Yamaha'nın aralarında yer aldığı çok sayıda markanın sıfır ve ikinci el modelleri sergilenecek. Deniz severlerin vazgeçilmezlerinden olan Jet ski, bot, board ve flyboardların da sıfır ve ikinci el modellerinin de alıcı bekleyeceği fuar, pek çok renkli etkinliğe ev sahipliği yapacak.

VIP alıcılar CNR Avrasya Boat Show Denizde için gün sayıyor

Mayıs ayında 12.si düzenlenecek olan, Türkiye'de amatör denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show Denizde fuarına ilginin yine yoğun olması bekleniyor. Fuara Bulgaristan, Rusya, İngiltere, İspanya, Fransa, Yunanistan, İran ve İtalya başta olmak üzere çok sayıda ülkeden ziyaretçinin gelmesi hedefleniyor. Yerli ve yabancı 10 bin VIP ziyaretçinin beklendiği CNR Avrasya Boat Show Denizde'ye, her yıl olduğu gibi Orta Doğu, Körfez ve Kuzey Afrika ülkelerinden de ziyaretçi ilgisi oldukça yoğun olacak.

http://www.kaptanhaber.com/haber/45992/vip-alicilar-cnr-avrasya-boat-show-denizde-icin-gun-sayiyor.html Mesajı Paylaş

Atılgan

İzmir'de ilk kez Körfez Festivali yapılacak


İzmir Körfezi'nde 6 yıl sonra ilk kez yelkenlerin süzüleceği İzmir Körfez Festivali öncesi konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "İzmir'de artık denize yüzümüzü dönmek hepimizin boynunun borcu" derken eskir bir liman olan Pasaport için de, "Pasaport'a bir yat limanı yapılması için Hükümeti harekete geçirebilirsek önümüzdeki sene Körfez ve denizcilik açısından problemleri aşmış olacağız" dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 22-24 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek İzmir Körfez Festivali, birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak. Festival öncesinde Konak Pier'de yapılan basın toplantısına; İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Arkas Holding Başkan Yardımcısı Bernard Arkas, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, Türkiye Yelken Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Ege Açıkdeniz Yat Kulübü Başkanı Akif Sezer ile Konak Pier Yönetim Kurulu Başkanı Suphi Koyuncuoğlu katıldı. Kocaoğlu, İzmir Körfezi için "Bakmadığımız için bize küsen, rengi değişen ve biz de bakmadığımız şeyde hakkımız yok diye arkamızı döndüğümüz ve 30-40 sene böyle yaşadığımız İzmir'de artık denize yüzümüzü dönmek, denizden istifade etmek, Körfez'le birlikte yaşamak, bir numaralı zenginliğimizin kıymetini bilmek hepimizin borcu, görevi. Çalışmaları doğru bir yol ve yöntemle başarabilirsek burada bulunan eski limana da, Pasaport'a da bir yat limanı yapılması için Hükümeti harekete geçirebilirsek, biz de 1,5 sene içerisinde Urla'daki yelken merkezimizi başarıyla yapabilirsek önümüzdeki sene Körfez ve denizcilik açısından problemleri aşmış olacağız" diye konuştu.

Uzun yıllar kirlilikle boğuştu

Geçmişte uzun yıllar kirlilikle boğuşan İzmir Körfezi, İzmir Büyükşehir Belediyesinin peş peşe gerçekleştirdiği yatırımlarla her geçen gün biraz daha temizlenirken Körfez'e ilk mavi bayrak geçen temmuzda Urla'nın Kum Deniz Plajında çekilmişti. İç körfezdeki deniz suyu tahlilleri de yüzülebilir değerleri yakalamaya başlayınca İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmirlileri Körfez ile yeniden barıştırmak için yürüttüğü etkinliklere hız verdi. Körfez'in kurtarılması için kendisinden önceki belediye başkanları da dahil çok büyük çaba gösterdiklerini kaydeden Başkan Kocaoğlu, şöyle devam etti: "Körfez'in sığlaşması, gemi sektörünün 3. nesil gemilerle 14-16 metre limana yanaşma mesafesinde derinlik araması; liman faaliyetlerinin kısırlaşmasına, küçük gemilerin girmesine neden oldu. Bir de kuzeyden eski gediz yataklarından gelen alüvyonların da Körfez'in dolmasını tehdit etmesiyle karşı karşıyayız. Biz proje başlattık. Sonra bunu Devlet Demiryolları ile ilerlettik. Devlet Demiryolları, liman yanaşma koridorunu derinleştirecek, biz de 13,5 kilometre uzunluğunda ve 250 metre genişliğinde ve 8 metre derinliğinde sirkülasyon kanalı yapacağız."

"Sağlığa zararlı unsur taşımıyor"

Körfez'in her noktasında su kalitesi açısından sağlığa zararlı hiçbir unsur taşımadığını kaydeden Kocaoğlu, "Ama zararlı unsur taşımamak ayrı, yüzülebilir kalitede su olması ayrı. Su kalitesinin artması için aynı zamanda Körfez balıkçılığını ve Körfez'deki canlı yaşamı tekrar geriye dönmek işin ayrı tarafı. Yani ticaret var, denizcilik var, balıkçılık var. Bu projeyi gerçekleştirirsek dünyanın en önemli geri kazanım projelerinden birini gerçekleştiririz" açıklamasında bulundu.

Körfez'e yat limanı konusu

Körfez'de bir yat limanı olmamasının ayrı bir konu olduğunu, Konak Pier bölgesinin eski İzmir limanı olduğunu hatırlatan Kocaooğlu, şöyle konuştu: "Bu limanın çok ufak bir yatırımla yat limanı olması 6 ay ya da bir sene sürer. Önce bu işimizi halletmemiz gerekiyor. Şuraya izin çıksa, ihale çıksa önümüzdeki sene yapılacak festivalde 'bizim gemileri bağlayacak marinamız yok' lafından kurtulacağız. Körfez cıvıl cıvıldı. Körfez'de yeni aldığımız vapurlar da olmasa hiçbir şey olmayacak. Ayrıca uzun müddettir yelken kulüplerinden yer talebi alıyoruz. Tesisi yapmak kolay ama yer bulmak kolay değil. Urla'daki eski ESHOT kampında 5-6 elken kulübü de barındıracak denizle irtibatında uluslararası yelken yarışlarının yapılabileceği bir mekanın planları çiziliyor. Önümüzdeki senenin başında ihaleye çıkar."

"Hayal etmiştim"

Arkas Holding Başkan Yardımcısı Bernard Arkas da, festival hakkında şunları söyledi: "Eski bir İzmirli ve yelkenci olarak her zaman halkın Körfez ile iç içe yaşamasını hayal etmiştim. Festival kapsamında yarışı organize etmek, uzun zamandır yapmak istediğim bir şeydi. Dünyadaki sahil kıyısı şehirlere gittiğimde körfezde mutlaka yelkenlilerin olduğu marinalar ve yelken kullanan aileler vardır. İzmir de buna çok elverişli bir şehir. Bir yerden başlamak gerekiyor."

"Sorunlar çözülsün"

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, "Körfez geçmiş yıllarda olduğu gibi tekrar yelkenle bütünleşecek. Bunun ilk adımlarını görüyoruz. 1950'lerde Körfezimizde dört yelken kulübü vardı ama şimdi sadece bir yelken kulübümüz kaldı. İstiyoruz ki; milli ve olimpik sporcular çıkaracak kulüplerin sorunları ve yatların bağlanma sorunları çözülsün. Burayı yelken cennetine döndürme şansını elde etmek istiyoruz. Sayın Başkan Körfez'i güzelleştirmek için elinden ne gelirse yapıyor. İzmir Körfezi, bembeyaz yelkenlerle bu güzelliğin bütünleşeceği, eksik parçayı tamamlasın istiyoruz" derken Türkiye Yelken Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Ege Açıkdeniz Yat Kulübü Başkanı Akif Sezer de, "Amatör denizcilik için bağlama yerlerini planın içerisine almasını rica ediyorum" dedi.

Ana etkinlik, İzmir Arkas Körfez Yarışı olacak

İzmir Körfez Festivali sayesinde üç gün boyunca tam bir görsel şölen yaşanacak, İzmirliler denizle buluşacak. Festivalin ana etkinliği İzmir Arkas Körfez Yarışı olacak. İzmir Körfezi bu yarışla 6 yıl sonra ilk kez yelkenlileri ağırlayacak. İzmir'in de bir uluslararası yat yarışı olması gerektiğine inançla yola çıkan Arkas, yarışı her yıl düzenlemeye devam edecek. Konak Pier önünde gerçekleştirilecek İzmir Büyükşehir Belediyesi Kano Yarışları ile Karşıyaka'da yapılacak İzmir Büyükşehir Belediyesi Yelken Yarışları, Körfez'e ayrı bir renk katacak. Çocuklar ise kendileri için özel hazırlanan aktivite alanlarında gönüllerinde festivalin tadını çıkaracak. Festival, sevilen sanatçı ve grupların konserlerine de ev sahipliği yaparken ayrıca etkinlik görüntülerini içeren bir fotoğraf yarışması düzenlenecek. İzmir'in tarihi sembollerinden Konak Pier Alışveriş Merkezi'nde, Arkas'ın Çeşme yarışlarındaki fotoğrafların yer aldığı bir de sergi açılacak.

http://www.denizhaber.com/genel/izmirde-ilk-kez-korfez-festivali-yapilacak-h71702.html Mesajı Paylaş

Atılgan

İleri Teknolojiler 5. Çalıştayı, PRÜ Tuzla Deniz Kampüsü'nde yapılıyor

Tuzla Belediyesi ve Türkiye Temel Bilimler Araştırma Vakfı tarafından desteklenen İleri Teknolojiler 5. Çalıştayı 23 Ekim'de Pîrî Reis Üniversitesi-Tuzla Deniz Kampüsü'nde düzeleniyor.
Bu yıl beşincisi düzenlenen İleri Teknolojiler Çalıştayı; Piri Reis Üniversitesi'nin ev sahipliğinde yapılıyor. Pîrî Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan'ın açılış konuşmasıyla başlayacak olan etkinliğe çok sayıda akademisyenin ve teknolojik gelişmelere meraklı kişilerin izleyici olarak katılması bekleniyor. Çalıştayın başkanlığını Pîrî Reis Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Oktay Alnıak yürütüyor.

İleri Teknolojiler 5. Çalıştayı'nın amacı; genç bilim insanlarını ve öğrencileri teknik konularda çalışmaya, teknolojiyi geliştirmeye teşvik etmek ve bilim insanları arasında kaynaştırmayı sağlıyor.

Çalıştayda endüstri 4.0, enerji, fen bilimleri, denizcilik, ileri teknolojiler konularında 15 konferans yapılacak ve 35 bildiri sunulacak. Profesör ve doçent düzeyinde 50 akademisyen en yeni çalışmalarıyla faaliyete katılacak. İstanbul'daki ve diğer illerdeki üniversitelerden çok sayıda akademisyenin ve öğrencinin çalıştaya katılması bekleniyor.

İleri Teknolojiler 5. Çalıştayı'nın sonunda katılımcıların konuşma notları ve bildirileri not edilecek. Bu notlar ve bildiriler çalıştay sonrası bir raporla üniversitelere ve ilgili makamlara bilgi amaçlı sunulacak.

Çalıştay Sonuçları ve Bildiri Kitabı'nın, Kasım 2017 içinde dağıtımı planlanıyor.

Tuzla Belediyesi ve Türkiye Temel Bilimler Araştırma Vakfı tarafından desteklenen İleri Teknolojiler 5. Çalıştayı Pîrî Reis Üniversitesi-Tuzla Deniz Kampüsü'nde 08.30-20.00 arasında  gerçekleştirilecek.

http://www.denizhaber.com.tr/ileri-teknolojiler-5-calistayi-pru-tuzla-deniz-kampusunde-yapiliyor-haber-77152.htm Mesajı Paylaş

Atılgan

İleri Teknolojiler Çalıştayı Piri Reis Üniversitesi'nde yapıldı

İleri Teknolojiler 5. Çalıştayı Pîrî Reis Üniversitesi Tuzla Deniz Kampüsü'nde gerçekleşti.
Bu yıl beşincisi düzenlenen İleri Teknolojiler Çalıştayı; Piri Reis Üniversitesi'nin ev sahipliğinde yapıldı. Pîrî Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan'ın açılış konuşmasıyla başlayan çalıştayın başkanlığını Pîrî Reis Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Oktay Alnıak yaptı.

Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan konuşmasında refah ve medeniyet ilişkisine dikkat çekti. Refah seviyesi arttıkça medeniyetin ille de artmayabileceğini, hatta refah artırımı sırasında yaşanan sert rekabetten dolayı medeniyetten uzaklaşılabileceğini dile getirdi. Erdoğan, "Refah seviyesi sürekli artan ülkeler yükselirken mutlaka başka diğer ülkeleri küçültür. Türkiye de medeniyet-refah çelişkisinin yarattığı sorunlara gebedir. Ancak hem refah hem de medeniyete dürüstlükle ulaşılabilir. Bilim de dürüstlüktür. İnsanların bilime verdiği değer arttıkça bu sorunlardan kurtulabiliriz." şeklinde konuştu.

Tuzla Belediye Başkanı ve Türkiye Temel Bilimler Araştırma Vakfı Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ali Reisoğlu, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Aydın Bora da çalıştaya katıldı. Dr. Şadi Yazıcı "Gelişmiş ülkelerin seviyesine çıkabilmek için bilimde teknolojide ve özellikle temel bilimlerde mutlaka bir noktaya gelmeliyiz. Böyle bir çalıştaya ev sahipliği yapan öncelikle üniversite rektörüne ve değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum." dedi.

Gürcistan'dan Prof. Dr. Tamaz Vashakmadze, Azerbaycan'dan; Prof. Dr. Saleh Sultansoy ve Prof. Dr. Beycan İbrahimoğlu, Atılım Üniversitesi'nden Prof. Dr. Bilgin Kaftanoğlu ve Çankaya Üniversitesi'nden Prof. Dr. Kenan Taş, Koç Üniversitesi'nden Prof. Dr. Atilla Aşkar çalıştaya katılan bilim adamları arasında yer aldı. Profesör ve doçent düzeyinde elli akademisyen en yeni çalışmalarıyla faaliyete katıldı. İstanbul'daki ve diğer illerdeki üniversitelerden çok sayıda akademisyenin ve öğrenci çalıştaya katıldı.

Çalıştayda 36 bildiri sunuldu

Çalıştayda endüstri 4.0, enerji, fen bilimleri, denizcilik, ileri teknolojiler konularında 12 konferans yapıldı ve 36 bildiri sunuldu.

Bildirilerde; endüstri 4.0 devrimi, nükleer enerji ve plazma teknolojileri, denizcilik ulaştırma, lojistik ve çevre faaliyetlerindeki ileri teknolojiler ön plana çıktı. Panellerde verilen endüstri konferansları kapsamında "Elektrikli Araç Uygulamaları, Bosch Endüstri 4.0 uygulamalarının ilgi ile izlendiği görüldü. Çalışmaların sanayi bazında sürdürülmesi faydalı görüldü.

Çalıştaya Matematikçi akademisyenlerin Endüstri 4.0 konusundaki görüşleri yeni boyutlar kazandırdı. Toryumdan enerji elde edilmesi konusunda ise Doç. Dr. Çetin Ertek ve Dr. Mehmet Hulusi Turgut'un nükleer enerji hakkındaki görüşleri önemli görüldü. 

Bu faaliyetin bundan böyle "Uluslararası İleri Teknolojiler Kongresi ve Sergisi" olarak yürütülmesinin faydalı olacağı değerlendirildi.

http://www.denizhaber.com.tr/ileri-teknolojiler-calistayi-piri-reis-universitesinde-yapildi-haber-77285.htm Mesajı Paylaş

Atılgan

Kılavuzluk / Römorkörcülük Servisleri ve Teknolojileri Kongresi yarın başlıyor

Kılavuzluk / Römorkörcülük Servisleri ve Teknolojileri Kongresi denizcilik sektörünü biraraya getiriyor.
İlk olarak 2015 yılında gerçekleştirilen "Kılavuzluk / Römorkörcülük Servisleri ve Teknolojileri Kongresi", gerek işlenen konuları gerekse de bu zamana dek hiç yapılmamış olması nedeniyle denizcilik sektörünün ilgisini çekmeye devam ediyor.

TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası'nın öncülüğünde İMEAK Deniz Ticaret Odası, Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün eş başkanlığında organize edilen kongrede; kılavuzluk hizmetleri, römorkörcülük hizmetleri ve bu hizmetlere ait teknolojik gelişmeler ile römorkör inşa sanayi konularında endüstrinin ihtiyaçlarının belirlenmesi, akademik düzeyde elde edilen bilgilerin paylaşılması ve paydaşlar arasında sosyal ortamın oluşturulması amaçlanıyor.

İlk kongrede ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda kurumsal hale getirilen kongrenin 'Organizasyon Komitesi' 2017 Şubat ayı itibariyle çalışmalarına başladı.

Pilotage Towage Services and Technologies Congress '17 Kongresi, 27-28 Ekim'de, İzmir Hilton Otel'de uluslararası olarak gerçekleşecek.

Kongrede 35 bilim adamının hazırlamış olduğu 19 akademik bildiri 4 ayrı oturumda sunulacak olup, bunun yanında Avrupa Kılavuz Kaptanlar Birliği Başkanı, Kaptan Stein Inge Dahn, Avrupa Römorkör Sahipleri Birliği Genel Sekreteri Anna Maria Darmanın, Robert Allan Ltd. Şirketi Başkan Yardımcısı Vince den Hertog ile Roterdam Kılavuzluk Teşkilatı Başkanı ve ISPO Başkanı Kaptan Willem Bentınck'de konuşmacı olarak katılıyor.

Ayrıca kongrede denizcilik fakültesinden katılan 42 öğrenci, denizcilik endüstrisinden beklentileri ve gelecekleri ile ilgili kaygıları hakkında sunum yapacakları bir oturum düzenleyecek.

http://www.denizhaber.com.tr/kilavuzluk-romorkorculuk-servisleri-ve-teknolojileri-kongresi-yarin-basliyor-haber-77290.htm Mesajı Paylaş

Atılgan

İBB, "İstanbul Senin-Deniz Çalıştayı" düzenliyor

İBB, kentin deniz ulaşım sorunları ve buna yönelik çözüm önerilerinin masaya yatırılacağı 'İstanbul Senin-Deniz Çalıştayını düzenleyecek. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayacak çalıştay, 11 Aralık Çarşamba günü Haliç Tersanesinde gerçekleşecek.

İBB, kentin deniz ulaşım sorunları ve buna yönelik çözüm önerilerinin masaya yatırılacağı 'İstanbul Senin-Deniz Çalıştayı'nı düzenleyecek. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayacak çalıştay, 11 Aralık Çarşamba günü Haliç Tersanesi'nde gerçekleşecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraki Şehir Hatları A.Ş. tarafından düzenlenecek Deniz Çalıştayı'nda şehir içi ulaşımda deniz payının artırılması konusu ele alınarak, yol haritası belirlenecek.

Deniz ulaşımına yönelik sorun ve çözüm önerilerinin etraflıca masaya yatırılacağı çalıştayda, akademisyenler, gazeteciler, meslek odaları, ilgili sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve deniz sektörü temsilcilerinin yer alacağı 300'ün üzerinde katılımcı bir araya gelecek.

ÇÖZÜM VE PROJELER KONUŞULACAK

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayacak 'Deniz Çalıştayı'nda, 'İstanbul'da Deniz Ulaşımı', 'Kanal İstanbul', 'İstanbul Deniz Kültürü' başlıklı oturumlar gerçekleştirilecek. Alanında uzman akademisyen, araştırmacı ve sektör yöneticilerinin konuşmacı olarak katılacağı çalıştayda, toplu ulaşımda deniz payının artırılması, deprem sonrası deniz yönetimi, iklim değişikliğinin deniz ile etkileşimi ve deniz hukuku çerçevesinde ortak akıl doğrultusunda çözüm ve proje önerileri sunulacak.

Çalıştayda, Prof. Dr. Reşat Baykal, Prof. Dr. Mustafa İnsel, Prof. Dr. Cemal Saydam, Doç. Dr. Jale Nur Ece, Dr. İsmail Hakkı Acar, Dr. Sinan Yardım, bağımsız araştırmacı Cihan Uzunçarşılı Baysal, Yüksek Mühendis Tansel Timur İstanbul'da deniz ulaşımını tüm yönleriyle değerlendirecek isimler olacak.

11 ARALIK'TA HALİÇ TERSANESİ'NDE

Yazar, şair, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu ve deniz tutkunu Sunay Akın ve emekli Tümamiral Cem Gürdeniz de deniz kültürü konularında katkı sunacağı çalıştayda, Prof. Dr. Haluk Gerçek, Dr. Kaptan Özkan Poyraz moderatörlük görevlerini üstlenecekler.

11 Aralık tarihinde, Haliç Tersanesi yerleşkesinde, toplanacak çalıştay, soru-cevap bölümünün ardından çalışma komisyonlarının kurulması ve kapanış konuşmasıyla sona erecek.

https://www.denizhaber.com/guncel/ibbistanbul-senin-deniz-calistayi-duzenliyor-h82622.html Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter