Tem 19, 2019, 08:22 ÖÖ

Sohbet

Başlatan petibor, Ağu 25, 2016, 09:58 ÖÖ

« önceki - sonraki »
Aşağı git

murattekin

Düz bir güverte üstüne T-155, Roketsan sistemleri...sahil savaş gemisi. Mesajı Paylaş
...

kurtkapan

Atlantic Conveyor sivil taklidi yapmıyordu. İngiliz Savunma Bakanlığı tarafından savaş başladığında el konulmuştu ve mürettebatı da Donanma ve Fleet Auxiliary subay ve personelinden oluşuyordu.

Filmdeki Fransız Acheron bir privateer gemisiydi. İngiliz bayraklı ticari gemileri ele geçirip yakıyordu. Surprise'ın Syren kılığına girip avantaj kazanması zamanın teamüllerine göre bir suç değildi ki saldırmadan hemen önce de Red Ensign'i göndere çekmişlerdir! :) Mesajı Paylaş

tcspirit

Hava Harp Okulunda mezuniyet töreni mi var?

Flare atışları genelde mezuniyette yapılıyor diye biliyorum. Akşam üzeri alcak uçuş yapıldı okul üzerinde flare atıldı.

Uçak gösteri uçaklarından değil galiba.

Mesajı Paylaş

kurtkapan

Solotürk sanki? Mesajı Paylaş

tcspirit

Solotürk.

Genç kartallar haftası varmış. Mesajı Paylaş

petibor

Türk yıldızlarının geçen dünyada tek filan diye zor hareketler denemelerinden endişe ettim. Bu kadar cambazlık gerek yok amaç o değil biraz uçsunlar risk almadan yeterli nefesleri kesmeye gerek yok illa. Türk yıldızlarının gösterilerinde zorluk derecesi düşük olmalı her zaman lütfen bu kuralı çiğmenesinler gereksiz risk almasınlar. Yanyana uçacaklar bu kadar basit cambazlık anlamsız risk.  Mesajı Paylaş

anafor2016

19 mayıs hazıırlığı Mesajı Paylaş

HüsamettinErTürk

Turkcell serverlarının hacklendiği bilgisi sosyal medyada dolaşıyor...
Hadi bakalım :)) Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Komik olan nedir? Mesajı Paylaş

HüsamettinErTürk

Eğer gerçekse komik olan bir şey yok trajikomik olan bir şey var sn Harzemşah o yüzden güldüm.
Hatta trajikomik falan değil direkt rezalet falan denir buna.
Türkiyenin en büyüğü olacaksınız ve serverlarınız hacklenecek sonrasında müşterilerinizin verileri ortaya saçılacak.

Şuan kesin bir açıklama yok ama ferit şahenkin falan telefon numarasının olduğu bir foto ortalıkta dolaşıyor umarım gerçek değildir. Mesajı Paylaş

cochise120

Zaten bu gibi firmalar büyük firma olduğu için hackleniyor. Sen ne kadar büyüksen rakiplerinde o kadar çok oluyor. Öyleki Apple'ın bulut servisi icloud neredeyse her sene hackleniyor. Mesajı Paylaş

petibor

May 17, 2019, 12:02 ÖS Last Edit: May 17, 2019, 12:04 ÖS by petibor
Beylikdüzü yeni hava alanından nasıl etkilenecek diye hep merakla araştırdım sordum ettim haritaya baktım çok mesafe var gürültü uçak olmaz dedim ama öyle olmadı tepemizden sürekli uçaklar geçiyor gece uçak gürültüsü duyuyoruz çok tadımız kaçtı ilerde bu dahada feci olacak illaki.  Olduk bir Bakırköy uçak sesi konusunda. Şehirde en sevmediğim şey uçak sesidir tam bir travmatik stres kaynağı buralarda durulmaz artık Mesajı Paylaş

ÜNAL

May 17, 2019, 12:22 ÖS Last Edit: May 17, 2019, 12:31 ÖS by ÜNAL
Yurt ici icin Ataturk hazir metro yapiliyorken kalsaydi, bu havalimani sadece 2 pist olacak sekilde devlet butcesiyle aktarma ve yurt disi icin yapilsaydi daha mantikli olurdu gibi geliyor bana. Ulasimi zor maliyeti yuksek bence cok mantiksiz bir yatirim oldu. Mesajı Paylaş

şirpençe

Tavsiye edebileceginiz bir Netflix dizisi var mı Üstadlar? Mesajı Paylaş

theavengers

İzlemediyseniz Narcos.

Pablo Escobar'ı, onun ölümünden sonra güçlenen Cali kartelini ve son sezonda da Meksika kartellerini anlatıyor. Mesajı Paylaş
All animals are equal but some animals are more equal than others.

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter