Harzemşah

Başlatan ocay, Kas 24, 2015, 06:52 ÖS

« önceki - sonraki »

ocay

Sayın üyemiz herhalde 3-4 haftadır yazmıyor; hayırdır ne oldu bilen var mı? Mesajı Paylaş

Sentetik

İşi vardır. Bakamıyordur veya bakmamasını gerektiren bir iştedir.

Yani yine aynı kapıya çıkıyoruz. Büyük ihtimal işi vardır. Mesajı Paylaş

theavengers

İşleri yoğun galiba. Bi de sık sık yurtdışı seyahati yapıyor, yurtdışındadır belki. Mesajı Paylaş
All animals are equal but some animals are more equal than others.

ayibarishi

İnşallah yakında tekrar aramızda olacaktır. Ana sitemiz devreye girdikten sonra kendisine çok ihtiyacımız olacak. Sağlık dileklerimiz ve dualarımız daima kendisiyledir. Kusurumuza bakmayın... Mesajı Paylaş

putty

Ara 03, 2015, 08:24 ÖÖ Last Edit: Ara 03, 2015, 08:27 ÖÖ by putty
Bana bazen dayanamaz özel mesajda sır açıklardı. Hemen saniyesinde yazardım foruma çok kızardı altı ay konuşmazdı. Sonra yine tongaya düşürür yine bir sır alırdım bir sürü söz verip ama yine bir saniyede yazardım foruma yine öfkelenir küserdi. Bu sitede bile yaptım. Bence hapse girmiştir Mesajı Paylaş

ayibarishi

Hmmm. Bence bunlar bilgisiz, ilgisiz paylaşılmaz değerli dostum. Bak herkes saab beklerken bae oldu. Paylaşılan bir şey varsa ardında da bir amaç olmalı diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım... Mesajı Paylaş

HAZERFEN

En son yurtdışındaydı, gelince görüşmek dileğindeydi. Ama haber çıkmadı. Ben iş yoğunluğuna veriyorum. Allah kolaylık versin. Hassas işler olmalı ki, buralara temas etmeyerek işi sağlama alıyor. Mesajı Paylaş

MAGNETO

Harzemşah üstadın bir kaç haftalık yokluğu gerçekten hissediliyor. Konuların arka planını farklı perspektiflerden yorumlayarak kafa karışıklığını önlüyordu..

Başlık altındaki yorumları okuyunca nedense Sinan Çetinin Film gibi programı aklıma geldi :) Mesajı Paylaş

ocay

Yine ortadan kayboldu Harzemşah; geri gelmeyi düşünüyor mu? Mesajı Paylaş

HAZERFEN

Sağlığı sıhhati yerinde...  :) Mesajı Paylaş

HAL-9000

Sayın HARZEMŞAH bilgilendirici iletileriyle dönmüş sanırım. Hali hazırda mesaj sayısı 5 görünüyor. Kendisine hoş geldiniz diyelim. (Belki de hiç gitmedi de biz görmedik kendisini) Mesajı Paylaş

delidumrul

Ben de dikkatle takip ediyorum da üstad arada uğruyor ya buralara. :) Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter