Milli Tiltrotor için Düğmeye Basıldı

Başlatan Tolga Özbek, Kas 09, 2016, 08:24 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Tolga Özbek

Kas 09, 2016, 08:24 ÖÖ Last Edit: Mar 10, 2019, 11:51 ÖÖ by Yönetim

petibor

#1
Şub 23, 2019, 10:08 ÖÖ Last Edit: Şub 23, 2019, 10:47 ÖÖ by petibor
Bu proje ne durumda acaba yada ne kadar gerçek

Agusta nın benzer ürünü ile bir temas var mıdır bazı ergen video larında Agusta ile işbirliği var denmiş. Kendi yorumu tabi ama ihtimal olarak mantıklı aslında. ABD nin bu uçaklar konusunda satış olarak bile pek paylaşımcı olmadıkları düşünülür iseŞu Agusta projesi ilginç bir işbirliğine açık aslında. Anadolu gemisi içinde uçak olarak kötünün iyiside olsa F35 e alternatif tek uçak da bu kalabilir aslında.

https://www.youtube.com/watch?v=swhAmKDBBuw


Mesajı Paylaş

factoraptor

Burada bir transition meselesi var ki saç baş yoldurur, sigara izmaritlerinden dağ yaptırır, kanser sebeplerindendir.. Mesajı Paylaş

ozbey

#3
Mar 10, 2019, 11:42 ÖÖ Last Edit: Mar 10, 2019, 11:51 ÖÖ by Yönetim
iha  sektörü için altın alan  bu dikey iniş kalkış yapabilen ihalar.  aslında biz de  yıllar öncesinde  malazgirt   ile  ufaktan girmiştik yani,  sonra giha  projesiyle  ihtiyaç  açıkça duyuruldu.
aslında Vestel'in  yapması gereken iha da   tam olarak  bu  ihtiyacın  karşılanmasına dönük  bir ihaydı.   hızlı girdiğimiz  işte  çabuk  kapattık defterleri.

şunlar var elde.


https://www.youtube.com/watch?v=grxWuL7fqcMhttps://www.youtube.com/watch?v=g9PjBauC1IA

"Su üzerinde ve/veya hareketli iniş noktaları çalışmaları devam etmektedir."

https://ivmeihs.com/cgt/

demekki  bir yanıyla  giha  projesine de göz kırpıyor  bu  iha.  zaten o  hedef uçakları da  kullanılıyor artık.  farkında değiliz,  ama  asıl  olması gereken  ve nedense  kimsenin  olmadığı  o alanda  çok ciddi bir pazar var.

Mesajı Paylaş

Destiny

Çin donanması benzer bir sistemi destroyerlerinde kullanmaya başladı.


Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter