SAKFOR-Savtera Akademik Forum

Başlatan Yönetim, Ara 28, 2015, 05:51 ÖS

« önceki - sonraki »
Aşağı git

Yönetim

Sayın Tolgagb,

SAKFOR üyeliğiniz onaylanmıştır.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın gidakontrol,

Yönetim

Sayın sRonin,

Saygılarımızla. 

Mesajı Paylaş

comanchee

bende şimdi üyelik talebinde bulundum. Daha önce üyelik talebim mail geç düştüğü için red olmuştu. İnşaallah bu sefer onaylanır. Mesajı Paylaş

petibor

Ben sonra üye olucam yüzbin okunacak mesaj olacak hiç sıkılmayacağım Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın Comanchee,

Saygılarımızla.  Mesajı Paylaş

Arıcı

Sayın yönetim. Sakfor'a üye olabilmek için ne tür yeteneklere sahip olmak gerekiyor? Kriterleri nedir? Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın Arıcı,

SAKFOR üyeliği için herhangi bir koşul ya da kriter bulunmamaktadır. Tek koşul güvenlik amaçlı kimlik bilgisidir. Çünkü SAKFOR'da konuşulan ve gizli kalması gereken, kamuoyu tarafından bilinmesinde sakınca olan bilgilerin dışarıya sızdırılmadığından emin olmak için, tüm üyelerimizden sadece kim olduklarını kanıtlamaları istenmektedir.

Başvurular, onaylandıktan sonra, ister sektör çalışanı, ister akademisyen, ister MİT, ister TSK, ister Dış İşleri mensubu, isterse sadece amatör bir meraklı olsun SAKFOR'a üye olabilir, paylaşımları izleyebilir, katkıda bulunabilir.

Bu vesile ile bir açıklama yapmanın da faydalı olacağını düşünüyoruz:

SAKFOR'a çok sayıda üyelik başvurusu yapılmaktadır. Bunlardan onaylananlar SADFOR'daki bu köşeden duyurulmakta, ayrıca ÖM ve E-posta ile de bilgilendirilme yapılmaktadır. Ancak üyemiz sayın "Tigerfish" örneğinde olduğu gibi, başvurusunun onaylanması, buradan ilan edilmesi, ÖM ve E-posta ile bilgilendirme yapılmasına rağmen, başka forumlarda oldukça aktif olmasına rağmen SAKFOR'a giriş yapmamaktadır. Bu gibi durumlarda, makul bir süre sonunda üyelik sonlandırılmaktadır.

Yönetim

Sayın Anka26,

Saygılarımızla.  

Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın Pingo,

Saygılarımızla.   Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın Eray,

Saygılarımızla.   

Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın emrenertugrul,

Saygılarımızla.    Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın Stuka,

Saygılarımızla.  Mesajı Paylaş

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter