SAKFOR-Savtera Akademik Forum

Başlatan Yönetim, Ara 28, 2015, 05:51 ÖS

« önceki - sonraki »
Aşağı git

Yönetim

Sayın Memocan,

SAKFOR üyeliğiniz onaylanmıştır.

Saygılarımızla. Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın kimbell71,

Yönetim

Sayın Corsair255,

Yönetim

Sayın güclüak,

Yönetim

Sayın YörükEfe,

Yönetim

Sayın Stefano,

Saygılarımızla.

Mesajı Paylaş

putty

Tem 22, 2018, 02:40 ÖS Last Edit: Tem 22, 2018, 02:44 ÖS by putty
Yüreme hançer saplanıyo gibi oluyom her yeni üyede. Facebook um yok diye üye olamamak çok saçma. Ekmek kuran çarpsın ne face ne twiter hiç biri yok bende face twiter kullanmayı bile bilmiyorum yeminle birtek forum var bende Mesajı Paylaş

merzifonlu

Tem 22, 2018, 04:49 ÖS Last Edit: Tem 22, 2018, 04:55 ÖS by merzifonlu
Amma ağladın be @putty! O kadar istiyorsan aç bir twitter hesabı, olsun bitsin. Bende hem facebook hesabı hem de twitter hesabı var. Yine de üyelik için başvurmadım çünkü ihtiyaç duymuyorum. Mevcut ortamlarda merak ettiğim her şeyi öğreniyorum. Soruyorum, hassas bilgi değilse forumdaşlar yanıtlıyorlar sağ olsunlar... Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın Udt,

commandos

Linkedin de mi yok değerli @putty? Mesajı Paylaş
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel-

putty

Hiç bir şeyim yok sadece forum var birde maillerim birde sitem var Mesajı Paylaş

Havuc99

Benimde başvurum aynı sebepden red edilmişti. Sosyal medya kullanmayanlar için başka bir alternatif olmalı Mesajı Paylaş

Yönetim

Sayın üyelerimiz,

SAKFOR üyeliği için herhangi bir sosyal medya zorunluluğu yoktur. Sadece forumda konuşulup, tartışılan bazı bilgi ve fotoğrafların kamuoyu tarafından bilinmesinde sakınca olduğu için, tüm üyelerin güvenilir olduğundan ve dolayısı ile kim olduklarının Forum Yönetimi tarafından bilinmesiı zorunluluğu vardır. Çünkü üyelerimizin güvenliği bizim açımızdan öncelikli faktördür. SAKFOR'a üye olmak isteyen kişilerin kimliklerini forum yönetimine bildirmeleri ve söz konusu kişi olduklarını kanıtlamaları yeterlidir. Halen, sosyal medya, sadece kimlik doğrulama amacı ile kullanılmakta olup, başkaca bir işlevi yoktur.

Foruma üye olmak isteyenlerin, herhangi bir yolla kimliklerini kanıtlamaları yeterli olacaktır.

Yönetim

Sayın Okçular

Yönetim

Sayın ATK,

Yukarı git

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter