Üniversitelerde Savunma Teknolojileri Kulüpleri

Başlatan Yönetim, Mar 26, 2016, 10:19 ÖS

« önceki - sonraki »

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Savtera Savunma Stratejileri ve Strateji Enstitüsü olarak, gençlerin savunma teknolojileri ile ilgilenmelerini sağlamak, savunma teknolojilerini bir cazibe merkezi haline getirmek ve geleceğin nitelikli sektörel ArGe elemanlarının yetişmelerini sağlamak amacı ile üniversitelerimizde,  SAFORM bünyesinde "Savunma Teknolojileri Kulüpleri" oluşturmayı planlıyoruz. Üniversitelerdeki bu "savunma" kümelenmelerinin ardından, gençleri teşvik etmek amacı ile söz konusu "Savunma Teknolojileri Kulüpleri"nde çeşitli etkinlikler, konferanslar, seminerler, sergiler, gösteriler düzenleyip, savunma temalı şapka, T-Shirt, fincan, çanta, poster, maket gibi ürünlerin sunulmasını hedefliyoruz.

Bu amaçla üniversitelerde okuyan genç arkadaşlarımızın saform.savtera.org adresinin "Kulüpler" başlığındaki formu doldurarak bize göndermelerini rica ederiz. Mesajı Paylaş

ayibarishi

Hayırlı uğurlu olsun.

Lakin her şey üniversiteliye mi? Bende yeniden genç olmak istiyorum o zaman... Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

SAFORM-Savtera Savunma Platformu ve Üniversiteler Savunma Teknolojisi Kulüpleri yalnızca SADFOR ve SAKFOR'a özgü etkinlikler değildir. SAFORM ve Savunma Teknolojisi Kulüplerine kayıt olmak için çevrenizdeki savunma tutkunlarını bilgilendirebilirsiniz? Lütfen saform.savtera.org adresini ziyaret ederek kayıt olmalarını sağlayınız?

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

Savtera Savunma Stratejileri ve Strateji Enstitüsü olarak, gençlerin savunma teknolojileri ile ilgilenmelerini sağlamak, savunma teknolojilerini bir cazibe merkezi haline getirmek ve geleceğin nitelikli sektörel ArGe elemanlarının yetişmelerini sağlamak amacı ile üniversitelerimizde,  SAFORM bünyesinde "Savunma Teknolojileri Kulüpleri" oluşturmayı planlıyoruz. Üniversitelerdeki bu "savunma" kümelenmelerinin ardından, gençleri teşvik etmek amacı ile söz konusu "Savunma Teknolojileri Kulüpleri"nde çeşitli etkinlikler, konferanslar, seminerler, sergiler, gösteriler düzenleyip, savunma temalı şapka, T-Shirt, fincan, çanta, poster, maket gibi ürünlerin sunulmasını hedefliyoruz.

Bu amaçla üniversitelerde okuyan genç arkadaşlarımızın saform.savtera.org adresinin "Kulüpler" başlığındaki formu doldurarak bize göndermelerini rica ederiz. SAFORM-Savtera Savunma Platformu ve Üniversiteler Savunma Teknolojisi Kulüpleri yalnızca SADFOR ve SAKFOR'a özgü etkinlikler değildir. SAFORM ve Savunma Teknolojisi Kulüplerine kayıt olmak için çevrenizdeki savunma tutkunlarını bilgilendirebilirsiniz? Lütfen saform.savtera.org  adresini ziyaret ederek kayıt olmalarını sağlayınız?

Saygılarımızla.

Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter