24 Nisan Los Angeles'da...

Başlatan Baltica, May 24, 2016, 08:33 ÖS

« önceki - sonraki »

Baltica

Los Angeles'da, 24 Nisan Sozde Soykirim torenlerinde, Turk-Ermeni propaganda savaslari ;

Videonun sonu ve Ermenilerin yasadigi saskinlik cok enteresan :)

https://www.youtube.com/watch?v=fYDLCnMr08s Mesajı Paylaş

MeACuLpA

California'da ozellikle Los Angeles ve San Francisco tarafinda son 10 yilda entellektuel anlaminda cok guclu bir lobimiz var diyebilirim. Turkiyenin kaymak tabakasi sayilabilecek cok sayida genc hem silikon vadisinde hem de LA'de aktifler
Mesajı Paylaş

Ra

Devletimiz abuk sabuk şeylere para yatıracağına bu Türk lobilerine para yatırsa ve 30 kadar senatörün seçim kampanyasına finansman olsa kimse ABD'de bık bık bık diye ötemez , hatta bilinçli iki üç gariban gencin gönüllü şekilde Ermeni barına girip dayak yemesi daha doğru olur , bakın barbarlar bize saldırıyor , sonra 50 milyon dolarlık bir medya bağışı ile daya ABD medyasına Ermenilerin barbarlığını.

Evangelist ve Ultra Protestan cemaatlerin 10-15 kilise daha açmasına katkı sağlayıp  İsa'nın katledilmesinde Ermenilerin rolünü daya ortalığa. ABD'de siyaset okumak isteyen ama Washington vb... üniversitelere parası yetmeyen kafası çalışan ve gelecek gösteren bütün Amerikan gençlerine burs sağla , 5.500 öğrenciye %70 burs versen o adamların 2.500'ü ileride önemli mevkilere gelir ve seni savunmasını bilir.

Bunun dışında ben paraya kıymam diyorlarsa bir 100 sene daha bık bık bık öten Ermenilerin saçtığı tükürükleri çekme seçeneğini de değerlendirebilirler elbette. Mesajı Paylaş

putty

70 lerde 500 bine çıkartmışlar ölen Ermeni rakamını. Çocukluğumda 1 milyondu şimdi bakıyorum 1.5 milyon yazıyor pankartlarında. Bakalım ne zaman 2 milyon olacak. Aslında rakamı böyle astronomik sayılara getirmeleri iyi olmuş 500 bin de kalsalar derdimizi anlatmak çok daha zor olurdu. 1.5 milyon rakamına biraz aklı bu işlere eren hiç kimse inanmaz yuh der içinden. Şimdi bir ermeni ileri geleni çıksa ölen ermenilerin rakamı 1.5 milyon değil bu zaman ile arttı gerçek rakam 500 bin dese çok daha kötü olurdu bizim için durum.  Neyse ki hiç böyle bir niyetleri yok. Mesajı Paylaş

HDS

Bu olay da bir LA manyaklığı. Mafya mıdır nedir herifler burada?
Redneck dünyasında, Doğu Sahilinde Ermeni Türk ile çoğunlukla yeterince iyi geçinir.

Benim eski patronumun eşi Karslı'ydı yahu. Kadıncağız dört dönerdi beni evimde hissettirebilmek için. Tombik parmakları ile sarma bile sardı. Olduğu kadarı ile.  :P Mesajı Paylaş

cursedc

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter