Video görüntülenmesi hakkında

Başlatan malpsoy, Eki 01, 2015, 09:16 ÖS

« önceki - sonraki »

malpsoy

Youtube tarzı video sitelerinin linkleri eklendiğinde, görüntü yürütülemiyor. Acaba ben mi link eklemek konusunda yanlış bir şey yapıyorum yoksa sistemsel bir hata mı var ?

Yardımcı olabilen olursa sevinirim Mesajı Paylaş

ayibarishi

Eki 02, 2015, 04:49 ÖÖ Last Edit: Eki 02, 2015, 04:51 ÖÖ by ayibarishi
testtt Mesajı Paylaş

putty

Video izleyemiyorum. Youtube ekranı çıkıyor ama resim gibi davranıyor tuşları çalışmıyor siteye yönlendirmesi de çalışmıyor. Fikri olan var mı java ayarlarım filan mı değişmeli acaba uğraştım tarayıcının ayarları ile yapamadım.  Başkalarının izleyebildiğini öğrendim sorun bende olmalı. Mesajı Paylaş

Elçibey

Aynı sorun bende de var Sayın Putty Mesajı Paylaş
ZALİME ALP,MAZLUMA EREN...

süper çavuş

Bende bir sorun yok az evvel TMU'nun koyduğu videoyuda sorunsuz izledim  ,,  Mesajı Paylaş

7Skies

Chrome da yukarıda geçen sorun var
Firefox ve i.explorer da sorunsuz çalışıyor videolar. Mesajı Paylaş
.

Elçibey

Evet sanırım sorun Chrome da ben de i.explorer den girdim video açıldı. Mesajı Paylaş
ZALİME ALP,MAZLUMA EREN...

putty

Doğru denedim explorer da çalışıyor crom da çalışmıyor. Büyük sorun Mesajı Paylaş

Moderasyon

Evet video sistemimiz biraz sorunlu. Özür diliyoruz. Fakat güvenliğe zarar da vermeden çalışacak ve browser ayırmayacak bir sistem oluşturmak biraz vakit alacak. Sabrınız için şimdiden teşekkürler... Mesajı Paylaş

süper çavuş

Ben firefox kullanıyorum bir sorun yaşamadım ,, chrome'a ise şaşırmadım nedense son dönemde hiçbirşey çalışmıyor chromeda ! Mesajı Paylaş

putty

O zaman youtube koyacak arkadaşlar bu geçiş döneminde altında video linkini de koyarlarsa sorun kalmaz tıklar gideriz
Bazı arkadaşlar düşünüp koyuyor onları izleyebiliyoruz ama öbür türlü fotoğraf gibi çıkıyor. Şimdi çaresini bulduk arkadaşların uyarısı ile adresi kopyalayıp explorer da bir daha açıyorum ama zahmetli iş. Tarayıcıda değiştiremem dünyanın yarısından çoğu crome kullanıyor
Altına link ekleyiniz lütfen videoların Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter