Bayram Kutlaması

Başlatan Yönetim, Tem 05, 2016, 07:44 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Moon&Star

Hayırlı bayramlar olsun. Mesajı Paylaş

şirpençe

HayırlıBayramlar

Devletimizin, Milletimizin ve Tüm Müslümanların Bayramı Mübarek olsun.

Allah kurbanlarımızı kabul etsin Inşaallah... Mesajı Paylaş

Southwater

İyi bayramlar & tatiller. Mesajı Paylaş

putty

Bayram sabahı yüzdüm kumsalda telefonla bayramlaştım plaj da insan dolu hepimiz dejenere dejerene haldeyiz Mesajı Paylaş

Yönetim

Tüm üyelerimizin Şeker ve Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Daha nice bayramlarda birlikte olmamız umuduyla, herkesin sağlık, mutluluk ve huzurlu bir bayram geçirmesini dileriz. Mesajı Paylaş

matmat26

Bayramıniz kutlu olsun Forum ahalisi.. Aileniz, cocuklar ve sevdiklerinizle keyifli anılarınız biriksin.   
Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Sizlerin, izleyicilerin, tüm ulusumuzun ve İslam dünyasının Kurban Bayramı kutlu ve mübarek olsun. Bayramda seyahate gideceklere trafikte dikkatli olmalarını ve kazasız, belasız bir bayram geçirmelerini dileriz.

Saygılarımızla.

SADFOR-Savtera Düşünce Forumu Mesajı Paylaş

farabi

Bu gün 11 Ağustos... Evladımız şehit Eren Bülbül ve kendini ona siper eden Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik iki yıl önce bu gün toprağa düştü. Bayram günü evladının ancak soğuk mermer taşına sarılabilen tüm anaları babaları, eşleri ve çocukları unutmayalım inşallah, elimizden ne geliyorsa... Kurban bayramınız mübarek olsun. Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Hepimizin hislerini özetlemişsiniz Farabi üstadım...

Tanrı yarınını düşünmeden bugün düşmanın üstüne atlayan tüm şehit ve gazilerimizden razı olsun, hepsinin cennet, mekanları olsun... Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter