Önemli - Hosting Değişimi

Başlatan Moderasyon, Mar 03, 2016, 05:26 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Moderasyon

Arkadaşlar hosting değiştiriyoruz. Birkaç gün sabrınızı rica ediyoruz. SSL gibi talep edilen tüm ekstra güvenlik önlemleri yeni hostingimizde var olacaktır. Şimdiden teşekkür ederiz.

Savtera - Moderasyon Mesajı Paylaş

Sihirbaz

İsabetli bir karar olduğunu düşünüyorum.Umarım kesintilerin nedeni olan hosting konusu aşılır?Çünkü kısa sürede ülkenin en nitelikli forumu oldu. Mesajı Paylaş

Moderasyon

Bir aksilik olmaz ise hosting değişim bu akşam yapılacaktır. Bir süre servis dışı kalacağız. Sabrınız için şimdiden teşekkürler. Mesajı Paylaş

turkdefence

Yeni yapıda cloudflare ile ddos koruması da eklenebilir; böylece ddos saldırı riskini de azaltabilirsiniz...

İlaveten yeni sunucu dedicated ise OpCache desteğinin aktif edilmesi forum scriptinin çalışma hızını olumlu yönde etkileyecektir...

Mesajı Paylaş

saladin

cloudflare iyi fikir bence de. Mesajı Paylaş

Tango-1

Mobilde moderasyonun forumu Tapatalk entegre edilmesi konusunu düşünmelerini rica ediyorum. Tapatalk forumu kullanmayı çok pratik bir hale getirecektir. Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Yeni hosting şirketi hayırlı olsun.
Düzenli kesintiler son bulsun...  :) Mesajı Paylaş

putty

quote yu kaldırmayın lütfen
Mesajı Paylaş

turkdefence

Mar 04, 2016, 04:11 ÖS Last Edit: Mar 05, 2016, 02:08 ÖÖ by turkdefence Reason: not eklendi
Bana mı özel bilmiyorum; taşınma sonrası konuyu paylaş ikonları bende 5 e çıktı...

Bilmeyenler için söylüyorum: Ekrandaki işletim sistemi Ubuntu Gnome ;) Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın Turkdefence,

Taşınma esnasında değişen bazı ayarlar gün içerisinde düzeltilecektir.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

Moderasyon

SSL güvenlik geçişi tamamlanmıştır. Geçici olarak hizmete ara verdiğimiz için özür dileriz. Mesajı Paylaş

Sentetik

Şuan hangi hostingi kullanıyorsunuz bilmiyorum ama OVH'nin premium servisleri var hosting konusunda. Alanında en iyilerden birisidir. Biraz geç oldu ama https://www.ovh.ie/web-hosting/ sitesinden bakabilirseniz güvenlik önlemleri için fikir verebilir. Ayrıca ddos saldırıları için 536 gbit güvenlik sağlıyor. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter