SAKFOR-Savtera Akademik Forum

Başlatan Yönetim, Ara 28, 2015, 05:51 ÖS

« önceki - sonraki »
Aşağı git

murattekin

Sertifika süresinin dolması sebebiyle Sakfor'a girilemiyor. Opera ile ancak girebiliyorum. Mesajı Paylaş
Murat Tekin

sahin1

Ben de giremedim. Mesajı Paylaş

Yönetim

Mar 07, 2018, 05:49 ÖÖ Last Edit: Mar 07, 2018, 05:51 ÖÖ by Yönetim
Sayın üyelerimiz,

Bildiğiniz gibi gerek SADFOR ve gerekse SAKFOR, https güvenlik protokolünü kullanan güvenli sitelerdir. Teknik grup kısa sürede sorunu çözecektir. Ancak SAKFOR'a, Microsoft Explorer ile sorunsuz girilebilmektedir. Üyelerimizden sorun çözülene dek, Google Chrome yerine  tarayıcı olarak Explorer kullanmalarını rica ederiz.

Bu geçici aksaklık için özür dileriz.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

Defence

SAKFOR'a Chrome ile de girilebiliyor.
Sabah Chrome ile girmeye çalışınca ben de aynı sorun ile karşılaştım. Ama Chrome'dan gelen uyarı mesajındaki "gelişmiş" seçeneğini tıklayınca sayfanın el altına "yine de devam et" diye bir mesaj geliyor. Onu tıkladığımda girebildim. Mesajı Paylaş

muhendus

Merhaba, Sakfor'a davet mi edilmeliyim yoksa kayıt için üyelik bölümünü mü kullanmalıyım?

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

SAKFOR'a girilememesine neden olan ve hosting şirketinin yeni güvenlik sertifikası üzerinde işlem yapmayı geciktirmesinden kaynaklanan sorun tamamen çözülmüştür. SAKFOR girişleri sorunsuz olarak devam etmektedir.

Bir kaç saat süresince yaşanılan bu aksaklık nedeniyle tüm SAKFOR üyelerinden özür dileriz.

Yönetim

Sayın Muhendus,

SAKFOR-Savtera Akademik Forum, kamuoyunun öğrenmesinde sakıncalar olan, hassas ve perde arkası bilgi ve haberlerin tartışıldığı, kamuya kapalı bir forumdur. İçeriği üye olmayanlar tarafından görülememektedir. Forumun üyeleri, meslek profesyonelleri, savunma sanayi uzmanları, emekli ya da muvazzaf askerler, Dış İşleri Bakanlığı mensupları, akademisyenler ve savunma/strateji meraklıları ağırlıklıdır. Ama tüm bu meslekler üyelik için zorunlu değildir. SAKFOR için temel unsur, paylaşımların hassaslığı nedeni ile güvenliktir.

Forum Yönetimi olarak güvenlik kaygıları ön planda tutulmakta ve paylaşılan bilgilerin düşman veya sakıncalı ellere geçmemesi için çeşitli önlemler alınmaktadır. Bunların başında tüm üyelerinin kimliklerinin Forum yönetimimiz tarafından bilinmesi ve olabildiğince güvenilir kişilerden oluşması temel ilkedir.  Halen tüm SAKFOR üyelerinin kimlikleri Forum Yönetimi tarafından bilinmektedir.

Yukarıda belirtilen nedenlerle, SAKFOR'a üye olmak isteyen kişilerin, SADFOR Yönetimine gönderecekleri bir özel mesaj ile kendilerini tanıtmaları, kendilerinin anlattıkları kişiler olduğunu kanıtlamaları için geçerli bir e-posta adresi, Facebook, Twitter ya da Instagram gibi sosyal medya hesaplarını bildirmeleri gerekmektedir.

Saygılarımızla.

SAKFOR-Savtera Akademik Forum Yönetimi Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın muhendus,

SAKFOR üyeliğiniz onaylanmıştır.

Yönetim

Sayın Gültekin,

Yönetim

Sayın viceroy,

Yönetim

Mar 12, 2018, 01:48 ÖS Last Edit: Mar 18, 2018, 08:48 ÖS by Yönetim
Sayın Moonstar,

Yönetim

Sayın MANOWAR,

Yönetim

Sayın Gncx,

Yönetim

Sayın Hseyin,

Yönetim

Sayın hallow,

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter