Vali korumaları yol vermeyen tır a ateş açtı

Başlatan anafor2016, May 09, 2016, 06:42 ÖÖ

« önceki - sonraki »

anafor2016

http://m.karar.com/gundem-haberleri/vali-korumalari-surucusunun-yol-vermedigi-tira-ates-acti-116180

KOCAELİ'nin Kartepe İlçesi'nde, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un koruma polisleri TEM'de yol verme konusunda TIR sürücüsüne doğru iki el ateş etti. Sol ön lastiği patlayan TIR'ı yol kenarına park eden sürücü, koruma polisleri ile tartıştı. Polis, ateş eden koruma polisi ile TIR sürücüsünü ifadelerini almak üzere polis merkezine götürdü.
Mesajı Paylaş

anafor2016

Artık protokol geçişlerinde daha dikkatli olacağım. Her an bir kurşun gelebilir Mesajı Paylaş

putty

Siz asıl güneydoğuda çatışan kadrolar ülkeye zamanı gelince dağılınca görün neler olacak. Kafasına silah dayayıp kendimi öldürecem diyeni bile silahlı adam var deyip vururlarsa şaşmam. Ben mesela bazen polisin çevirmelerinden en sola kayar vınlar giderdim ama artık yapmam öyle şeyler. Mesajı Paylaş

HDS

Eh bunun olacağı belliydi. Bu konvoylar Türkiye'nin işgüzarlık tarihinin özeti. Üzerine doktora tezleri çıkar. İneğin kuyruğu değil, kuyruğun ineği salladığı garip işler bunlar. Mesajı Paylaş

theavengers

Ankarada Basbakanin konvoyu yuzunden kaza yapacaktim nerdeyse. Ben de tepki gostermek icin kornaya bastim camdan James Bond filminden firlama bi koruma cikip tehdit etti.

Basbakan Cumhurbaskani Vali Kaymakam olunca adam oluyor hepsi. Mesajı Paylaş
All animals are equal but some animals are more equal than others.

putty

May 09, 2016, 09:45 ÖÖ Last Edit: May 09, 2016, 09:47 ÖÖ by putty
Başbakanada yol ver canım sende o kadarda değil. Otobüslemi gitsin adam işe. Vali beyde öyle bir makam bence. Bunlara saygı göstermek güzel bir şeydir. Devlet onlar saygı gösterilmesi güzeldir. Mesajı Paylaş

theavengers

Sagimda araba var 300le selektor cakarak geliyorlar Basbakan bey gec kalmasin diye sola kirip bariyerlere mi gireyim. 5 saniye vakit kaybetti alti ustu abandim gaza sagimdakinin onune atladim.

Son 2 3 yildir devlete ya da herhangi bir devlet adamina devlet kurumuna saygim sevgim kalmadi yerin dibine girseler umrumda degil, hatta memnun olurum. (TSK haric) Mesajı Paylaş

putty

Öyle konuşma öyle konuşma
Benim bu muhabbetle hiç bir alakamın olmadığını belirtmek istiyorum
bir yukarıda saygımıda belirttim görüleceği üzere
Mesajı Paylaş

theavengers

Bazen fabrika ayarlarina donmek gerek, sifirlanmak gerek. Her taraftan pislik akarken sifirdan baslamadan duzelmeyecegiz galiba, orayi burayi yamalayarak duzelecegine dair umidim kalmadi.

Merak etme yarim saate yonetim hepsini silecek zaten, korkma :) Mesajı Paylaş

anafor2016

İstanbulda  Bazen boğaz köprüsünde daraltma yapılıyor, o çok feci oluyor. Geçenlerde Atatürk havalimanı çıkışından daraltmışlardı. Trafik Avcılara kadar uzamıştı. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter