SAFORM-Savtera Savunma Platformu

Başlatan Yönetim, Mar 26, 2016, 10:00 ÖS

« önceki - sonraki »

Yönetim

Mar 26, 2016, 10:00 ÖS Last Edit: Mar 26, 2016, 10:05 ÖS by Yönetim
Sayın üyelerimiz,

Halen yapılanma faaliyetlerini sürdüren ve yakında faaliyete geçecek olan Savtera Savunma Teknolojileri ve Strateji Enstitüsü, kamuya açık SADFOR-Savtera Düşünce Forumu ve kamuya kapalı SAKFOR-Savtera Akademik Forum'un adından yeni bir girişimde bulunmaktadır: "Savtera  Savunma Platformu". Kısaca "SAFORM" olarak adlandıracağımız Savtera Savunma Platformunun amacı; ülkemizde savunma teknolojileri ve strateji konularına ilgi gösteren, çeşitli mesleklerden meraklılar ile  savunma sektöründe çalışanlar ve savunma basınında yer alan kişilerden oluşan bir etki alanı oluşturmak, lobi faaliyetleri yürütmek, fikir alış verişlerinde bulunmak, seminer, konferans, sergi, buluşma gibi organizasyonlar oluşturmak ve kısa bir süre sonra bir STK-Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmektir. Oluşacak veri tabanı ve bilgi bankası ile, acil durumlarda iletişim sağlanabileceği gibi, Savtera Savunma Platformu üyeleri, yakında yayınlanmaya başlayacak "Savtera Bültenleri"ne de ücretsiz olarak erişim olanağı kazanacaklardır. Oluşacak veri tabanına göre il ve ilçelerde "Savtera Savunma Kümelenmeleri" oluşturmayı ve yerel etkinlikler düzenlemeyi planlıyoruz

SAFORM-Savtera Savunma Platformu'na üye olmak için lütfen; saform.savtera.org adresine giderek ekteki formu doldurunuz?

Saygılarımızla
Mesajı Paylaş

Yönetim

Mar 27, 2016, 12:33 ÖS Last Edit: Mar 27, 2016, 12:37 ÖS by Yönetim
Sayın üyelerimiz,

Halen yapılanma faaliyetlerini sürdüren ve yakında faaliyete geçecek olan Savtera Savunma Teknolojileri ve Strateji Enstitüsü, kamuya açık SADFOR-Savtera Düşünce Forumu ve kamuya kapalı SAKFOR-Savtera Akademik Forum'un adından yeni bir girişimde bulunmaktadır: "Savtera  Savunma Platformu". Kısaca "SAFORM" olarak adlandıracağımız Savtera Savunma Platformunun amacı; ülkemizde savunma teknolojileri ve strateji konularına ilgi gösteren, çeşitli mesleklerden meraklılar ile  savunma sektöründe çalışanlar ve savunma basınında yer alan kişilerden oluşan bir etki alanı oluşturmak, lobi faaliyetleri yürütmek, fikir alış verişlerinde bulunmak, seminer, konferans, sergi, buluşma gibi organizasyonlar oluşturmak ve kısa bir süre sonra bir STK-Sivil Toplum Kuruluşu haline gelmektir. Oluşacak veri tabanı ve bilgi bankası ile, acil durumlarda iletişim sağlanabileceği gibi, Savtera Savunma Platformu üyeleri, yakında yayınlanmaya başlayacak "Savtera Bültenleri"ne de ücretsiz olarak erişim olanağı kazanacaklardır. Oluşacak veri tabanına göre il ve ilçelerde "Savtera Savunma Kümelenmeleri" oluşturmayı ve yerel etkinlikler düzenlemeyi planlıyoruz

SAFORM-Savtera Savunma Platformu'na üye olmak için lütfen; saform.savtera.org adresine giderek ekteki formu doldurunuz?

Saygılarımızla
Mesajı Paylaş

putty

Burada artık hiç bir şey konuşmuyorsunuz her şeyi Sakfor da aranızda konuşuyorsunuz. Bizi dışladınız buna çok kızıyorum. Harzemşah nerde aylardır hiç yazmadı her şeyi öbür tarafta yazıyor. HDS de haftada bir tane lütfen yazıyor Orko da öyle. Burası kum havuzu gibi fasa fiso. Beni ne zaman alacaksınız sakfor a. Mesajı Paylaş

wolvarin

Sakfor da hiç bir şey yazılmıyor. Buradaki paylaşım sakfor un 10 katı son 5 gündür yeni ileti girilmedi.
Mesajı Paylaş

putty

Nis 19, 2016, 02:36 ÖS Last Edit: Nis 19, 2016, 02:38 ÖS by putty
İyi o zaman bu beni çok rahatlattı. Teşekkür ederim hassasiyetiniz için.
Harzemşah ne oldu rumuzmu değiştirdi listede yok artık. Mesajı Paylaş

wolvarin

Bilmem bazen iş yoğunluğundan yazamıyor herhalde. Yakında gözükür muhakkak. Mesajı Paylaş

putty

Silinmiş nasıl yazacak üye değil foruma artık.
Mesajı Paylaş

wolvarin

Onu bilmiyordum! Ama Harzemşahı bilirsin birine sinirlenmiştir. Eninde sonunda döner muhakkak. Sonuçta burası kürkçü dükkanı. Mesajı Paylaş

putty

Harzemşah giderse bende giderim Mesajı Paylaş

wolvarin

Sakforda üye değil herhalde  ben farketmemişim sonra telefondan bir hatır sorarım Mesajı Paylaş

southwater

HRZMŞH, okuyorsan ara üstadim, hani gelince arayacaktin?
Mesajı Paylaş

Çıspıntır

Bu yaz okulda savunma sanayii topluluğu kurma planım vardı.
10 öğrenciden oluşacak kurucu üye sayısını bile toplayamadım malesef. Mühendislik fakültesi başka ilçede olduğu için merkez kampüste bu konulara ilgili öğrenci bulmak çok zor.
Bu konulara ilgili çok az öğrenci var.

SSM tanıtım günleri için müsteşarlıktan yetkilileri davet edecektim, uzmanları konferansa davet edecektim. Hayallerim vardı :(

Trakya bölgesinde veya İstanbul'da ileride sektörde çalışmak isteyen veya bu konulara meraklı arkadaşlarla irtibata geçebilsek güzel olur aslında. En azından yakın yerlerdeki arkadaşlar birbirlerini tanır, kendi okullarında bir organizasyon olduğunda diğerlerini haberdar eder.

Mesajı Paylaş

turkdefence

Savunma Sanayi yerin Savunma, Havacılık ve Teknoloji diye kurun, yani sivil havacılık meraklılarını ve teknoloji meraklılarını da gruba dahil edin, karşılıklı faydalanın. Mesajı Paylaş

Kabardey

Sakfor da bir sıkıntı mı var sürekli hata veriyor? Mesajı Paylaş

Merkator

Sorunsuz çalışıyor sayın Kabardey. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter