Görünmeyen Konular

Başlatan Sentetik, Eyl 29, 2015, 02:10 ÖS

« önceki - sonraki »

Sentetik

Örnek vermek gerekirse "Genel Askeri Konular ve Haberler" başlığına girdiğimde boş görünüyor ama forumun ana sayfasında ilgili konu başlığının sağ tarafında "en son yazılan ileti" diye birşey görünüyor. Ona tıkladığım zaman konuya girebiliyorum. Konunun nerede olduğuna baktığımda "Genel Askeri Konular ve Haberler" başlığının altındayım ben diyor. Anasayfadan ilgili yere tıkladığımda sayfa boş diyor.
 :-\ Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Ben de fark ettim. Ama sorun sadece o başlıkla ilgili. Diğerlerini kontrol ettim, bir sorun yok. Zaten sanırım arkadaşlar üzerinde çalışıyorlar... Mesajı Paylaş

ayibarishi

Hocam sistemde ufak bir bug var algıladığım ve incelediğim kadarıyla. Admin arkadaşların konu üstünde çalıştığını tahmin ediyorum. 

Bazen kullanılan browser in tazeleme si ile ilgili bir durum da keşfettim.  Mesela yeni bir konu ekliyorum pc de ama görünmüyor.  Cepten açıyorum görünüyor.  Sonra tekrar pcye bakıyorum hala görünmüyor.  Bir süre geçince browser siteyi bilgisayarın belleğinde değil refresh ederek gösterince tekrar düzeliyor.  Yeni ve cep destekli bir scripti olduğundan ufak tefek problemler olabilir ama zamanla düzelmesi gerektiği muhakkak. 

Resim olayı da ha keza.  Gerçi bu bir tercih aynı zamanda.  Hem cep hemde bilgisayardan görünümlü olması için kaydırma uygulamıştır sanırsam.  Ama yüklerken sabit ve rahatsız etmeyen bir boyut seçme seçeneği de olmalı. Yönetim yakında bir mesaj yazıp bizi bilgilendirir umarım.  Saygılarımla... Mesajı Paylaş

Sentetik

http://sadfor.savtera.org/turk-silahl-kuvvetleri-silah-envanteri-t76.0.html;msg327#new

Ülkelerin Güç Derinliği ve Silah Envanteri konu başlığı da boş görünüyor ama yukarıdaki link ilgili başlık içerisinde :) Mesajı Paylaş

hfidan

Arkadaşlar

ben mi fark edemiyorum yoksa bende mi bir sorun var ama konu ile alakalı sayfa içerisinde yeni iletilerin hangisi olduğu fark edemiyorum.

yeni iletiyi bulana kadar eski iletilerin bir kısmını tekrar okuyorum.

sizdede aynı sorun varmı

Mesajı Paylaş

HAZERFEN

Hayatta kalma teknikleri ve spor bölümüne bir konu başlığı açtım ama görünmüyor. Yine PC-smartphone farklılığı mıdır sebep? Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Ne notebook, ne tablet, ne de telefonda öyle bir konu görünmüyor. Bence açmayı bir kere daha deneyiniz? Mesajı Paylaş

putty

Ara 01, 2015, 01:17 ÖS Last Edit: Ara 01, 2015, 01:23 ÖS by putty
Yeni iletilerin bir kez okununca görüntülenememesi kötü. Trmilitary de mesela gün içinde bütün yeni iletiler okundu olarak işaretlenmiş şekilde görünmeye devam ediyor. Ben demin okuduğum şeye geri dönemiyorum hatta bazen cevap yazdığım konuya dönemiyorum şaşırıp kapattıysam filan. Yarım saat önce okuduğum şeyi şimdi bulamıyorum ama trmilitary de olsam gece bile yeni konular ı tıklayınca görebiliyoruz, okundu okunmadı olarak işaretli şekilde. Forum ayarlarında bunla alakalı seçenekler var galiba. Anlatabildim mi acaba? Yeni konuları tıklıyorum 5 konu var birini okuyunca 4 konu kalıyor ama ben o okunanı görmeliyim hemen işim bitmez ki hepsini okur sonra birine cevap yazarım yada iki saat önceki okuduğumu bir daha bakarım. Bu özellik çoğu benzer scriptli forumda varda ondan diyorum. Seçeneklerde var demekki ayarlar kısmında. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter