Alıntı olmaması ve özel mesaj atılamaması

Başlatan sailordream, Eyl 28, 2015, 06:16 ÖS

« önceki - sonraki »

sailordream

Eyl 28, 2015, 06:16 ÖS Last Edit: Eki 09, 2015, 07:40 ÖÖ by HARZEMŞAH
Alıntı olmaması yazarken çok ciddi bir sıkıntı. Tartışma olmamasını engelleyecek bir yaklaşım yaratacağına dair bir beklentim yok.

Konuyu yada mesajı yazana özel mesaj atabilme imkanı olacak mı? Mesajı Paylaş

DelKu

Ben de alıntı olmasını daha doğrusu alıntı yapılan yazının bir şekilde vurgulanmasını destekliyorum,
yazdığımın kısımların hangisinin benim fikrim/bilgim, hangisinin başka kaynaktan geldiğinin görülmesini tercih ederim. Mesajı Paylaş

dalamper

Ayrıca video ekleyebileceğimiz buton da eksik. Galiba. Mesajı Paylaş

HARZEMŞAH

Forumda ÖM yazılabiliyor. Mesajlardaki üye bilgilerinin altındaki düşünce sembolü ÖM, mektup sembolü ise e-posta gönderilmesine yarıyor... Mesajı Paylaş

ayibarishi

Değerli dostlarım;

İlk bakışta alıntı olmaması benim de alışkanlıklarıma ters geldi.  Fakat düşününce şunu tespit ettim. Sonuçta isim vererek falanca hocam bence bu tespitiniz yanlış diyebiliyorum. Ayrıca şu anda hepimiz seviyeli bir ortamda, saygıyı kaybetmeden konuşabiliyoruz. Peki forum kısmı iyice açılıp gerçekten public olunca.  Bilen bilmeyen birçok kişi hem bizimle hemde birbiri ile gereksiz tartışmalara girecek ve ciddi zaman kaybettirecek. Bence konuyu bir üç dört ay sonra tekrar gündeme getirmekte fayda var.  Saygılarımla... Mesajı Paylaş

putty

Kas 22, 2015, 08:41 ÖS Last Edit: Kas 22, 2015, 08:45 ÖS by putty
Askeri forumda alıntı yapamamak kadar anlamsız bir şey düşünemiyorum. Gazetelerden başka forumlardan filan alıntı yapamayacakmıyız derli toplu şekilde.
Robust un trmilitary deki yazısını taşıdım kendi yazım gibi göründü gözüme okuyunca.

Kimi alıntıyı italik yapıyor kimi bold yapıyor kimi mavi yapıyor kimi tırnak içine alıyor. Herkes bir şey yapmak zorunda kalıyor sonuçta alıntıyı belli etmek için. Var olan aracı kullansak daha iyi değilmi anlamıyorum düşünülen ne bu kısıtlamada.

Bu özellik var ama kapatılmış çok anlamsız bence

Bakın var bu özellik

Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter