TEİ

Başlatan kimlikci, Haz 03, 2016, 08:58 ÖÖ

« önceki - sonraki »
Aşağı git

HeleBiDinle

Ah bir de garajımız olaydı... Kültürünü de oluştururduk herhalde.  ::) Mesajı Paylaş

Terra

TEI ihracatını %15 arttırdı

TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş., ihracatını önceki yıla göre %15 oranında artırdı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu yıl 17'ncisi açıklanan "Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı" araştırması sonuçlarına göre TEI - TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş., ihracatını önceki yıla göre %15 oranında artırarak ilk 1000 şirket arasında 43'üncü sırada yer aldı.

TEI, aynı araştırmanın sonuçlarına göre savunma ve havacılık sanayiinde faaliyet gösteren firmalar arasında 2'nci sırada yerini koruyarak, ihracattaki başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

http://defenceandtechnology.com/2019/06/25/tei-ihracatini-%15-arttirdi/ Mesajı Paylaş

nokta

TEI'de Yeni Dönem

TUSAŞ Motor Sanayii (TEI) Yönetim Kurulu'nda geçen hafta önemli bir değişiklik gerçekleşti. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), General Electric, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) ve Türk Hava Kurumu (THK) arasında kurulmuş olan şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı makamı sessiz sedasız boşaldı. Teamül olduğu üzere uzun süredir TEI Yön Kur Başkanlığı görevini üstlenen TUSAŞ Genel Müdürü ve CEO'su Dr. Temel Kotil görevinden ayrıldı. Kotil'den boşalan göreve henüz bir atama yapılmadı.

http://c4defence.com/Gundem/teide-yeni-donem/8331/1 Mesajı Paylaş

Karabasan

TEI'de Türkiye'nin NADCAP akrediteli ilk Malzeme Test ve Araştırma Laboratuvarı'nın açılışı gerçekleştirildi.
https://twitter.com/IsmailDemirSSB/status/1155781433342009344 Mesajı Paylaş
Çoklar diye korkma
Azız diye çekinme...
Tonyukuk

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter