Savunma ve Havacılık Çıkan Sayılar

Başlatan TEORI, Eyl 28, 2015, 08:06 ÖS

« önceki - sonraki »

özgüremreaksoy

Demek o yüzden uzun zamandır yok. Ayrılık kısa sürede sonlanır umarım çünkü yokluğu çok belirgin! Mesajı Paylaş

catfish

Dergi ile ilgili sorunlar çözüldü mü İbrahim bey? Mesajı Paylaş

İBRAHİM SÜNNETCİ

Merhaba Sayın Catfish, malesef henüz çözülmedi. 2o18'de dergi çıkacak ama S&H adıyla mı yoksa baska bir isim altında mı onu zaman gösterecek... Mesajı Paylaş

catfish

Yanıt için teşekkürler İbrahim bey, kolay gelsin. Mesajı Paylaş

korat

İbrahim bey merhaba galiba dergi kapanıyor. Ne olacağı ile ilgili bir gelişme var mı? Mesajı Paylaş
Her yeni nesil uçak yeni bir stratejimi gerektirir?

Terra

Beklenen son. İyi günlerinde burunlarından kıl aldırmayanlar bakalım şimdi ne yapacaklar? Mesajı Paylaş

Sabri Ünal

Eski sayıları saklamamak gibi bir huyum vardı. Acaba Son olarak eski sayıları PDF ve DVD olarak yayınlayabilir misiniz, Arşivlenmiş olur. Mesajı Paylaş
>>> Kaynak belirtmediğim her düşünce şahsi kanaatimdir. Fikirlerinizle uyuşmuyorsa çöpe atın gitsin.

putty

İnternet karşısında bütün basılı yayınlar can çekişiyor. Kitap yazıp para kazanamıyorlar pdf yüzünden, gazeteler satılmıyor evinize en yakın gazeteci hangisi yada 10 yıl önce etrafta kaç yerde gazete satılıyordu şimdi kaç tane yerde satılıyor. Savunma Havacılık ın durumu en kötüsü bu şartlarda. Bu kadar kaynak varken kim ihtiyaç duyup dergi alır ki. Ben senede bir iki tane denk gelirse alıyorum hiç birinde iyi ki almışım diyemiyorum. Bana hitap eden bir şey bu dergilerde olmuyor olanda daha ilk gün internete düştüğü için anlamı olmuyor. Mesela Atmaca fotosu aşırtma bir haberdi ama dergi bayiye gelmeden haberi okuduk resmi gördük bile. Daha az beklentisi olanların internet dergiciliği yapması gerek başka seçenek yok. O bile zor gördük denendi biz bile katkı sağlayamadık paramıza kıyıp. İhtiyaç yok çünkü gayet tatmin ediliyor açlığımız internette fazlası ile. Mesajı Paylaş

Topgun

S&H dergisi ne oldu? Tamamen bittimi bu iş? :( Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter