Sohbet

Başlatan petibor, Ağu 25, 2016, 09:58 ÖÖ

« önceki - sonraki »
Aşağı git

Yakın

Maksat uçmaksa sen çpktan uçmuşsun putty. :D :D :D Mesajı Paylaş

HDS

O işler @mhm'ye soracaksın @putty. Mesajı Paylaş

putty

Youtube da çok güzel videolar var kimseye ihtiyacım yok kendim öğrenicem bu iş çok kolay kıyamet kadar kaynak var her çeşidinden yerli yabancı. Motoru çalıştırdım bile akşama kadar havalanırım yarında hava alanına inerim zaten havalanıp inince gerisi olur Mesajı Paylaş

Osman

Arada bizi de bilgilendir kaydettiğin gelişmeyle ilgili Mesajı Paylaş

muratkos

Tümamiral Cihat Yaycı paşanın istifası ettirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fetöcüler şu an bayram ediyor sosyal medyada. Mesajı Paylaş

Baltica

May 18, 2020, 12:17 ÖS Last Edit: May 18, 2020, 12:19 ÖS by Baltica
Bizim devletimizin 150 yillik 2 tane cok koklu siari vardir. Her devlet memurunun bu siara uygun hareket etmesi beklenir.

1- Fazla dusunme, yoksa basina zararli fikirler ususur,
Buyuklerimiz bizden daha iyi dusunur !

2- Ne one cik, ne geri kal. (Ozellikle, esas oglandan rol calma!) Mesajı Paylaş

Osman

Fetöcüler boşuna bayram ediyor diyorum ben de..o kadar acziyet içindeler ki, herşeyden kendilerine mutluluk çıkarıyorlar. Bence mavi vatan devam, fetöye de kimse yüz vermez boşuna sevinmesinler.

Balticanın 2 nolu şiarı sebeplerden biri olabilir. Ama iktidarı oluşturan koalisyonda (akparti + mhp + millici bürokrasi) bazı konularda ayrışmalar da baş göstermiş olabilir. Akparti ekonomik olarak çok sıkıştığımızdan bazı konularda frene basmak istiyor olabilir. Mesajı Paylaş

sadalone

Bu kadar medyadik olduktan, herkes tarafından tanınır bilinir olduktan sonra beklenen oldu.Şaşılıcak birşey yok.

@Osman Sanmıyorum ilk defa olan birşey değilki fazla öne çıkarsan, adın çok duyulursa TSK biçer. Mesajı Paylaş

Baltica

Kagit ustundeki sebep, bir ihale nedeniyle, bir sikayet uzerine, C. Savciligi tarafindan acilan sorusturma ! Yahu, sagir Sultan bile duydu, siz duymadiniz mi ?

Yayci Pasa'yi savciliga sikayet edenin de, "Seyir Savunma" adli firma oldugu soyleniyor. Mesajı Paylaş

putty

@mhm le konuşmam lazım benim falcon bozuk galiba oynarken çıkan menüler boş geliyor sadece çercevesi frame çıkıyor mesela esc ye basınca boş çerçeve çıkıyor ne yapmam lazım Mesajı Paylaş

Osman

Nasıl gidiyor falcon putty?

Sidewinder atabildiğine göre iyi gidiyor Mesajı Paylaş

putty

falcon yavaş ama emin adımlarla gidiyor. Sidewinder i öyle atmıyorum enter e basıyorum yuvarlak olunca hud düğmeye basıyorum boşa gidiyor daha uçak vuramadım. Aslında daha hiç bir şey vuramadım şimdilik düğmeleri öğreniyorum. Kolay değil öyle üç günde Falcon kullanmak Mesajı Paylaş

putty

daralırsanız bunalırsanız kendinizi çaresiz zannederseniz mutluluk ne kadar basit bir şey aslında

https://www.youtube.com/watch?v=VZQqT5nPAmc Mesajı Paylaş

putty

Star gazetesinin internet sitesinde açılış sayfasında 6 değişik Baykar iha haberi var Mesajı Paylaş

Makinacı

Artık basılan ciddiye alınan bir gazete değil sadece İnternet yanını var. Baykar firmasının işlerine büyük saygım var ama bu tür iktidar borazanları bu işleri sulandırıyor. Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter